Hľadať

Skrinky a police na topánky

Zoradiť
54 Výrobkov
Zoradiť

Skrinky na topánky: dajte zbohom neporiadku!

Bojujete každý deň s rozhádzanými topánkami a neporiadkom v predsieni? V tom prípade ste na správnom mieste! Vyriešte svoj problém raz a navždy kvalitným nábytkom a vyberte si z našej ponuky skrinky na topánky. Praktická skrinka na topánky miestnosť pekne doplní a pritom poskytne funkčné vlastnosti, ako napríklad úložný priestor.

Topánkovník je skvelým riešením do každej jednej domácnosti, nehľadiac na jej veľkosť a štýl. Väčšina modelov v ponuke Westwing má príjemné rozmery a nezasahuje príliš do priestoru. Umiestniť ich tak môžete aj v chodbe, kde nie je miesto navyše. Skrinka na topánky dokáže uskladniť všetku obuv a zjednodušiť obúvanie. Pri zaväzovaní šnúrok alebo zapínaní zipsu si na ne jednoducho sadnite.

Ponuka Westwing je široká, vďaka čomu si z nej vyberie úplne každý. Skombinujte nový kúsok nábytku s ostatným zariadením alebo doplnkami. Vyberte si k svojej novej skrinke na topánky aj praktické stojany na oblečenie a prineste tak do svojej chodby poriadok a organizáciu.

Skrinky a police na topánky: naša exkluzívna ponuka

Predsieň a chodba by mali byť rovnako štýlové, ako celá vaša domácnosť. Často sú prvou miestnosťou, ktorú návšteva po príchode uvidí. Základným kúskom v predsieni je komoda alebo regál na topánky. Ten by mal mať aspoň jednu či dve police na uskladnenie všetkej obuvi. Taktiež je dobré, ak umožňuje sedenie. To využijete pri obúvaní alebo na odloženie kabelky a iných doplnkov.

Na Westwing nájdete množstvo topánkovníkov v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Kvalitné kovové botníky vám vydržia roky používania. V našej online ponuke nájdete v širokom zastúpení aj drevené botníky, ktoré sú nadčasové a trendy budú aj o jednu celú dekádu.

Z farieb si prídete na svoje pri univerzálnych odtieňoch, ako čierna, sivá či biela. Biely botník je nadčasový a univerzálny kúsok, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Siahnúť môžete aj po zlatej farbe, pretože metalické farby prinesú do miestnosti eleganciu a luxus.

Nakupovanie podriaďte aj samotnej veľkosti chodby či predsiene. Malý priestor doplníte úzkym regálom alebo kompaktnou skrinkou s možnosťou vyklápania. Väčšie miestnosti si poradia s masívnejšími a rozmernejšími skrinkami a regálmi.

Topánkovníky: jednotlivé typy

Farba a materiál nie sú jediným parametrom, ktorý botníky od seba odlišuje. Westwing vám ponúka rovno niekoľko druhov skriniek s mnohými praktickými funkciami, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Police na topánky

Regál na topánky je charakteristický tým, že je otvorený a má niekoľko políc. Spravidla je úzky a hodí sa aj do menších predsiení. Vyberať si môžete z vyšších a nižších prevedení, prípadne z viacerých farebných a materiálových variantov. Veľmi jednoducho k nemu môžete nakombinovať praktické a zaujímavé vešiaky na stenu.

Skrinky na topánky

Skvelou voľbou sú aj skrinky a komody na topánky. Na rozdiel od regálov sú uzatvorené, takže poskytujú viac súkromia. V ponuke Westwing objavíte štýlové vyklápacie typy vhodné na všetky typy obuvi.

Botníky so sedením aj bez

Mnohé police a skrinky na topánky majú priestor na to, aby ste sa počas obúvania posadili. Tento typ je veľmi obľúbený, pretože časť na sedenie môžete využiť aj na odkladanie kabeliek alebo iných maličkostí. Ak však potrebujete ušetriť priestor a chcete čo najviac poličiek, siahnite po možnosti bez sedenia. Minimalistické regály na topánky s dvomi či tromi úrovňami sú tým najlepším riešením.

Nakupujte skrinky na topánky z online ponuky Westwing

Nakupovanie nábytku do predsiene a chodby na Westwing sa spája s množstvom výhod. K nim sa radí vysoká kvalita nábytku, renomované značky, praktické kúsky vyberané interiérovými štylistami a široký výber. Veľkým pomocníkom je aj sekcia Shop the look, kde sa môžete inšpirovať, ako regál do domácnosti zakomponovať. Okrem skriniek na topánky môžete zvoliť aj komody do predsiene, ktoré sa jednoducho kombinujú s ostatnými kusmi nábytku z našej ponuky.

Spravte si raz a navždy poriadok v obuvi pomocou skriniek a regálov na topánky z ponuky Westwing a doplňte predsieň o trendy kúsok.