Hľadať

Komody a skrinky do predsiene

Zoradiť
74 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Organizácia chodby: komody a skrinky do predsiene

Boj s priestorom v predsieni zvádza množstvo domácností. Miestnosť je malá a často sa do nej nezmestí žiadna väčšia alebo vyššia skrinka. Dobrou správou však je, že existujú komody do predsiene, ktoré vám s týmto problémom pomôžu. Väčšina z nich má kompaktné rozmery a veľký úložný priestor. Ten sa dá využiť na viacero spôsobov, ako napríklad:

 • lepšia organizácia priestoru v hale a chodbe
 • miesto na uskladnenie obuvy, doplnkov či iného predsieňového príslušenstva
 • využitie v šatníku na uskladnenie oblečenia

 • Komody do predsiene: funkcie a praktické využitie

  Kompaktné rozmery sa postarajú o to, že skrinka do predsiene nezaberie príliš veľa miesta a nebude vám zavadzať v priestore. Okrem úložného priestoru môžete využiť aj vrchnú časť. Položte na ňu napríklad štýlový tanierik na kľúče, veľkú vázu s kvetmi, zrkadlo, či dokonca knihy.

  Komody do chodby môžete využiť aj ako miesto na odloženie obuvi. Predsieň sa totižto v mnohých domoch a bytoch nachádza v blízkosti vchodových dverí. Pri organizácii topánok vám pomôžu aj praktické a štýlove skrinky na topánky. Spravte raz a navždy poriadok v topánkach a zabráňte tomu, aby ste ich mali poukladané voľne.

  Využitie skriniek stále nekončí. Niektorí ich používajú ako doplnkovú skrinku pre šatník v chodbe. Niet sa však ani čomu čudovať. Komody do chodby majú veľa úložného priestoru, ktorý je skvelo rozdelený pomocou niekoľkých políc či zásuviek. Pokojne do nich uložte šály a šatky, čiapky alebo iné menšie doplnky.

  Komody a skrinky do predsiene: jednotlivé typy

  Komody a skrinky sú dôležitou súčasťou každej predsiene. Veľmi pekne ju dopĺňajú a poskytujú miesto na uloženie menších aj väčších predmetov. V ponuke Westwing nájdete rôzne typy a prevedenia skriniek. Ktorú z nich si vyberiete?

  Vysoké komody do predsiene

  Vysoké komody sú ako stvorené do väčších predsiení. Zaberajú viac miesta a sú masívnejšie. Ak vám to však nevadí, určite po nich siahnite. Majú veľa úložného priestoru, ktorý využijete na uskladnenie všetkého, čo práve potrebujete.

  Úzke komody do predsiene

  V ponuke Westwing sa stretnete so širokými aj úzkymi komodami do predsiene. Úzka komoda do chodby je skôr doplnkovým kúskom k hlavnej komode. Prakticky vie vyplniť roh alebo iné prázdne miesto. Pri nakupovaní úzkych komôd máte rovnaké možnosti ako pri nakupovaní klasických. Vyberáte si z viacerých farieb, materiálov a typov úložného priestoru. Niekomu vyhovujú viac zásuvky, inému zas poličky. Siahnite po tom prevedení, ktoré vám bude vyhovovať najviac.

  Nízke komody a skrinky do predsiene

  Nízke komody sú ako stvorené do predsiene pri vchodové dvere. Môžete do nich uložiť obuv či iné doplnky. Ich využitie nájdete aj v šatníku, kde skvelo doplnia inú hlavnú skrinku. Najväčšou výhodou nízkych komôd je najmä to, že sú praktické a zmestia sa takmer všade. Aj napriek menším rozmerom poskytujú dostatok miesta na všetko, čo potrebujete.

  Nakupujte praktické a štýlové komody do chodby online na Westwing

  V ponuke Westwing si na svoje príde úplne každý, nehľadiac na veľkosť predsiene alebo preferovaný štýl. Vyberať si môžete z vysokých aj nízkych komôd a nechýbajú ani viaceré farebné prevedenia. Čierna a biela sú klasikou, no ak chcete niečo výraznejšie, nebojte sa zaexperimentovať s modrou, sivou a zelenou.

  Skrinka do chodby by mala ladiť s celou domácnosťou. Okrem farby sa zamerajte aj na materiál. Drevo je klasikou, ktorá nesklame a do miestnosti prinesie príjemné teplo domova. Kov je chladnejší, no keď ho správne skombinujete, v predsieni sa bude krásne vynímať. K svojej novej komode môžete jednoducho nakombinovať aj stojany na oblečenie, ktoré vám poskytnú dostatok úložného miesta pre vaše kabáty a bundy.

  Vyberte si komody do predsiene z ponuky Westwing a užívajte si množstvo výhod nákupu, ako napríklad:

 • bezplatné doručenie
 • dizajnové a štýlové kúsky
 • známe a renomované značky
 • možnosť vrátenia do 100 dní od nákupu
 • Nechajte sa inšpirovať moderným svetom nábytku Westwing a doplňte svoju predsieň o praktickú a štýlovú komodu.