Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Vianočné inšpirácie

Všeobecne sú Vianoce najkrajším obdobím v roku keď sa spolu zíde rodina a priatelia a oslávi sa tento krásny čas v kruhu najbližších. Preto vás chceme inšpirovať, ako sa na Vianoce pripraviť a na čo by ste pri príprave na toto magické obdobie nemali zabudnúť. Preto vám prinášame skvelé tipy ako začať s prípravou, ako vyzdobiť interiér či exteriér a ako by ste mali krásne vianočné dni stráviť v pokoji a radosti.

 

 

Vianočné inšpirácie pre váš domov

Domov je najútulnejší a najkrajší na Vianoce. Čaro a atmosféra tohto obdobia začína s prípravou na Vianoce, či je to už o varení, pečení alebo výzdoby interiéru a exteriéru. My vás chceme čo najlepšie inšpirovať a priniesť nielen fantáziu ale aj reálne nápady, ako si vytvoriť rozprávkový domov na Vianoce. Pozrite sa na naše skvelé vianočné inšpirácie.

Farba Vianoc 2021

Každý rok je trendom iná farebná kombinácia pre interiér a to sa týka aj vianočnej výzdoby. Viete ktorá je farba Vianoc 2021? Kto určuje, aká bude aktuálnafarba Vianoc 2021? Pantone predstavila tento rok hneď dve farby: farba roka 2021 je sivá a žltá farba. Ide o kontrast, ktorý má symbolizovať nádej a svetlo na konci tunela. Okrem iných farebných kombinácií, farba Vianoc 2021 bude kopírovať aj tieto celoročné trendy.

Vianoce 2021 trendy

Atmosféru Vianoc tvoria detaily a maličkosti. Váš domov nemusí byť ovešaný vianočnými ozdobami od podlahy až po strop, aby ste vytvorili čaro Vianoc. Menej je niekedy viac! Prezrite si naše vianočné inšpirácie a nenechajte si ujsť Vianoce 2021 trendy.

Vianočná výzdoba interiéru

Každý chce mať krásne Vianoce, k čomu prispeje aj vianočná výzdoba interiéru. Ak aj vy si plánujete zaobstarať nové a krásne dekorácie do bytu, radi sa podelíme o naše vianočné inšpirácie.

Ako si vyrobiť vlastný adventný kalendár?

Vianoce sú najkrajším obdobím v roku. Všetci sa stretávajú, obdarúvajú a robia si vzájomne radosť. Nielen vianočná výzdoba je súčasťou prípravy a čakania na Vianoce, ale aj adventný kalendár, ktorý je súčasťou skoro každej domácnosti. Adventný kalendár sa dá zakúpiť v každom obchode, v rôznych formách či je to čokoláda alebo kozmetika. Ak chcete byť kreatívni, tak si adventný kalendár môžete vyrobiť sami. Poradíme vám, ako na to.

vianočné priania stále IN?

Aj vianočné priania a pohľadnice majú svoje čaro a stále sa zaužívajú. Nechcete kúpiť pohľadnicu, ale ju skôr sami vyrobiť. Inšpirujte sa našimi nápadmi na tvorbu pohľadníc ale aj krásneho vianočného textu.

Slovenská vianočná tradícia: vianočné koledy

Vianočné sviatky sú plné tradícií, ktoré dodržiava takmer každá rodina. Dodržiavanie zvykov vyplýva z našej bohatej histórie. Medzi vianočné zvyky patria aj vianočné koledy, ktoré už síce nie sú až tak zaužívané, ale stále sa spievajú alebo hrajú v niektorých domácnostiach počas vianočných sviatkov.

Varíme a pečieme na Vianoce

Vianoce sú skutočne krásnymi sviatkami! Nie je nič krajšie ako si vychutnať Vianoce v kruhu najbližších v pokoji, láske a radosti a popri tom sa nechať rozmaznávať skvelými jedlami, koláčmi a inými dobrotami. Ukážeme vám, čo pečieme na Vianoce a ktoré vianočné koláče sú naše obľúbené. Inšpirujte sa Westwingom!