Hľadať

Lavice k posteli

Zoradiť
45 Výrobkov
Zoradiť

Lavice k posteli: viac než len miesto na sedenie

Lavice k posteli sa stali praktickým ale aj štýlovým riešením v spálni. Lavica do spálne vytvorí nové miesto na oddych, no existuje aj lavica s úložným priestorom, ktorá poskytne úložný priestor pre vaše drobnosti, ako napríklad kabelky, šále či rukavice. Lavica pred posteľ vyzerá štýlovo, no umiestniť ju môžete aj vedľa malého toaletného stolíka. Ktorý typ a štýl lavice si vyberiete vy?

Lavice do spálne: najkrajšie materiály a štýly

Lavica k posteli by mala byť pohodlná, štýlová, ale aj praktická. Lavica do spálne je skvelým nápadom na sedenie v priestore, kde nemáte možnosť umiestniť veľké kreslá alebo stoličky. Ktoré typy lavičiek k posteli sú najlepšie pre vašu spálňu?

  • Najobľúbenejšie pre spálňu sú zamatové lavičky.Vďaka krásnemu materiálu sa zamatové lavice často používajú v moderných interiéroch, aby im dodali ľahkosť a luxusný nádych. Vsaďte na klasický tvar so štyrmi nohami alebo zvoľte dlhé čalúnené lavice bez nôh.
  • Ak milujete rustikálny či vidiecky štýl, vyberte si klasickú drevenú lavicu z tíkového dreva alebo s viedenským výpletom. Zdobené mäkkým plédom alebo štýlovým vankúšom, drevené lavice vytvoria príjemnú zónu na relax.
  • Trendy materiálom pre lavice k posteli je buklé. Lavica s organickým tvarom z materiálu buklé vytvorí vo vašej spálni jedinečný sedací priestor a doplnok. Buklé lavica pred posteľ sa hodí do modernej a rustikálnej spálni.
  • Čo tak lavičky s úložným priestorom? Lavica s úložným priestorom je veľmi oceniteľným doplnkom do spálne na uskladnenie malých drobností. Vďaka otváraciemu úložnému priestoru získate ďalší priestor, kam si môžete odložiť svoje obľúbené predmety. Je to rýchly spôsob, ako si usporiadať spálňu!
  • Vyberte si praktické a pohodlné lavice k posteli vo Westwing a využite možnosť najvyššej kvality a krásneho dizajnu. Kúpte si nový nábytok a vydajte sa s nami na dobrodružstvo plné krásnych interiérov a moderných doplnkov!