Hľadať

Záhrada

1220 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Záhrada: vaša dokonalá oáza oddychu

Záhrada a terasa predstavujú skvelé miesto, kde si môžete počas pekného slnečného dňa posedieť, oddýchnuť a porozprávať sa s blízkymi. Čerstvý vzduch a slnečné lúče vás posilnia a dodajú energiu na ďalšiu prácu. Okrem oddychu sa dajú využívať aj na pestovanie rastlín a kvetov či usporadúvanie záhradných párty. Aby ste však mohli niečo z tohto robiť, budete potrebovať správny záhradný nábytok.

Kategória nábytku do záhrady na Westwing je široká a plná inšpirácie. Jednotlivé kúsky si zamilujete hneď na prvý pohľad. Doplňte exteriér štýlovým sedením na terasu či do záhrady. V prípade, že nemáte ani jedno, využite balkón a dekorujte ten. Na Westwing nájdete aj kvalitné záhradné stoličky, či celé zostavy do záhrady či na balkón. Užívajte si pekné dni vonku s tým správnym nábytkom a doplnkami.

Objavte široký výber sortimentu na vašu terasu či balkón online na Westwing

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no nábytku a doplnkov do záhrady je veľké množstvo. Jasným príkladom je ponuka Westwing, v ktorej objavíte záhradné sedenie, úložné boxy, vonkajšie osvetlenie, štýlové doplnky a množstvo ďalších praktických kúskov. Prezrite si našu celú ponuku do záhrady a nájdite to pravé pre seba.

 • Základom každej záhrady a terasy je záhradný nábytok. Ten vám umožní posadiť sa, oddýchnuť si, či dokonca konzumovať chutné pokrmy. Vyberajte si kvalitné dizajnérske stoly, stoličky a sedacie súpravy. Samozrejmosťou je niekoľko typov tých najkvalitnejších materiálov, ako kov, drevo, ratan, bambus či sklo.

 • Túžite po pohodlnej a komfortnej záhrade? Westwing vám ponúka terasový nábytok, v ktorom nájdete štýlové kreslá, praktické pohovky, zaujímavé divány aj klasické záhradné lavičky. Ponuka farieb a materiálov je rovnako široká ako pri záhradnom nábytku.Vyberte si podľa svojich preferencií.

 • Záhrada musí byť nielen pohodlná, ale aj praktická. Či už v nej sadíte rastliny alebo si len radi niečo ugrilujete, nemala by vám v nej chýbať veľká truhlica alebo menší záhradný úložný box. Úložný priestor využijete aj na balkóne a terase.

 • Slnečník vás ochráni pred silnými slnečnými lúčmi a poskytne príjemný tieň. Nemusí byť však len praktickou súčasťou. Záhradu, terasu a balkón vie veľmi pekne doplniť. Siahnite po zaujímavom farebnom prevedení a prepracovných detailoch.

 • Vonkajšie osvetlenie využijete hneď ako sa vonku zotmie. Vytvorte si príjemnú atmosféru pomocou stolových alebo nástenných lámp. Ak túžite po peknom doplnku, stavte na svetelné girlandy.

 • Keď si záhradu a terasu vybavíte základnými kúskami, môžete prejsť na dekorovanie doplnkami. Siahnite po sviečkach, fakliach, svietnikoch, pekných sochách, alebo zvoľte štýlové vonkajšie lampáše. Pri doplnkoch máte úplne voľnú ruku.

 • Na zvýšenie pohodlia využite mäkké textílie a koberce. Vankúše na sedenie, podsedáky na záhradný nábytok, uteráky, behúne či klasické koberce môžu byť z umelého vlákna, bavlny alebo mixu materiálov. Dizajn sa snažte zladiť s nábytkom a dekoráciami.

 • Milovníci rastlín a kvetov si na svoje prídu pri kvetináčoch a črepníkoch. Výhodou záhrady a množstva terás je to, že sú veľké. Môžete ich doplniť masívnymi črepníkmi, ktoré zaberú viac miesta. Ak už kvetináč máte, no nepáči sa vám, kúpte si naň obal. Na rastliny a kvety budete potrebovať štýlovú krhlu, farebne zladenú záhradnú lopatku, dostatočne veľké nožnice a iné záhradné náradie.

 • Plážové doplnky sú dobrým pomocníkom aj pri bazéne alebo opaľovaní doma v záhrade. Stolová lampa, plážová taška, osuška či koberec by vám doma rozhodne nemali chýbať.

 • Užitočné tipy, ako si zariadiť váš vonkajší priestor

  Máte pred sebou nákup nábytku a doplnkov do záhrady, no neviete, čo urobiť ako prvé? Začnite inšpirovaním sa už hotovými štylizáciami v sekcii Shop the look. Uvidíte, ako sú jednotlivé kúsky skombinované a kde ich umiestniť. K ďalším krokom sa radia:

  Nábytok na terasu či balkón: sledujte materiál, farbu a celkový štýl

  Ponuka Westwing je plná kvalitných typov materiálu, od dreva až ku kovu. Okrem neho však sledujte aj farebné prevedenie a celkový štýl. Záhrada, terasa či balkón by mali ladiť.

  Terasa a balkón: rozmery sú rozhodujúce

  Na malý balkón voľte menšie kúsky s praktickými funkciami, ako napríklad úložným priestorom. Veľká záhrada si vyžaduje masívnejší nábytok a doplnky.

  Záhradný nábytok: každý kúsok by mal spĺňať určitú funkciu

  Lavičky a kreslá poskytujú miesto na sedenie, stôl vám umožňuje odložiť si naň všetky veci. Do kvetináča dáte svoj obľúbený kvet a textil využijete na to, aby vám spríjemnil oddych. Každý kúsok, ktorý si kúpite, by mal okrem pekného dizajnu poskytovať funkčnú vlastnosť. Len vďaka tomu ho využijete naplno.

  Vyberajte si štýlový záhradný nábytok a užívajte si rýchlu dopravu, 100 dní na vrátenie tovaru a kvalitné produkty od známych a renomovaných značiek. Inšpirujte sa svetom záhrady Westwing a vytvorte si vašu vlastnú oázu pokoja, ktorú si budete užívať počas celého leta.