Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Krištáľové poháre

54 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Krištáľové poháre: elegancia a luxus pre váš domov

Krištáľ je symbolom elegancie a luxusu. V domácnosti vyzerá honosne a zaujímavo, priťahuje pozornosť a nikdy nevyjde z módy. Ide o nadčasový materiál, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Ak chcete kúsok z neho priniesť aj do vašej domácnosti, zvoľte kvalitné krištáľové poháre. Tie sa vám budú páčiť vďaka svojej jemnosti a minimalistickosti. Keď si nimi vyskladáte celú súpravu, od pohárov na vodu, cez víno až k šampanskému, o úspech máte postarané. Na stole sa budú nádherne vynímať a skvelo doplnia každý štýl!

Ku krištáľovým pohárom môžete pokojne zvoliť červené, sivé, zlaté alebo biele servítky a obrúsky. Krištáľové poháre vám otvárajú stovky možností. Skvelo vyzerajú napríklad so zlatým príborom. Širšie poháre na stopke určené na víno nepustíte z ruky!

Ak by ste však chceli niečo zaujímavejšie, vyberte si modely so vzormi. Na Westwing objavíte rovno niekoľko možností. Okrem pohárov na vodu, si môžete zvoliť aj poháre na víno či long drinky so záujímavými krištáľovými reliéfmi.

Stále ste nenašli to, čo ste hľadali? Krištáľové poháre nemusia byť len číre. Matná čierna a biela v kombinácií so zlatou a striebornou sú horúcim trendom posledných rokov. Nebojte sa kombinovať aj nekombinovateľné a vytvorte si svoj vlastný štýl!

Nájdite si svoje nové poháre z krištáľu v širokej ponuke Westwing ešte dnes.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969