Hľadať
Black Friday Deals: nábytok, dekorácie a iné

Black Friday Deals: nábytok, dekorácie a iné

Zoradiť
1 Výrobkov
Zoradiť

Black Friday Deals 2023

Nakupujte nábytok i dekorácie počas výpredaja Black Friday Deals so zľavami až do -70%. V ponuke nájdete nábytok a bytové doplnky v každom štýle. Objavte našu ponuku Black Friday Deals a nájdite inšpirácie i do vašej domácnosti.

Kedy býva Black Friday?

Počas Black Friday výpredaja (čierny piatok) je mnoho obchodov otvorených dlhšie ako zvyčajne, niekedy i po celý deň, pričom prinášajú jednodňové akcie a zľavy. Táto tradícia má korene v Spojených štátoch amerických. Black Friday je vždý deň po sviatkoch Vďakyvzdania (ktoré bývajú vždy vo štvrtok), a týmto dňom sa zvyčajne začínajú vianočné nákupy. Black Friday 2023 sa tento rok uskutoční v piatok 24. novembra. Tento výpredajový deň je čoraz populárnejší aj na Slovensku. Teraz si môžete užívať Black Friday Deals aj na Westwing!

Ponuka Black Friday Deals na Westwing

Využite úžasnú ponuku a zľavy počas Black Friday Deals. Čaká na vás široký výber bytových doplnkov a mimoriadne kvalitný nábytok. Od posteľnej bielizne s kvetinovou potlačou až po naše obľúbené taburetky - objavte svoj nový kúsok do domácnosti za tú najlepšiu cenu. Už dlhšiu dobu plánujete nákup pohovky alebo konferenčného stolíka? Neváhajte a kúpte si svoj obľúbený kúsok, pretože ponuky sú časovo obmedzené. Čierny piatok je tiež ideálnym dňom na nakupovanie vianočných darčekov za obzvlášť nízke ceny.

Pridajte sa k nám a odštartujte vianočné nákupy vo výpredaji Black Friday Deals. Užívajte si kúzlo Vianoc s krásnymi výrobkami z Westwing.