Hľadať

Modulárne skrine

81 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Modulárne skrine pre najlepšie využitie v interiéri

Modulárne skrine sú jedným z najobľúbenejších riešení pre úložný priestor v domácnosti. Niet sa čo čudovať, keďže si ich môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb a priestoru, ktorý máte k dispozícii. Čo by ste o nich mali vedieť?

Z čoho pozostáva modulárna skriňa?

Každá modulárna skriňa obsahuje police a tyč na šaty, ktoré sa dajú nastaviť do ľubovoľnej výšky. Množstvo týchto prvkov sa pritom líši od prevedenia, ktoré si vyberiete. Môžete si tak vybrať regálové skrine alebo si vytvoriť hotové šatníkové systémy, ak skombinujete viaceré moduly.

Aké sú typické rozmery?

U nás na Westwing nájdete modulárne skrine so šírkou od 50 cm až do 300 cm, pričom hĺbka je 62 cm a výška tradičných 200 cm. Tým pádom sa hodia aj pre menšie aj rozmernejšie bývanie a vašu zostavu si budete kedykoľvek môcť doplniť o ďalší modul.

Ktoré sú najčastejšie materiály a farby?

Modulárne skrine sú vyrobené z odolnej drevotriesky s certifikátom FSC a k tomu sú ošetrené ochrannou vrstvou alebo fóliou - sú teda dokonale prispôsobené pre každodenné používanie a sú odolné voči poškodeniu. Nájdete tu elegantné biele skrine, pútavé čierne skrine a ďalšie nádherné prírodné farby ako béžová, sivá či orechová hnedá. Tým však naša ponuka nekončí - objavte aj štýlové ratanové alebo minimalistické kovové skrine v modernom otvorenom prevedení alebo v tom klasickom na zatváranie. Tieto materiály sa tiež výborne osvedčia v každom interiéri.

Aké sú vhodné doplnky pre modulárne skrine?

Nielen pre tieto skrine vám odporúčame košíky rôznych rozmerov a k tomu praktické úložné boxy, ktoré sa postarajú o dokonalý poriadok. Medzi skvelých pomocníkov sa bezpodmienečne radia aj doplnky do skrine ako vešiaky, závesné organizéry či stohovateľné debničky. Okrem poriadku aj pekne spestria vnútro vašej skrine.

Nájdite si svoju novú modulárnu skriňu online na Westwing

Je to tak jednoduché - vyberte tie správne rozmery pre vaše modulárne skrine, zvoľte si farbu a prevedenie, ktoré vám najviac imponuje, a tento skvelý nábytok bude čoskoro na ceste k vám! Ak by ste mali chuť si vašu zostavu doplniť o menší či väčší modul, u nás sú k dispozícii všetky druhy.

Modulárne skrine sú obrovský interiérový hit, ktorý krásne doplní každú obývačku, spálňu či predsieň. V našom online obchode Westwing nájdete širokú ponuku rozmerov, štýlov a farieb a to všetko vyrobené z trvácnych, certifikovaných materiálov, ktoré podporujú udržateľnosť zdrojov. Už viete, ktorú si vyberiete pre váš domov?