Hľadať

Stojany a vešiaky na oblečenie

Zoradiť
44 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Stojany na oblečenie pre vašu upratanú domácnosť

Stojany na oblečenie a otvorené šatníkové riešenia vám pomôžu štýlovo zorganizovať domácnosť. Vešiakový stojan v predsieni zaručí, že sa na vašich stoličkách už nikdy nebudú kopiť kabáty. Stojan na šaty v spálni sa opäť postará o kúsky oblečenia, ktoré by inak skončili na posteli. Praktický stojan na odevy s poličkami nahradí aj ťažkopádnu skriňu v menších izbách a ich moderný nadčasový dizajn splynie s každým prostredím.

Aj vy zápasíte s nedostatkom miesta? Šikovné stojany na oblečenie môžu byť riešením i pre vás!

Stojany na šaty a odevy: náš exkluzívny výber

Vybrať si prenosný vešiakový stojan alebo stojan na oblečenie z ponuky Westwing nebolo nikdy jednoduchšie. S nami sa nemusíte rozhodovať medzi dizajnom a funkčnosťou, pretože naše stojany na oblečenie ponúkajú oboje. Čisté a účelové línie našich stojanových vešiakov dodajú šmrc a štýl aj fádnej vstupnej hale.

Nájdete u nás minimalistické stojany aj vešiakové zostavy s viac prepracovanými detailmi. Všetky naše stojany na oblečenie sú stabilné a vyrobené z trvácnych materiálov akými sú kov a elegantný mramor. Univerzálnym kúskom, ktorý sa hodí do každého interiéru zostávajú drevené stojany na oblečenie, ktoré u nás nájdete v rôznych dizajnových a farebných prevedeniach. Stojany a vešiaky na stenu vám pomôžu rýchlo a jednoducho vytvoriť dokonalý šatník aj u vás doma.

Vždy po ruke, keď ich potrebujete: vešiakové stojany do každej miestnosti

Pri výbere stojanu na oblečenie vychádzajte z vašich individuálnych potrieb na úložný priestor. Jednoduchší stojan na veci s háčikmi je vhodný na klobúky, tenšie bundy a kabelky s dlhšou rúčkou. Masívnejšie stojany na oblečenie s vešiakmi vám ponúknu možnosť zavesenia ťažších kabátov a dlhších plášťov.

Rebríkový nástenný stojan okrem háčikov na zorganizovanie zvrchníkov preberá aj funkciu konzolového stolíka. Umiestniť naň môžete dekoračnú misku na kľúče a iné drobnosti, ktoré si beriete so sebou pri odchode z domu. Takéto stojany sú vhodným riešením do vstupných chodieb a kancelárií.

Mnohé naše modely sú doplnené aj o poličky so zásuvkami a môžete nimi doplniť vaše šatníkové skrine v spálni. Vďaka otvorenej organizácií si ľahšie vyberiete oblečenie, ktoré máte prehľadne uložené priamo pred sebou. Sú vhodné do spální, izby pre hostí alebo do samostatného šatníka. Ocenia ich aj študenti a ľudia, ktorí sa často sťahujú.

Stojan na veci býva taktiež obľúbeným prvkom v kúpeľni. Využite ho ako odkladacie miesto na župan alebo šaty, ktoré si chystáte ráno obliecť. Na poličky na stojane môžete uložiť uteráky a dózy so soľou do kúpeľa pre efekt luxusného domáceho spa.

Nemý sluha: obzvlášť obľúbený u mužov

Nemý sluha je špecifický typ stojanu so širokým vešiakom, ktorý je určený pre šetrné odloženie pánskeho saka. Pokiaľ je oblek aj vašou dennou uniformou, odporúčame vám zadovážiť si tento štýlový kúsok.

Nemý sluha je vďaka svojmu nevšedného tvaru esteticky zaujímavým prvkom, ktorý vašu spálňu a šatník vizuálne okrášli. Tento stojan je doplnený aj o držiak na oblekové nohavice a misku na drobnosti. Niet preto divu, že je tak obľúbený u mužov, keďže poskytne riešenie pre uloženie si celého outfitu vrátane obsahu vreciek.

Nakupujte stojany a vešiaky na oblečenie online na Westwing

Naše stojany pochádzajú od známych výrobcov renomovaných značiek a privezieme vám ich rýchlo a bezpečne. Vďaka trvácnym materiálom a stabilnému prevedeniu sa nemusíte obávať ich poškodenia a poslúžia vám po dlhé roky. Tovar vám vymeníme až do 100 dní od doručenia, aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť.

Stojany a vešiaky na oblečenie, ale aj skrinky na topánky pomôžu udržať vašu domácnosť vždy dobre zorganizovanú. Vyberte si svoj minimalistický alebo elegantný mramorový stojan z pohodlia vášho domova vďaka Westwing už dnes.