Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Zdravé stravovanie

Ak chcete čeliť výzvam každodenného života, cítiť sa dobre vo svojom tele a užívať si život, myslite na to, čo jete. Naše zdravie a pohoda úzko súvisia s tým, čo a ako jeme. Nepíšeme o zázračných diétach či kúzelníckych trikoch na chudnutie, ale zameriavame sa na pozitívne stravovacie návyky a tipy, ako sa stravovať zdravo.

Zdravá strava a zdravé stravovanie

Zdravá strava a zdravý životný štýl je v terajšej dobe nevyhnutné. Zdravý životný štýl, zdravé stravovanie, pohyb či dostatok spánku je základom úspechu. Inšpirujte sa našimi užitočnými radami, ako si vylepšiť váš život aj vďaka zdravšiemu prístupu v živote!

Zdravá desiata a jedlo na piknik

Ak vediete zdravý životný štýl, zdravá strava a s ňou spojená zdravá desiata vám nie je určite neznáme. A preto veríme, že aj vy sem tam hľadáte inšpirácie a jednoduché recepty, ako si chutne a zdravo pripraviť zdravú desiatu či jedlo na piknik. My vám ponúkame zopár tipov kde začať a ako si pripraviť chutné zdravé jedlá, ako napríklad recepty na smoothie. alebo recept na rôzne pomazánky ako avokádová pomazánka. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, ako žiť zdravo aj vďaka strave!

Nízkokalorické potraviny

Ak chcete žiť zdravo alebo hľadáte zoznam potravín, ktoré vám pomôžu trochu schudnúť, ste tu správne. Prinášame vám totiž rady a nápady na rôzne nízkokalorické potraviny. Ci je to už vegánska strava či vegetriánska strava, zoznam týchto potravín je čoraz väčší. Tak isto vám prinášame praktické recepty z bežne dostupných surovín, ktoré si hneď obľúbite.

Bezlepková diéta

Stravovanie bez lepku sa stáva v dnešnej dobe čoraz rozšírenejšie. Medzi nami je veľa ľudí, ktorí majú celiakiu, teda intoleranciu na lepok, ale netýka sa to len tých ľudí, ktorý lepok nemôžu konzumovať zo zdravotných dôvodov. Bezlepková diéta má totiť aj množstvo zdravotných benefitov. Aké sú to sa dozviete v našom článku.

Nápady na obed

Počas týždňa sme často uponáhľaní a nemáme čas na zdĺhavé varenie. Veľa z nás sa snaží uvariť niečo chutné a rýchle, ale niekedy máme pocit, že nemáme dostatok nápadov na chutné a zároveň zdravé jedlá. Preto by sme sa radi s vami podelili o jednoduché a zdravé nápady na obed, ktoré si budete môcť kedykoľvek pripraviť. Či je to už niečo mäsité alebo jednoducho len rýchly obed bez mäsa, u nás nájdete tipy a inšpirácie na akúkoľvek stravu a čo navariť pokiaľ nemáte na to dostatok času.