Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
test
test

Životný štýl

Životný štýl znamená doslova životný štýl, teda súhrn správania, noriem, hodnôt, záujmov, názorov, ale aj svetonázorov. Môžeme teda bezpečne povedať, že koľko ľudí, toľko štýlov v živote. Alfred Adler, rakúsky lekár a psychoterapeut, ako prvý použil koncept životného štýlu. Zdôraznil, že každý človek má jedinečnú konfiguráciu vlastností, hodnôt a záujmov.

Náš životný štýl vie o nás povedať veľa. Vyjadruje našu osobnosť, ukazuje, čomu veríme a aké sú naše ideály. Prečo stojí za to hovoriť o životnom štýle?

Domov je miestom, ktoré odráža náš spôsob života. Je však potrebné zdôrazniť, že tento koncept neznamená iba vytvorenie krásneho a priateľského domova pre seba a svoju rodinu. Ide tiež o umenie žiť dobre, mať fyzickú i duševnú pohodu a hľadať zdravú a vyváženú stravu. Spája sa tiež s udržateľnejším a ekologickejším životným štýlom. Témy ako domov a bývanie sú nám blízke, ale vo Westwing nejde len o interiérový dizajn.

Dobrý život pre nás znamená jednak vytvárať krásny a priateľský domov, ale tiež ísť za hranice bezprostredného okolia a zmeniť ho k lepšiemu. Pozrite sa s nami do zákulisia životného štýlu!

test