Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Výzdoba na Vianoce

Vianoce sú najkrajším obdobím v roku – rodinné stretnutia, spoločne strávené chvíle a rozdávanie darčekov. Uistite sa, že toto dlho očakávané obdobie je jedinečné a plné mágie. Predtým, ako prvá hviezda zasvieti na oblohe a kuchyňa sa naplní vôňou štedrovečerných jedál a koláčov, ozdobte váš dom alebo byt vianočnými ozdobami čo najkrajšie.

Vianočná výzdoba: kde začať?

Ako a kde začať s výzdobou vašej domácnosti pred Vianocami? Keď všetko okolo domu krásne žiari a iskrí, je čas ísť dovnútra a postarať sa o vianočnú dekoráciu. Zamyslite sa nad tým, akým štýlom chcete tento rok vyzdobiť svoj domov. Tradičné dekorácie v klasickej červenej, zelenej alebo zlatej? Iskrivo strieborno-biela a jednoduchá, minimalistická výzdoba s prírodnými škandinávskymi vianočnými ozdobami? Existuje nekonečné množstvo nápadov na vianočné dekorácie! Pozrite sa s nami na naše inšpirácie a tipy, ako jednoducho ozdobiť váš príbytok pre toto čarovné a magické obdobie.

Vianočné dekorácie na stôl

Ani vy sa už neviete dočkať Vianoc a všetkých dobrôt, ktoré k Vianociam patria? Dôležité je mať krásne prichystaný vianočný stôl, ktorý si zaslúži peknú vianočnú výzdobu. Na stôl sa hodia rôzne typy dekorácií, ako napríklad typická vianočná ruža, tradičný adventný veniec, alebo aj krásne vianočné dekorácie v skle. Ukážeme vám štýlové vianočné dekorácie na stôl, ktoré nádherne ozdobia nielen váš stôl, ale aj celkový interiér.

Vianočná výzdoba na okná

Vianočná výzdoba je prvým krokom pre prípravu Vianoc. Každý z nás sa teší výzdobe, ktorá mení interiér a vytvára magickú atmosféru v dome či byte. Pri zdobení by sme nemali zabudnúť na jednu dôležitú vec, je ňou vianočná výzdoba na okná. Na okno sa hodia rôzne dekorácie, ako napríklad vianočné osvetlenie, avšak na väčšie okná môžete použiť niečo výraznejšie, ako napríklad vianočné girlandy.

Vianočné dekorácie pred dvere

Typickou prípravou na vianočnú výzdobu je aj dekorácia a výzdoba exteriéru. Veľa z nás chce ňou zaujať okoloidúcih už z diaľky a preto sme pre vás pripravili inšpirácie na krásne jednoduché , ale aj masívne vianočné dekorácie pred dvere. Pozrite si naše tipy na krásnu vianočnú dekoráciu pred dvere.

Vianočné dekorácie vyrobené doma

Vianočné dekorácie vyrobené doma dávajú každému možnosť, ako zapojiť kreativitu a možno aj ako stráviť čas so svojou rodinou pri tvorbe krásnych ozdôb na Vianoce. Radi vám ukážeme ako si vytvoriť vianočné dekorácie, ako napríklad vianočné dekorácie z papiera, hačkované vianočné ozdoby či moderné vianočné ozdoby na stromček. Inšpirujte sa našimi nápadmi a vytvorte ojedinelú vianočnú atmosféru.