Hľadať
Záhrada

Záhrada

Zoradiť
1178 Výrobkov
Zoradiť
Infusion Kartell SK
Nakupujte teraz
Infusion Kartell SK
Nakupujte teraz
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Záhrada: vaša dokonalá oáza oddychu

Záhrada a terasa predstavujú skvelé miesto, kde si môžete počas pekného slnečného dňa posedieť, oddýchnuť a porozprávať sa s blízkymi. Čerstvý vzduch a slnečné lúče vás posilnia a dodajú energiu na ďalšiu prácu. Okrem oddychu sa dajú využívať aj na pestovanie rastlín a kvetov či usporadúvanie záhradných párty. Aby ste však mohli niečo z tohto robiť, budete potrebovať správny záhradný nábytok.

Kategória nábytku do záhrady na Westwing je široká a plná inšpirácie. Jednotlivé kúsky si zamilujete hneď na prvý pohľad. Doplňte exteriér štýlovým sedením na terasu či do záhrady. V prípade, že nemáte ani jedno, využite balkón a dekorujte ten. Na Westwing nájdete aj kvalitné záhradné stoličky, či celé zostavy do záhrady či na balkón. Užívajte si pekné dni vonku s tým správnym nábytkom a doplnkami.

Objavte široký výber sortimentu na vašu terasu či balkón online na Westwing

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no nábytku a doplnkov do záhrady je veľké množstvo. Jasným príkladom je ponuka Westwing, v ktorej objavíte záhradné sedenie, úložné boxy, vonkajšie osvetlenie, štýlové doplnky a množstvo ďalších praktických kúskov. Prezrite si našu celú ponuku do záhrady a nájdite to pravé pre seba.

 • Základom každej záhrady a terasy je záhradný nábytok. Ten vám umožní posadiť sa, oddýchnuť si, či dokonca konzumovať chutné pokrmy. Vyberajte si kvalitné dizajnérske stoly, stoličky a sedacie súpravy. Samozrejmosťou je niekoľko typov tých najkvalitnejších materiálov, ako kov, drevo, ratan, bambus či sklo.

 • Túžite po pohodlnej a komfortnej záhrade? Westwing vám ponúka terasový nábytok, v ktorom nájdete štýlové kreslá, praktické pohovky, zaujímavé divány aj klasické záhradné lavičky. Ponuka farieb a materiálov je rovnako široká ako pri záhradnom nábytku.Vyberte si podľa svojich preferencií.

 • Záhrada musí byť nielen pohodlná, ale aj praktická. Či už v nej sadíte rastliny alebo si len radi niečo ugrilujete, nemala by vám v nej chýbať veľká truhlica alebo menší záhradný úložný box. Úložný priestor využijete aj na balkóne a terase.

 • Slnečník vás ochráni pred silnými slnečnými lúčmi a poskytne príjemný tieň. Nemusí byť však len praktickou súčasťou. Záhradu, terasu a balkón vie veľmi pekne doplniť. Siahnite po zaujímavom farebnom prevedení a prepracovných detailoch.

 • Vonkajšie osvetlenie využijete hneď ako sa vonku zotmie. Vytvorte si príjemnú atmosféru pomocou stolových alebo nástenných lámp. Ak túžite po peknom doplnku, stavte na svetelné girlandy.

 • Keď si záhradu a terasu vybavíte základnými kúskami, môžete prejsť na dekorovanie doplnkami. Siahnite po sviečkach, fakliach, svietnikoch, pekných sochách, alebo zvoľte štýlové vonkajšie lampáše. Pri doplnkoch máte úplne voľnú ruku.

 • Na zvýšenie pohodlia využite mäkké textílie a koberce. Vankúše na sedenie, podsedáky na záhradný nábytok, uteráky, behúne či klasické koberce môžu byť z umelého vlákna, bavlny alebo mixu materiálov. Dizajn sa snažte zladiť s nábytkom a dekoráciami.

 • Milovníci rastlín a kvetov si na svoje prídu pri kvetináčoch a črepníkoch. Výhodou záhrady a množstva terás je to, že sú veľké. Môžete ich doplniť masívnymi črepníkmi, ktoré zaberú viac miesta. Ak už kvetináč máte, no nepáči sa vám, kúpte si naň obal. Na rastliny a kvety budete potrebovať štýlovú krhlu, farebne zladenú záhradnú lopatku, dostatočne veľké nožnice a iné záhradné náradie.

 • Plážové doplnky sú dobrým pomocníkom aj pri bazéne alebo opaľovaní doma v záhrade. Stolová lampa, plážová taška, osuška či koberec by vám doma rozhodne nemali chýbať.

 • Užitočné tipy, ako si zariadiť váš vonkajší priestor

  Máte pred sebou nákup nábytku a doplnkov do záhrady, no neviete, čo urobiť ako prvé? Začnite inšpirovaním sa už hotovými štylizáciami v sekcii Shop the look. Uvidíte, ako sú jednotlivé kúsky skombinované a kde ich umiestniť. K ďalším krokom sa radia:

  Nábytok na terasu či balkón: sledujte materiál, farbu a celkový štýl

  Ponuka Westwing je plná kvalitných typov materiálu, od dreva až ku kovu. Okrem neho však sledujte aj farebné prevedenie a celkový štýl. Záhrada, terasa či balkón by mali ladiť.

  Terasa a balkón: rozmery sú rozhodujúce

  Na malý balkón voľte menšie kúsky s praktickými funkciami, ako napríklad úložným priestorom. Veľká záhrada si vyžaduje masívnejší nábytok a doplnky.

  Záhradný nábytok: každý kúsok by mal spĺňať určitú funkciu

  Lavičky a kreslá poskytujú miesto na sedenie, stôl vám umožňuje odložiť si naň všetky veci. Do kvetináča dáte svoj obľúbený kvet a textil využijete na to, aby vám spríjemnil oddych. Každý kúsok, ktorý si kúpite, by mal okrem pekného dizajnu poskytovať funkčnú vlastnosť. Len vďaka tomu ho využijete naplno.