Hľadať

Drevené stoličky

57 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Drevené jedálenské a kuchynské stoličky

Zariadenie jedálne či kuchyne, podčiarknuté prírodnými materiálmi ako drevo, vytvorí príjemnú harmóniu vo vašej kuchyni. Drevené stoličky z masívu, buď z bukového alebo dubového dreva očaria svojou trvácnosťou a prirodzene spríjemnia domácu atmosféru. Ak si želáte jednotný dizajn, v našom internetovom obchode Westwing si môžete vybrať krásne a štýlové jedálenské stoličky drevené, ktoré jednoducho dopasujete k vášmu jedálenskému stolu.

Kde využiť drevené stoličky vo vašej domácnosti?

Drevené stoličky sa dajú využiť v mnohých častiach domácnosti. Napríklad v jedálni môžu byť použité ako sedadlá pri stole, v obývačke ako doplnok k pohovke a kreslám, alebo v kancelárii ako kancelárske stoličky. Tiež sa dajú použiť ako záhradné stoličky vonku na terase alebo na záhrade.

No drevené stoličky možno zaujímavo využiť aj ako detské stoličky. U nás nájdete špeciálne modely pre najmenších v harmonickom súlade s prírodnými materiálmi. Zaoblené rohy tohto typu drevených stoličiek sa postarajú o minimalizovanie rizika poranenia.

Drevená stolička - pohodlie a funkčnosť

Keďže drevo je prírodný materiál, môže byť prispôsobené tvarom a veľkosti sedadla, aby sa zvýšilo pohodlie sedenia. Obľúbené sú stoličky s opierkami, ale pohodlie si nájdete určite aj u stoličiek bez opierok. Stoličky z dreva tiež môžu byť doplnené čalúnením, čo zvyšuje pohodlie sedenia.

Okrem toho, drevené stoličky sú nielen štýlové ale aj odolné. Keď ich správne udržujete, môžu vydržať roky a prispievať k estetickému vzhľadu miestnosti. Tiež sa ľahko čistia a môžu byť prelakované, aby sa zachovali ich krása a trvanlivosť.

Vyberte si krásne štýlové drevené jedálenské stoličky z našej ponuky vo Westwing už teraz. Vybrať si môžete z rôznych farieb, štýlov a tvarov. A ešte k tomu vám ponúkame pohodlné a jednoduché doručenie a bezplatné vrátenie produktov do 100 dní. Pozrite si našu ponuku už teraz!