Rady a nápady do interiéru
Rady a nápady do interiéru

Rady a Nápady

„Všade dobre, doma najlepšie“. Podľa nás neexistuje lepšie zhrnutie našich pocitov z domova! Doma je koniec koncov naša oáza, kde si po práci oddýchneme, načerpáme nové sily počas víkendu a budeme sa deliť o čas so svojimi najbližšími.

Aby ste sa cítili ako doma, zariaďte si domov s veľkou nehou a správnou dávkou lásky a vášne. K tomu vám pomôže niekoľko užitočných tipov a nápadov v našich článkoch.

Naši špecialisti pripravili praktické rady vrátane domácich majstrov, čistenia a interiérového dizajnu! Hľadáte darček pre mamu alebo otca? Alebo hľadáte spôsob, ako to elegantne zabaliť? Na tieto otázky vám odpovedia aj naše tipy a nápady!

Nápady na darčeky

Nápady na darčeky prídu vhod počas celého roka. Vianoce, Valentín, narodenie dieťaťa, prvý deň v novej práci či svadba je len zopár príležitostí, kedy pre svojich blízkych vyberáme dar. Prinášame vám preto nápady na darčeky vhodné pre každú príležitosť a pre všetky vekové kategórie.

Darčeky pre ženy

Darčeky pre ženy by nemali byť len povinnosťou, mali by byť aj zábavou. Úsmev na tvári ženy, keď dostane niečo milé, po čom dlhšie túžila alebo tajne obdivovala, sa odrazí na teple vášho domova.

Či je to valentínsky darček pre ženu, darček pre najlepšiu kamarátku, darček pre sestru alebo darček pre mamu k narodeninám, u nás nádete inšpiratívne tipy na darčeky pre ženy na každú príležitosť.

Taktiež ak hľadáte inšpirácie na darček k MDŽ, ktorý poteší každú ženu, ste na správnom mieste. Vybrať darčeky ku dňu matiek tiež nie je ľahkou úlohou. V tento deň chceme predsa tej našej mame poďakovať za tak veľa! Ak pokiaľ práve hľadáte tip na darček pre babku, ste na správnej adrese. Objavte niekoľko našich odporúčaní na prekvapenia pre vašich blízkych vhodné pre každú príležitosť.

Darčeky pre mužov

Či už ide o narodeniny, Vianoce alebo výročie – darčeky pre mužov môžu byť skutočnou výzvou a príležitostí je dosť. Bez ohľadu na to, či má byť darček pre muža osobný, sviatočný alebo romantický – výber toho pravého daru je vec, ktorá niektorým ľuďom v noci nedá spať.

Preto vám ponúkame zoznam tipov a inšpirácií na darčeky pre mužov pre rôzne príležitosti.

Upratovanie domácnosti

Nie každý má čas a motiváciu na upratovanie domácnosti. Preto sme pre vás pripravili užitočné tipy na upratovanie a čistenie, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť  k vašim každoenným aktivitám. Zariaďte si domov, kde sa budete cítiť pohodlne. Naše tipy sú jednodznačne praktické a pomôžu vašim každoenným aktivitám.

Plánovanie svadby

Plánovanie svadby je jednou z najdôležitejších situácií v našom živote. Príprava na svadbu nie je však jednoduchá a určite je dôležité vedieť kde začať a ako postupovať. Preto sme pre vás pripravili zopár rád a tipov, vďaka ktorým budete mať všetko dokonale pod kontrolou!

Praktické tipy a nápady vo Westwing

Pri zariaďovaní bytu, hľadaní darčeka alebo upratovaní šatníkových skríň stojí za to vedieť, ako na to. Naši odborníci preto pripravili niekoľko praktických rád, ktoré sami otestovali:

Vytvorte si svoj vlastný malý kútik

Najdôležitejšie prvky v byte sú pohovka, televízor a stôl. Možno však stojí za to si zariadiť útulný kútik s pohodlným kreslom, vankúšom a lampou, kde si môžete prečítať svoje obľúbené knihy alebo si len tak oddýchnuť. Ak chcete vo svojej obývačke vytvoriť takýto priestor, budú vám na to stačiť regále alebo knižnica.

Kľúčom je multifunkčnosť

Knižnica je základným prvkom výzdoby každého milovníka kníh. Ochráni vaše milované knihy pred prachom, ale poteší aj vašich hostí! Preto využite našu radu a pouvažujte nad zakúpením sklenenej knižnice – vďaka tomu bude vaša knižná zbierka vyzerať hodnotnejšie.

Už žiadny neporiadok medzi najcennejšími suvenírmi

Fotografie majú úžasnú schopnosť posúvať nás v priestore a čase. Vďaka nim sa môžeme vrátiť do babkinho sadu alebo si spomenúť na chuť prvej zmrzliny na dovolenke. Preto sa o svoje vzácne suveníry dobre starajte! Tie najdôležitejšie umiestnite do rámov v strede steny alebo na nočný stolík pri posteli. Zarámované fotografie vytvárajú príjemný pocit, že sú na bezpečnom mieste.

Mnoho tipov a nápadov na dizajn interiéru nás vedie priamo k nákupnému vozíku, ktorý pomôže uskutočniť naše nápady. Ale verte svojim inštinktom a pred nákupom sa zamyslite, čo je vašou prioritou a čo od danej položky očakávate.

A nakoniec, náš najdôležitejší tip: pocit pohodlia a bezpečia je prioritou každého interiérového dizajnu. Naše tipy a nápady majú iba informačný charakter, ale nakoniec sa rozhodnete vy, čo je pre vás najdôležitejšie!

Rady a nápady do interiéru

Upratovanie domácnosti

Poskytneme vám naše užitočné tipy a rady týkajúce sa upratovania, čistenia a organizácie v domácnosti. Domy a byty sú naozaj krásne, keď sú čisté a upratané!


Vianočné inšpirácie

Vianoce sú za dverami a veľa z nás už rozmýšľa ako sa na tento magický čas prirpaviť. Pozrite sa na naše nápady a inšpirácie, ako sa pripraviť na krásne vianočné sviatky.