Zariadenie Interiéru
Zariadenie Interiéru

Zariadenie Interiéru

Hľadáte atraktívny nápad na dekoráciu, inšpirácie do obývačky, inšpirácie pre spálne a zariadenie interiéru svojho domova, ktorý si sami vytvoríte? Na zodpovedanie týchto a ďalších otázok týkajúcich sa interiérového dizajnu sa naši odborníci zo spoločnosti Westwing snažili zabezpečiť, aby ste našli inšpiráciu a praktické tipy, ktoré vo vašom dome vytvoria jedinečnú atmosféru.

Nápady na zariadenie interiéru akejkoľvek miestnosti vo vašom dome

Každý projekt interiérového dizajnu zvyčajne začína konceptom danej miestnosti. Vždy by ste však mali vziať do úvahy príslušné faktory pre danú miestnosť.

Zariadenie spálne

Najdôležitejšou miestnosťou v dome je samozrejme spálňa Zariadenie spálne je dôležité, či už je to moderná spálňa, škandinávska spálňa alebo spálňa v štýle vintage, toto je miesto, kde nabíjame baterky na ďalší deň, takže vytvorenie útulného interiéru je prioritou!

Zariadenie obývačky

V obývačke zvyčajne trávite čas odpočinkom po práci alebo pozvete svoju rodinu a priateľov na rôzne udalosti alebo oslavy. Preto najdôležitejším vybavením v tejto miestnosti je pohodlná pohovka a televízor. Páči sa Vám moderná obývačka, škandinávska obývačka alebo rustikálna obývačka? Náš sprievodca po usporiadaní obývacej izby vám povie, aké prvky by ste mali pridať, aby sa obývacia izba stala vašou obľúbenou miestnosťou.

Zariadenie kuchyne

Pri výbere nábytku alebo dekorácií do kuchyne a jedálne by ste mali brať do úvahy nielen praktickosť zariadenia, ale aj ich štýl. Kto by nemal rád veľký stôl, ktorý bude slúžiť našim blízkym na rodinnú večeru alebo kuchynskú dosku, ktorá sa ľahko udržuje v čistote?

Zariadenie detskej izby

Detská izba by mala byť miestom, ktoré bude sprevádzať dieťa k vysnenej budúcnosti. Preto by malo byť zariadenie detskej izby praktické a zároveň veľmi veselé. Pri zariaďovaní detskej izby sa pokojne poraďte so svojím dieťaťom. Zistite, aká je jeho obľúbená farba, aký nábytok sa mu páči viac a v neposlednom rade, čím by chcelo byť.

Pri výbere správneho vybavenia domu alebo bytu zohrávajú mimoriadnu úlohu aj naše požiadavky na vaše vlastné štyri uhly. Chcete elegantne zariadiť svoj loftový byt? Alebo možno chcete vytvoriť útulný byt v škandinávskom štýle? Prenajímate si garsónku, ale hľadáte triky, ako ju opticky zväčšiť?

Ako viete, každý dom má iné požiadavky a potreby. Aby ste našli odpovede na tieto a podobné otázky, vytvorili sme sprievodcu pre každú nepríjemnú otázku ohľadne interiérového dizajnu. Prečítajte si naše tipy a nápady, ktoré vám pomôžu vytvoriť si svoj vlastný vysnívaný domov.

Ako správne vnímať farebnú paletu?

V našej sérii článkov o teórii farieb nájdete odpovede na vaše otázky. Ako daná farba v miestnosti ovplyvňuje vašu náladu a atmosféru vašej izby? Ako navzájom kombinovať farby? Aké farby zodpovedajú danému štýlu usporiadania? Buďte odvážni pri výbere farby!

Najobľúbenejšie štýly interiérového dizajnu

Pri renovácii každej miestnosti stojí za zváženie aj to, ktorý štýl najlepšie vyhovuje nášmu vkusu a životnému štýlu. Každý štýl interiérového dizajnu má svoje vlastné charakteristické a charakteristické črty.

Bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli pre módny škandinávsky štýl alebo odvážny štýl boho, naši stylisti pre vás pripravili tipy na vnútorné usporiadanie a povrchovú úpravu. Vďaka sérii tipov a trikov si nájdete niečo pre seba a objavíte nové, efektívne dekorácie.

Zariadenie Interiéru

Interiérové farby

Pri zariaďovaní vášho interiéru vás zaujíma, ako ho zariadiť, aby bol útulný a zároveň krásny. Za týmto účelom budete čeliť mnohým rozhodnutiam a otázkam, ktoré sa týkajú štýlov interiérového dizajnu, výberu nábytku a farieb. Interiérové farby sú jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri usporiadaní miestností, pretože vytvárajú nielen atmosféru miestnosti, ale ovplyvňujú aj našu pohodu. Zistite, ako to urobiť, pomocou našich tipov a trikov!

Zariadenie kancelárie

Aj vy často pracujete z domu? Je čas na zariadenie kancelárie u vás doma. Prinášame vám nápady na usporiadanie domácej kancelárie. Objavte praktické rady našich špecialistov a vytvorte si svoju vysnívanú kanceláriu!
Zariadenie obývačky

Zapáľte sviečky, uvarte si čaj, sadnite si na gauč a relaxujte! Nie je úžasné, že máte konečne priestor, kde si môžete oddýchnuť?

Moderná obývačka - inšpirácie na rok 2021

Moderná obývačka - inšpirácie na rok 2021

Škandinávska obývačka na 7 spôsobov

Škandinávska obývačka na 7 spôsobov

Dekorácie na stenu do obývačky: 12 jedinečných nápadov

Dekorácie na stenu do obývačky: 12 jedinečných nápadov

Ako zariadiť malú obývačku

Ako zariadiť malú obývačku, aby pôsobila väčšie a vzdušnejšie

Ako zariadiť obývačku vašich snov - 10 tipov

10 tipov ako zariadiť obývačku vašich snov

Rustikálna obývačka v 6 štýloch

Rustikálna obývačka v 6 štýloch

Ako zariadiť obývačku podľa feng shui

Ako zariadiť obývačku podľa feng shui - 5 praktických rád

Osvetlenie obývačky a jej návrhy a inšpirácie

Osvetlenie obývačky - návrhy a inšpirácie

Vintage obývačka - naše inšpirácie pre každý domov

Vintage obývačka - naše inšpirácie pre každý domov

Ako zariadiť obývačku s kuchyňou

Obývačka s kuchyňou: 7 tipov ako si ju zariadiť vo vašom byte

Steny v obývačke - 9 najlepších nápadov

Steny v obývačke: 9 najlepších nápadov

Tipy a inšpirácie ako si správne vybrať obrazy do obývačky

Tipy a inšpirácie ako si správne vybrať obrazy do obývačky

Edit Post Save draft Preview Publish Add title Kvety do obývačky - ktoré sú vhodné do vášho bytu?

Kvety do obývačky - ktoré sú vhodné do vášho bytu?

Dizajn obývačky - štýlové inšpirácie pre Vaše bývanie

Dizajn obývačky - štýlové inšpirácie pre Vaše bývanie

Nápady a rady ako vybrať závesy do obývačky

Nápady a rady ako vybrať závesy do obývačky

Tapety na stenu do obývačky - rozmanité štýly

Tapety na stenu do obývačky - rozmanité štýly

Inšpirácie a tipy do obývačky

Inšpirácie do obývačky - 6 spôsobov, ako si zariadiť obývačku

Aký koberec je vhodný do obývačky? Sprievodca Westwing

Aký koberec je vhodný do obývačky? Sprievodca Westwing

Vidiecky štýl obývačky: Naše nápady na vybavenie bytu

Vidiecky štýl obývačky: Naše nápady na vybavenie bytu

Luxusná obývačka vašich predstáv

Luxusná obývačka vašich predstáv: Inšpirácie na rok 2021

Aký luster do obývačky sa vám najviac hodí

Aký luster do obývačky sa vám najviac hodí?Zariadenie spálne

Spálňa je naša malá oáza pokoja, kde odpočívame a dobíjame baterky na ďalší deň. Nie je to však len pohodlná posteľ, ktorá vytvára náš malý raj, ale aj nábytok, dekorácie a vhodné osvetlenie, ktoré dodáva spálni atmosféru! Inšpirujte sa s nami, ako si zariadiť spálňu!