Hľadať

Krištáľové poháre

Zoradiť
105 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Krištáľové poháre: elegancia a luxus pre váš domov

Krištáľ je symbolom elegancie a luxusu. V domácnosti vyzerá honosne a zaujímavo, priťahuje pozornosť a nikdy nevyjde z módy. Ide o nadčasový materiál, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Ak chcete kúsok z neho priniesť aj do vašej domácnosti, zvoľte krištáľové poháre. Vďaka svojmu elegantnému výzoru sa hodia na rôzne príležitosti a skvele doplnia každý štýl. Aké typy nájdete v online obchode Westwing?

Objavte kvalitné krištáľové poháre vo Westwing

Pri výbere krištáľových pohárov je dôležité zvážiť ich účel. Existujú poháre na vodu, poháre na víno, šumivé víno, whisky, brandy a iné druhy nápojov. Každý druh pohára má svoj charakteristický tvar, ktorý umožňuje optimálne vychutnať si chuť nápoja. Vo Westwing nájdete rôzne modely, hladké či so vzorom. Okrem pohárov na vodu, si môžete zvoliť aj poháre na víno či long drinky so zaujímavými krištáľovými reliéfmi.

Čo sa hodí ku ku krištáľovým pohárom? Pre štýlové stolovanie môžete pokojne zvoliť červené, sivé, zlaté alebo biele servítky a obrúsky. Krištáľové poháre vám otvárajú stovky možností a taktiež skvelo vyzerajú napríklad so zlatým príborom.

Stále ste nenašli to, čo ste hľadali? Krištáľové poháre nemusia byť len číre. Matná čierna a biela v kombinácií so zlatou a striebornou sú horúcim trendom posledných rokov. Nebojte sa kombinovať aj nekombinovateľné a vytvorte si svoj vlastný štýl!

Nájdite si svoje nové poháre z krištáľu v širokej ponuke Westwing ešte dnes.