Hľadať

Kovové kvetináče

29 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Kvetináče a stojany na kvetináče z kovu

Izbové rastliny sú bezpochyby najsviežejšou a najprirodzenejšou ozdobou každého interiéru. Ako ich k tomu spraviť skutočne štýlovými? Vsaďte na elegantné kovové kvetináče a stojany, ktoré im dodajú vycibrený prírodný vzhľad a do každého aranžovania vnesú ten správny punc či už v menšom alebo väčšom prevedení. Okrem príjemnej a upokojujúcej zelene sa postarajú aj o lepšie ovzdušie a prílev pozitívnej energie.

Výhody kovových kvetináčov

Prečo si vybrať práve kovové kvetináče? Okrem jednoduchej údržby a ľahkého čistenia sa môžete rozhodnúť, či rozžiarite priestor lesklým prevedením alebo vám viac imponuje jemný matný dizajn. Oba varianty ešte viac zvýraznia prirodzenú krásu vašich izbových rastlín. To isté platí aj pre vázy a kvetináče - lesklý kov, keramika, hlina s glazúrou či sklo dodajú aranžovaniu nádych honosnosti a matný povrch zas podmanivú eleganciu. Skrátka a dobre, rastliny a kvety v akejkoľvek forme vždy nádherne oživia priestor.

Kovové kvetináče do interiéru a exteriéru

Kovové kvetináče v sebe ukrývajú ďalšiu skvelú výhodu. S vhodnou a odolnou povrchovou úpravou sa dajú krásne využiť aj exteriéri. Či už ich umiestnite na terasu, do altánku alebo priamo do záhrady, nezabudnite ich na zimu prenieť do suchého interiéru. Okrem toho, že bezpečne zazimujete vaše rastliny, postaráte sa aj o dlhšiu trvácnosť kovu. Táto rada sa netýka len kvetináčov, ale platí aj pre iné doplnky ako napríklad kovové stojany na kvetináče.

Nájdite si krásny kvetináč z kovu online na Westwing

Aké nádherné kovové kvetináče a obaly môžete nájsť u nás vo Westwing? Okrem dvojdielnych súprav v rôznych farebných prevedeniach tu môžete objaviť aj originálne obaly na kvetináče menších i väčších rozmerov. Mnohé sú umiestnené na elegantných stojanoch, pričom medzi nimi nájdete aj tie s dodatočnou policou. Ak máte chuť ozdobiť steny zeleňou, nechýbajú tu ani kovové držiaky na kvety, do ktorých môžete umiestniť rastliny, populárne sukulenty alebo umelé či sušené kvety.

Oživte aranžovanie vašej domácnosti rôznymi kvetmi a rastlinami. Vyberte pre ne štýlové kovové kvetináče, stojany, držiaky či vázy a nechajte sa unášať ich prirodzenou krásou. Nezabudnite ani na možnosti ich využitia v exteriéri, aby vaše posedenia na čerstvom vzduchu boli ešte pestrejšie. Nech žije zeleň v originálnom šate!