výzdoba do interiéru
výzdoba do interiéru

Výzdoba

Vázy, vankúše, zrkadlá alebo pôvabné krabičky na drobnosti sú čerešničkou na torte v dekorácii interiéru. Aby ste mohli nájsť tie najkrajšie dekorácie, ktoré doplnia váš domáci dekor, Westwing pre vás pripravil prehľad širokej škály produktov. Okrem toho na vás čakajú potrebné tipy na ich zariadenie. Objavte naše inšpirácie a nápady na rôzne dekorácie a tipy!

Najlepšie nápady na dekoráciu nájdete vo Westwing

Nápady na dekorácie nie sú vyhradené iba skúseným nadšencom interiérového dizajnu, každý sa môže nechať uniesť pri výbere ozdôb na Vianoce, Veľkú noc, svadbu alebo detské prijímanie. Vymeňte krásne bytové doplnky nielen na dovolenke – zmena ročného obdobia je dokonalou výhovorkou na sezónne osvieženie interiéru.

Svadba je pravdepodobne jedným z najdôležitejších dní v živote pre každého z nás. Pripravujete ho v klasickom a elegantnom štýle? Alebo ste vsadili na prekvapivý boho štýl? Pripravte sa na svoj špeciálny deň prechádzaním nápadov na dekoráciu stolov alebo svadobných stolov Westwing.

Každý milovník interiérového dizajnu vie, že dekorácie sú kľúčovým prvkom štýlových priestorov. Dodávajú miestnostiam jedinečnú atmosféru!

Chcete vedieť, ktorá farba najlepšie pasuje k červenej farbe? Ktorý štýl interiéru sa najlepšie hodí k modrej? Alebo možno chcete skombinovať svoju obľúbenú farbu s nábytkom podľa vášho výberu? Prezrite si naše dekorácie v kategórii výzdoba. Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si vybrali ideálnu farbu svojej izby. Naši odborníci odpovedali na vyššie uvedené a ďalšie otázky!

Kúpili ste si byt a už ste sa rozhodli pre konkrétny štýl, ktorým by ste si chceli zariadiť interiér? Vďaka elegantným dekoráciám vybraným spoločnosťou Westwing si môžete pomocou niekoľkých kliknutí vybrať tie najlepšie doplnky do vášho interiéru!

Nepremeškajte žiadnu príležitosť na nové dekorácie

V našej sekcii bytových dekorácií nájdete niečo pre každú izbu! Meníte výzdobu svojej obývačky? Alebo možno potrebujete inšpiráciu pre detskú izbu? S našimi štýlovými sprievodcami zmeníte svoj domov!

Blíži sa dôležitá rodinná oslava alebo organizujete večierok pre priateľov, ale nemáte potuchy o výzdobe? Vďaka dekoráciám, ktoré nájdete vo Westwing, vašu párty ocenia nielen vaši blízki, ale tiež vytvoria nezabudnuteľný večer pre vás a vašich hostí! Popustite uzdu svojej fantázii s Westwingom.

Veľká noc

Veselé sviatky jari milujú deti i dospelí. Každý rok sa po dlhej zime nevieme dočkať prvých slnečných lúčov a rozkvitnutých kvetov všade, kam sa pozrieme. Veľká noc je preto v mnohých domácnostiach dôvodom na poriadnu oslavu. Ako sa na ňu pripraviť? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na veľkonočné dekorácie, ktoré si hravo vyrobíte aj sami.

Svadobná výzdoba

Svadba je veľkým krokom a udalosťou v našom živote, preto by sme si mali dať záležať nielen na jej plánovaní, ale aj výzdobe. Výzdoba a kvetinové dekorácie hrajú na svadbách dôležitú úlohu. Pozrime sa spoločne na užitočné tipy a nápady ako vytvoriť vysnívanú a čarovnú svadobnú výzdobu.

výzdoba do interiéruNástenné dekorácie

Krásne nástenné dekorácie skrášlia nejednu izbu v domácnosti. Pozrite si naše tipy na tie najštýlovejšie dekorácie na stenu.