Hľadať

Vešiaky na stenu

Zoradiť
99 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vešiaky na stenu: nenahraditeľná súčasť každej domácnosti

Vešiaky na stenu premenia každé nevyužité miesto na funkčný a vizuálne zaujímavý priestor. Nástenné vešiaky nezaberajú miesto a môžu byť umiestnené do akejkoľvek výšky. Svoje využitie nájdu predovšetkým v chodbe alebo predsieni, použiť ich však môžete aj v iných miestnostiach v domácnosti.

Využite ich viacúčelové použitie a zaobstarajte si praktické, ale zároveň aj veľmi štýlové vešiaky na stenu. V ponuke Westwing ich nájdete v rôznych štýloch i materiálových prevedeniach.

Dizajnové vešiaky na stenu s praktickým využitím

Dizajnové vešiaky na stenu z ponuky Westwing spĺňajú vysoké estetické nároky na vzhľad a prevedenie. Naša ponuka ulahodí aj tým, ktorí túžia po vešiaku, ktorý bude sám o sebe vyzerať ako dekorácia. Máme pre vás dizajnové vešiaky na stenu v tvare postavičiek a zvierat, ale aj nástenné vešiaky s početnými úchytkami. Takéto kúsky vyčnievajúce do priestoru ozvláštnia i fádnu stenu a preberú funkciu nástennej dekorácie.

Pred kúpou vešiaku okrem dizajnu zvážte i jeho využitie. Dizajnové vešiaky na stenu môžete použiť aj na organizáciu šperkov, kabeliek alebo šatiek. V takomto prípade vám odporúčame povesiť ich kolmo na stenu, aby na nich vaše obľúbené kúsky čo najviac vynikli.

Nástenné vešiaky pre každý štýl

Rovnako unikátne sú aj naše nástenné vešiaky z nezvyčajných materiálov, akými sú zamat a rákosie. Obzvlásť obľúbené sú kovové vešiaky na stenu, ktoré sa hodia k akémukoľvek interiérovému štýlu. U nás si vyberiete moderné vešiaky na stenu presne podľa vášho estetického cítenia. Od feng shui predsiene, cez retro obývačku, provensálsku kuchyňu až po boho spálňu.

Nájdete u nás kvalitné kovové háčiky vhodné do industriálnych, minimalistických či rustikálnych priestorov. Okrem kabátov v predsieni na nich môžete smelo povesiť i menšiu okrasnú dekoráciu v obývačke. Vyberte si k nemu aj stojan na oblečenie v rovnakom materiálovom alebo farebnom prevedení a vytvorte tak v predsieni ucelený vzhľad.

Vešiaky na bundy a kabáty pre vašu dokonalú predsieň

Vešiaky na stenu do chodby by ste mali vyberať podľa počtu členov vo vašej domácnosti. V našej ponuke preto nájdete vešiaky na stenu s jednou i viacerými úchytkami vrátane modelov s poličkou. Keď ich umiestnite vyššie na stenu, poslúžia ako odkladací priestor na kabáty a čapice. Posuňte ich však nižšie a v okamihu získate praktický stolík s úchytkami na kabelky.

Extravagantné úchytky z farebného plastu sú dobrou voľbou vtedy, keď vešiaky využívate len občasne. Vďaka svojmu štýlovému prevedeniu okrášlia vašu vstupnú halu počas celého roka. Najuniverzálnejším materiálom však zostáva drevo, ktoré sa hodí do každého interiéru. Klasické drevené vešiaky na stenu nájdete v štýlovom prevedení tiež v našej online ponuke.

Vešiak na stenu ďalej zaručí, že si už nikdy nebudete musieť položiť kabelku na zem pri obúvaní sa. A vaši hostia nebudú pri vstupe k vám nemotorne postávať v chodbe s kabátom v ruke. Práve naopak, vďaka vešiaku sa u vás budú cítiť vítane a pohodlne. Aj preto sú vešiaky na chodbu z našej ponuky také obľúbené.

Nakupujte štýlové vešiaky na stenu online na Westwing

Zárukou kvality, nadčasového dizajnu a štýlového prevedenia nástenných vešiakov z ponuky Westwing sú známy výrobcovia renomovaných značiek. Okrem detailného opisu každého vešiaku na stenu na našich stránkach nájdete aj inšpiratívne fotografie plne zariadených miestností.

V dobre zorganizovanej domácnosti má každá maličkosť svoje miesto. Zariaďte si dokonalú predsieň s výrobkami z Westwing. Okrem vešiakov a stojanov na oblečenie, nezabudnite do svojej chodby zakúpiť aj skrinky na topánky, či taburetky do predsiene. Docielite tak, že celkový výzor vašej predsiene bude harmonický a jednotlivé kúsky budú navzájom ladiť.

Váš tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne. Našim zákazníkom ponúkame i možnosť vrátenia a výmeny tovaru až do 100 dní. Vyberte si aj vy originálny vešiak, ktorý do vašej domácnosti vnesie poriadok a štýl.