Pozvite priateľov a získajte 30 €

  • Pošlite pozvánky priateľom

  • Registráciou získajú kupón na Westwing vo výške 30 €

  • Po ich prvom nákupe získate kupón na 30 € aj Vy

Zavrieť

Moje uvítacie kupóny

Momentálne nemáte žiadne dostupné kupóny

Pozvite priateľov a získajte 30 € na stránke Westwing Club-Sales alebo Westwing Shop

Bohužiaľ, Vaši priatelia sa ešte nezaregistrovali na Westwing

Pozvite priateľov a získajte 30 € na stránke Westwing Club-Sales alebo Westwing Shop

Použiť kupóny

Ako môžem pozvať priateľov na Westwing?

Váš odkaz na zdieľanie, ktorý môžete poslať priateľom, nájdete v záložke Môj účet -> Odoslať pozvánku.

Koľko priateľov môžem pozvať?

Koľko len chcete! A čím viac ich pozvete, tým viac kupónov získate. Pamätajte: nie je možné pozvať priateľov, ktorí bývajú na rovnakej adrese ako vy.

Kde nájdem svoje kupóny?

Všetky kupóny nájdete v záložke Moje zľavové kupóny.

Ako si uplatním kupón?

Príslušný kupón si zvolíte pri dokončení nákupu. Uplatniť si ho môžete pri minimálnej hodnote nákupu podľa hodnoty kupónu.

Ako dlho platí môj kupón?

Keď sa Vaši priatelia zaregistrujú po kliknutí na odkaz, získajú kupón v hodnote 30 €. Tento kupón platí 30 dní. Keď urobia svoj prvý nákup, získate kupón v hodnote 30 € aj vy. Kupón sa automaticky pripíše na Váš účet. Tento kupón platí jeden rok.

Môžem použiť viac kupónov naraz?

Nie, pri jednom nákupe môžete použiť len jeden kupón.

Môžem použiť kupón na akýkoľvek nákup?

Kupón v hodnote 30 € je možné použiť len na nákup v minimálnej hodnote 100 €.

Ako budem vedieť, že moji priatelia sa zaregistrovali cez odkaz v pozvánke?

Vaše pozvánky, ktoré boli prijaté, môžete vidieť v záložke Moje uvítacie kupóny v sekcii Čakajúce. Keď sa Vaši priatelia zaregistrujú pomocou odkazu z pozvánky, budeme Vás o tom informovať e-mailom.

Keď pozvete svojich priateľov do Westwing, tak ako oni, obdržíte kupón, ktorý môžete uplatniť pri ďalšej objednávke. Môžete pozvať len priateľov, ktorí ešte nie sú registrovaní na Westwing a ich kontaktné údaje sa líšia od vašich. Ak sú zistené zhody v kontaktných údajoch osoby, ktorú ste pozvali, a osoby, ktorá pozvanie poslala, má Westwing právo zrušiť objednávku a deaktivovať pridelené kupóny. Pre získanie kupónu stačí poslať svoj osobný odkaz (nachádza sa v záložke „30 € pre vás“) s pozvaním priateľom, ktorých osobne poznáte. Ako užívateľ môžete každý deň posielať maximálne 10 pozvánok. Pred odoslaním pozvania tretej osobe získajte jej súhlas. Registrácia na Westwing je ekvivalentom akceptácie podmienok používania Westwing osobou, ktorá bola pozvaná. Ak sa váš priateľ zaregistruje na Westwing po kliknutí na obdržaný odkaz, automaticky obdrží kupón v hodnote 30 €, ktorý bude môcť uplatniť pri objednávke v minimálnej hodnote 100 €. Kupón bude viditeľný v záložke „Moje zľavové kupóny“ a pri dokončení objednávky na úrovni nákupného košíka po kliknutí na možnosť „Použiť kupón“. Kupóny pre pozvanú osobu platia po dobu 30 dní od dátumu registrácie a ich platnosť vyprší v prípade vrátenia tovaru alebo zrušenia objednávky. Aj vy obdržíte kupón Westwing v hodnote 30 €, keď váš priateľ uskutoční svoj prvý nákup a výrobky mu bude doručené. Ak kupón nebol udelený, znamená to, že aktuálne nemáte k dispozícii žiadny kupón - osoba, ktorú ste pozvali, sa zaregistrovala iným spôsobom než pomocou odoslaného odkazu, alebo mohla zrušiť objednávku, kým jej neboli doručené produkty. Kupóny za pozvanie Westwing môžu byť využité len raz. Ak zrušíte alebo vrátite objednávku, v ktorej bol kupón použitý, nebude možné ho znovu použiť. Váš kupón bude platný po dobu jedného roka od dátumu jeho udelenia. Kupón za pozvanie sa nesmie kombinovať s inými kupónmi ani darčekovými kartami. Kupón nemôže byť použitý na pokrytie nákladov na dopravu a nákup darčekovej poukážky Westwing. V súlade s § 2.3 našich Všeobecných obchodných podmienok majú užívatelia právo registrovať a spravovať len jedno členské konto na Westwing.sk/c/. Ak systém zistí viac registrácií, účty budú zablokované a pridelené kupóny deaktivované. Ďalšie informácie o kupónoch nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach: https://www.westwing.sk/c/terms-and-conditions/.