Hľadať

Záhradné doplnky

Zoradiť
191 Výrobkov
Zoradiť

Záhradné doplnky: praktické a krásne záhradné pomôcky, bez ktorých sa nezaobídete

Patrí záhradkárčenie medzi vaše obľúbené hobby alebo s ním práve len začínate? Internetový obchod Westwing má pre vás kvalitné a štýlové doplnky do záhrady, bez ktorých sa nezaobíde žiaden vášnivý záhradkár.

V našej ponuke nájdete ochranné rukavice na záhradné práce z rôznych materiálov, ako koža, textil alebo polyester. Aby vám práca v záhrade išla naozaj od ruky, doprajte si aj kvalitné záhradné náradie. Zakúpiť si u nás môžete záhradnícke nožnice alebo súpravu záhradného náradia v krásnom farebnom prevedení, ktorá je aj skvelým nápadom na darček. Zaručene si vás získajú aj naše dizajnérske a praktické krhle na vodu.

Práca v záhrade má byť predsa o potešení, súhlasíte? Vytvorte si vo svojej záhrade, terase či balkóne tú najkrajšiu oázu oddychu. Vaše kvety budú o to viac očarujúce ak zvolíte štýlové záhradné kvetináče. Umiestniť ich môžete na nástenné rohové držiaky, ktoré navyše ušetria miesto. Na balkóne využijete aj držiaky na kvety a bylinky, ktoré šikovne uchytíte na balkónové zábradlie. Zaobstarajte si k nim aj štýlový a pohodlný balkónový nábytok, s ktorým si oddych naozaj užijete.

Plánujete na svojej terase vytvoriť aj príjemné posedenie na čerstvom vzduchu? Nezabudnite preto ani na záhradný nábytok, na ktorom si môžete oddýchnuť po dobre odvedenej práci vo vašej záhradke. Dokonalý priestor získate výberom správneho href="/slnecniky/">slnečníka, ktorý vás ochráni pred priamym slnkom počas horúcich dní.

Ako posledné nezabúdajte ani na správnu výstroj. Okrem záhradnej zástery si u nás vyberiete aj profesionálnu zásteru na grilovanie. Máte aj vy v domácnosti malých pomocníkov, ktorí chcú byť neustále pri vás? Potešte aj svoje deti detskými záhradkárskymi rukavicami a detským náradím. Pomôžu vám pri práci a navyše sa od vás aj veľa naučia.

Nájdite si všetky potrebné doplnky do záhrady už dnes a dokonalé leto sa môže začať!