Hľadať

Drevené stoličky

Zoradiť
56 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Drevené jedálenské stoličky online vo Westwing

Zariadenie jedálne či kuchyne, podčiarknuté prírodnými materiálmi ako drevo, vytvorí príjemnú harmóniu vo vašej kuchyni. Drevené stoličky z masívu, buď z bukového alebo dubového dreva očaria svojou trvácnosťou a prirodzene spríjemnia domácu atmosféru. Ak si želáte jednotný dizajn, v našom internetovom obchode Westwing si môžete vybrať krásne a štýlové drevené stoličky do kuchyne alebo jedálne, ktoré jednoducho dopasujete k vášmu jedálenskému stolu.

Kde využiť drevené stoličky vo vašej domácnosti?

Drevené stoličky sa dajú využiť v mnohých častiach domácnosti. Napríklad v jedálni môžu byť použité ako sedadlá pri stole, v obývačke ako doplnok k pohovke a kreslám, alebo v kancelárii ako kancelárske stoličky. Tiež sa dajú použiť ako záhradné stoličky vonku na terase alebo na záhrade.

No drevené stoličky možno zaujímavo využiť aj ako detské stoličky. U nás nájdete špeciálne modely pre najmenších v harmonickom súlade s prírodnými materiálmi. Zaoblené rohy tohto typu drevených stoličiek sa postarajú o zníženie rizika poranenia.

Drevené stoličky s opierkami alebo bez?

Keďže drevo je prírodný materiál, môže byť prispôsobené tvarom a veľkosti sedadla, aby sa zvýšilo pohodlie sedenia. Obľúbené sú stoličky s opierkami, ale pohodlie si nájdete určite aj u stoličiek bez opierok. Stoličky z dreva tiež môžu byť doplnené čalúnením, čo zvyšuje pohodlie sedenia.

Okrem toho, drevené stoličky sú nielen štýlové ale aj odolné. Keď ich správne udržujete, môžu vydržať roky a prispievať k estetickému vzhľadu miestnosti. Tiež sa ľahko čistia a môžu byť prelakované, aby sa zachovali ich krása a trvanlivosť.

Vyberte si krásne štýlové drevené jedálenské stoličky z našej ponuky vo Westwing už teraz. Vybrať si môžete z rôznych farieb, štýlov a tvarov. A ešte k tomu vám ponúkame pohodlné a jednoduché doručenie a bezplatné vrátenie produktov. Pozrite si našu ponuku už teraz!