IDEME NA TO: ZĽAVA AŽ DO -70 % V CYBER MONDAY SALE NA WESTWINGNOW!

test
test

Životný štýl

Životný štýl znamená doslova životný štýl, teda súhrn správania, noriem, hodnôt, záujmov, názorov, ale aj svetonázorov. Môžeme teda bezpečne povedať, že koľko ľudí, toľko štýlov v živote. Alfred Adler, rakúsky lekár a psychoterapeut, ako prvý použil koncept životného štýlu. Zdôraznil, že každý človek má jedinečnú konfiguráciu vlastností, hodnôt a záujmov.

Náš životný štýl vie o nás povedať veľa. Vyjadruje našu osobnosť, ukazuje, čomu veríme a aké sú naše ideály. Prečo stojí za to hovoriť o životnom štýle?

Domov je miestom, ktoré odráža náš spôsob života. Je však potrebné zdôrazniť, že tento koncept neznamená iba vytvorenie krásneho a priateľského domova pre seba a svoju rodinu. Ide tiež o umenie žiť dobre, mať fyzickú i duševnú pohodu a hľadať zdravú a vyváženú stravu. Spája sa tiež s udržateľnejším a ekologickejším životným štýlom. Témy ako domov a bývanie sú nám blízke, ale vo Westwing nejde len o interiérový dizajn.

Dobrý život pre nás znamená jednak vytvárať krásny a priateľský domov, ale tiež ísť za hranice bezprostredného okolia a zmeniť ho k lepšiemu. Pozrite sa s nami do zákulisia životného štýlu!

test