Hľadať

Kvetináče

Zoradiť
110 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Kvetináče a obaly na kvetináče: vytvorte si doma zelenú oázu

V dnešnej uponáhľanej dobe je menej času na návštevu prírody. Vytvorte si teda svoju vlastnú oázu u vás doma. Prineste kúsok z prírody do obývačky, kuchyne, spálne alebo na terasu.

Niektoré druhy rastlín vyžadujú vysoké kvetináče, iné opäť menšie kvetináče. Plazivé rastliny sa vám poďakujú za závesné kvetináče. Doplňte svoju domácnosť o praktický doplnok, ktorý pritiahne pozornosť a prispôsobí sa presne vašim predstavám. Ponuka je široká, z rôznych farieb, materiálov či veľkostí si určite vyberiete aj vy.

Široký výber interiérových kvetináčov, ktoré si zamilujete

Každý kvet potrebuje svoje miesto. Poskytnite mu ho vo forme štýlového interiérového kvetináča. V ponuke Westwing nájdete krásne izbové kvetináče v rôznych veľkostiach a materiáloch. Na svoje si príde milovník minimalistického kovu, ale aj masívnej kameniny.

Nechýba ani široký výber rôznych farieb. Najobľúbenejšie sú univerzálne odtiene, ako napríklad béžová, čierna alebo sivá. Ak by ste však chceli niečo nevšedné, siahnite po metalických odtieňoch. Biele kvetináče sú taktiež všestranné a dajú sa ľahko kombinovať.

Túžite spraviť z kvetináča dominantný prvok, ktorý si všimne úplne každý? Nebojte sa výrazných prevedení. Dizajnové izbové kvetináče v organických tvaroch pôsobia zaujímavo, čím nebudete musieť hľadať ďalšie dekorácie. Ale ak vám to nestačí, pozrite sa na doplnky v našej ponuke a nájdite si krásnu dekoráciu.

3 parametre, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere vhodného kvetináča

Váš domov by mal vypovedať o tom, čo máte radi. Mal by opisovať vašu osobnosť. Pri výbere zaujímavých kvetináčov preto nechajte pracovať svoju fantáziu. S Westwing nie je nič nemožné!

Kvetináče sú praktickým doplnkom. Miestnosť vedia rozžiariť a pekne ju sceliť. Počas nákupu dbajte na niekoľko základných parametrov. K tým najhlavnejším sa radia:

  • 1. Veľkosť kvetináča - Rastlina bude vyzerať dobre len vtedy, keď má správne miesto pre život. Veľkosť kvetináča a jeho umiestnenie je preto veľmi dôležité. Niektoré druhy rastlín sú charakteristické tým, že potrebujú veľké kvetináče, iným nevadia tie malé.
  • 2. Materiál - Pri materiáli máte voľnú ruku. Siahnite po kúsku, ktorý sa vám páči najviac. Veľmi obľúbený je kov, pretože je minimalistický a nadčasový. Ak inklinujete ku klasike, prezrite si našu ponuku keramických kvetináčov.
  • 3. Farba a dizajn - Túžite po niečom úplne inom? Pre extravagantné duše sú tu zaujímavé farby alebo netradičné tvary v rôznych tvaroch. Vyskúšajte nové kombinácie a prineste do domova moderný a svieži nádych.

  • Vyberte si krásne kvetináče v internetovom obchode Westwing

    Máte doma veľa kvetináčov, no nepáči sa vám ich dizajn? U nás vo Westwing nájdete štýlové obaly na kvetináče v rôznych farbách, materiáloch a rozmeroch. Prineste do domova svieži nádych pomocou štýlových kvetináčov z ponuky Westwing.