Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
tipy na vianočné darčeky pre ženy

Pokiaľ ste ešte nevybrali vianočné darčeky pre ženy, poďte s nami načerpať vianočné inšpirácie! Mamy, manželky sestry aj kamarátky si ich predsa zaslúžia. Vianoce nie sú síce len o darčekoch, ale aj napriek tomu si myslíme, že tie správne darčeky pre ženy sú dokonalým podčiarknutím toho, ako ženy v našich životoch milujeme. Chceme im robiť radosť a vidieť, ako im pristane úsmev na tvári. Aj vďaka pozornosti tomu tak môže byť už tieto Vianoce! Poďte sa spolu s nami inšpirovať, aké darčeky pre ženy na Vianoce sú tento rok v kurze!

Vianoce sú za dverami: kedy začať s nákupom darčekov?

Všetci radi dávame, aj prijímame. Aby dávanie bolo príjemnejšie pre obe strany, treba vybrať tie správne darčeky na Vianoce. Ak sa vám to zdá ako nesplniteľná misia, nezúfajte. Máme pre vás tipy na vianočné darčeky pre ženy, ktorým sa úprimne potešia. Možno to ženy nedávajú často najavo, možno kvôli skromnosti a pokore nechcú vyznieť nevďačne, buďte si však istí, že ich v kútiku duše čakajú. Kde začať?

 • Naplňte ich očakávania včas! Ak budete konať pod časovým tlakom, nepodarí sa vám možno vybrať to najlepšie.
 • Dajte si dostatok času na rozmyslenie toho správneho darčeka, nastavte si rozpočet a potom hľadajte spôsoby, ako sa k nemu dostať.
 • Ideálne je začať aspoň v lete plánovať a v priebehu jesene realizovať. Počítajte s tým, že s nástupom decembra sa bude už veľmi plniť kalendár aj pre doručovateľské služby a mnohé položky budú vypredané.

Najčastejšie predávané predmetové darčeky pre ženy vo Westwing


Vianočné inšpirácie: tipy na vianočné darčeky pre ženy

Objavte spolu s nami dokonalé darčeky pre ženy na Vianoce! Najskôr ich však musíte dobre poznať. Je to dobrodružná povaha, rada nakupuje alebo miluje módu? To všetko sú skvelé indície, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere dobre zvoleného darčeka, ktorý nikdy neodloží do kúta. 

1. Pre nadšenú cestovateľku

Aj keď v poslednom čase nemusela veľa cestovať, s denníkom jej môžete pomôcť naplánovať si dobrodružstvo a dovolenkové zážitky. Kúpte jej zápisník s diárom a nástenku kam by si mohla zaznamenať poznámky z ciest a zážitky po nich. Je to skvelý spôsob, ako mať všetko zorganizované a zároveň dokumentované spomienky. Co tak praktické veci na cestovanie ako plážová osuška, chladiaca taška alebo nabíjačka?

2. Sada praktických nádob na nápoje

Ak sa vám zdá tento nápad až príliš užitočný, neľakajte sa! Tekutiny sú dôležité a dobré fľaše sa vždy zídu. Pomôžte jej, aby bola hydratovaná, nech už ide kamkoľvek.

 • Kúpte jej fľaše z nehrdzavejúcej ocele, ktoré majú schopnosť udržať studené tekutiny studené a horúce nápoje horúce až niekoľko hodín. Dizajn z nehrdzavejúcej ocele je tiež podstatné kritérium, a tak fľašu môže dávať priamo do umývačky riadu.
 • Určite sa poteší aj dizajnovej karafe na vodu s praktickým mechanizmom otvárania a zatvárania

3. Užitočná elektronika

Nielen muži majú radi technologické vychytávky, ale aj ženy ich docenia. Bluetooth reproduktor alebo slúchadlá, ktoré nevypadávajú pri športovaní z uší, sú skvelým tipom pre každú nadšenú milovníčku hudby alebo audiokníh.  

4. Predplatné a poukážky

Ak má rada časopis a magazíny alebo sleduje určité seriály, môžete jej kúpiť predplatné na rok. Možno sleduje návody ako variť, ako upiecť perfektný koláč alebo vianočné koláče, ako sa správne nalíčiť, všetok platený obsah jej môžete dopriať. Ak viete o jej obľúbenom obchode, kúpte jej poukážku, v tom prípade si bude môcť vybrať sama čo potrebuje. Má rada interiérový dizajn a dekorácie, pozrite sa na našu ponuku poukážok v rôznej sume. U nás vo Westwing si určite vyberie!

Westwing poukážky

5. Služby a darčeky do domácnosti

Vieme, že mnohé ženy nerady žiadajú o pomoc, ale je skvelé, ak ich odbremeníte. Naše tipy na pomoc v tomto smere sú:

 • Zaplaťte jej upratovačku, kuchárku alebo opatrovateľku detí, aby mohla získať čas pre seba.
 • A k tomu jej podarujte poukaz na perfektnú masáž.
 • Ak si už dlhšiu dobu praje pomocníka do domácnosti, kúpte jej niečo praktické. Pozrite sa na našu ponuku, z ktorej si určite vyberiete.

6. Luxusná teplá bielizeň

Mäkké značkové pyžamá a bielizeň sú ideálne na sezónne prechody a zostanú dostatočne teplé.

 • Kúpte jej kolekciu spolu so županom a nájdite štýl, ktorý sa jej páči. Nie je pyžamo ako pyžamo a všade sa dá nájsť luxusný kúsok. 
 • Obľubuje krásnu luxusnú posteľnú bielizeň? Čo tak jej kúpiť takú, ktorú si sama nekúpi pretože je o čosi drahšia ako tá, ktorú zvykne kupovať? Pozrite sa na našu Westwing ponuku!

7. Pre kulinárku

Ak vaša mama, manželka alebo sestra rada varí, kúpte jej kuchársku knihu od legendy alebo jej zaplaťte kurz varenia či pečenia. Takisto sa kulinárka poteší aj čomukoľvek v kuchyni, čo ešte nemá. Možno je to súprava štýlových koreničiek, súprave varešiek alebo pracovnej drevenej dosky na krájanie s vyrytým monogramom.

8. Kozmetika je najlepšia priateľka

Či už siahnete po jej obľúbenom parféme alebo si naštudujete, akú kozmetiku presne používa, určite jej urobíte radosť. Rovnako jej môžete objednať konzultáciu s make-up artistkou alebo vizážistkou a dopriať jej tak jedinečný zážitok. 

9. Vianočné darčeky pre ženy: pomocníci krásy

Pomôžte jej dosiahnuť rovný a elegantný účes v priebehu niekoľkých sekúnd s najnovšou inováciou krásy bez káblov! Žehlička na vlasy nemusí mať kábel. Je praktická, rýchla a šetrná k vlasom. Taktiež sa vždy hodí výkonný fén alebo kulma. 

10. Niečo z módneho priemyslu

Ruku na srdce – ktorá žena nemiluje kabelky? Každá jedna si zaslúži stabilnú a štýlovú tašku, v ktorej si bude môcť preniesť svoje osobné a profesionálne veci. Ideálne ak bude niesť značku, ktorú jej kolegyne budú donekonečna obdivovať a možno aj trochu závidieť.

Pozrite sa na našu klubovú stránku Westwing a nenechajte si ujsť naše exkluzívne ponuky, vďaka ktorým bude váš domov ešte krajší!

Darčeky pre ženy na Vianoce a ostatných členov rodiny 

Ak ste už vyriešili darčeky pre nežné polovičky, na rade sú ďalší členovia rodiny. Máme pre vás užitočné tipy na vianočné darčeky, ktoré im prirastú k srdcu.

Tipy na balenie darčekov

Rovnako ako vianočná výzdoba robí polovicu úspechu vo vašej domácnosti, tak aj to správne balenie darčekov doladí tie najkrajšie vianočné darčeky pre ženy smerom k dokonalosti. Ženy jednoducho milujú zabalené a prezdobené prekvapenia, preto máme pre vás užitočné rady a nápady, ako tento nevyhnutný úkon zvládnete ľavou zadnou.

Ak ste sa rozhodli baliť ručne, máme pre vás tip, ako na to:

 • Zhromaždite materiály na balenie darčekov. Pripravte si darček, baliaci papier, nožnice a pásku a potom vyčistite veľký rovný povrch, napríklad kuchynský stôl.
 • Zabezpečte krehké položky v krabiciach. Uistite sa, že všetko, čo je v krabici krehké, je bezpečne zabalené a nebude sa pohybovať alebo sa nepoškodí. Ako výplň odporúčame použiť hodvábny papier.
 • Zmerajte a odstrihnite správne množstvo baliaceho papiera. Odhadnite koľko ďalšieho baliaceho papiera budete potrebovať na pokrytie každej strany krabice, ktorá ešte nie je zakrytá, a potom papier odstrihnite. 
 • Pripevnite papier ku krabici páskou. Vycentrujte krabicu na papieri. 
 • Zložte papier na každej strane darčeka. Upevnite ho na mieste páskou.
 • Postavte krabicu a zopakujte skladanie na druhej strane.
 • Pridajte finálne prvky. Previažte darček akoukoľvek stuhou, umiestnite štítky na darček alebo iné ozdobné mašle. 

Inšpirujte sa našimi trikmi ako kreatívne zabaliť darček pre ženu na Vianoce

Každá žena si zaslúži plnú pozornosť, a preto aj na Vianoce jej chceme dopriať radosť a šťastie. Obdarujme naše ženy v okolí nielen svojou prítomnosťou, ale aj malým či väčším darčekom, ktorý sa im bude páčiť.