Hľadať

Aróma difuzéry

Zoradiť
43 Výrobkov
Zoradiť

Aróma difuzér, ktorý krásne rozvonia celý váš domov

Príjemnú atmosféru v domácnosti tvoria aj vône do bytu, ako vonné sviečky alebo aróma difuzéry. Ich výhodou je, že majú štýlový dizajn pre akýkoľvek štýl bývania. Priťahujú pozornosť vďaka svojmu štýlovému prevedeniu a jednoducho sa dajú kombinovať s inými dekoráciami a prvkami v miestnosti.

Aróma difuzéry patria k interiérovým doplnkom, ktoré v sebe ukrývajú vonný olej. Vonné tyčinky nasiaknuté týmto esenciálnym olejom dokážu jemnou vôňou prevoňať pomerne veľký priestor vášho domova. Westwing má pre vás pripravené štýlové difuzéry, ktoré rozvoňajú každú jednu miestnosť!

Ako si vybrať aróma difuzér?

Väčšinu aróma difuzérov nájdete v sklenenom alebo keramickom prevedení, vďaka čomu je ich vzhľad výrazný, no pritom ľahko kombinovateľný. Farebných kombinácií nájdete rovno niekoľko, od výrazných možností, akými je zelený, modrý alebo strieborný difuzér, až po obľúbené a univerzálne farby, akými je čierny alebo biely aróma difuzér.

Okrem klasických flaštičkových difuzérov, môžete v našej online ponuke nájsť aj moderné elektrické difuzéry s funkciou LED osvetlenia. Dokúpte k nemu LED sviečky a o príjemnú a bezstarostnú atmosféru máte postarané.

Aróma difuzéry: rôzne vône

Pri aróma difuzéroch je dôležité prihliadať hlavne na vôňu. Ak chcete niečo ťažšie počas chladnejších mesiacoch, stavte na vanilku, santalové drevo, myrhu, ihličie, šišky, brezovú šťavu a kokos. Na jar a leto sú skvelé kvetinové vône, citrus, jantár, biely čaj, jazmín, či niečo sladšie ako cukrová vata.

Vonný difuzér sa snažte umiestniť tak, aby mal okolo seba dosť miesta. Vôňa z aróma difuzéra musí mať voľný priestor, aby sa dostala aj do ďalších miestností v interiéri. Umiestnite ho napríklad na poličku, skrinku, alebo vitrínu. Snažte sa, aby bol na vyvýšenom mieste.

Do akej miestnosti sa hodí aróma difuzér?

Okrem toho, že vám aróma difuzér pomáha stlmiť nežiadúce pachy v domácnosti, plní aj funkciu estetického a dekoračného kúsku. Difuzéry sa hodia do akejkoľvek miestnosti. Môžete ich umiestniť napríklad do obývačky, kúpeľne, predsiene či spálne. V spálni vám difuzér neodporúčame mať zapnutý cez noc, zabráni vám to v kvalitný spánok a môže vás z toho bolieť hlava.

Nakupujte aróma difuzéry online na Westwing

Ako je všeobecne známe, aromaterapia dokáže ľuďom uľaviť od mnohých problémov a psychickej nepohody. Objavte aj naše dekoratívne sviečky a svietniky a vytvorte si doma príjemnú atmosféru.

Využite výhody online nakupovania s Westwing, akými je rýchle doručenie a možnosť vrátenia tovaru. V našej ponuke nájdete výrobky vysokej kvality od renomovaných značiek. Kúpte si aróma difuzér, pomocou ktorého si môžete užívať krásnu a sýtu vôňu každý deň!