Hľadať

Detská izba

Zoradiť
959 Výrobkov
Zoradiť

Detská izba: vytvorte malý detský raj

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie a k tomu patrí aj dokonalá detská izba. Izba pre vaše dieťatko by mala byť podnetná a bezpečná zároveň, aby v nej mohla vaša ratolesť nerušene spoznávať svet. Deti vnímajú svoje okolie inak ako dospelý, preto by ich izbička mala byť zariadená detským nábytkom a dekoráciami pre deti. V online ponuke Westwing nájdete detský nábytok, hračky, detský textil aj tašky pre rodičov. Jednoducho všetko potrebné k vytvoreniu tej najlepšej atmosféry pre vaše dieťa aj pre vás.

Objavte krásny nábytok a dekorácie pre svoju ratolesť na Westwing

Pri nákupe zariadenia a doplnkov pre izbičky vašich najmenších navštívte kategóriu detská izba na našich stránkach. Prehľadné a rýchle vyhľadávanie vám zaručí pohodlný a ničím nerušený výber. Čo všetko u nás nájdete?

 • V kategórií detský nábytok nájdete postieľky, stolíky, stoličky aj skrine do detskej izby. Pri zariaďovaní izbičky pre dieťa začnite vždy výberom kvalitnej postele. Máme pre vás praktické detské postieľky pre bábätká, ktoré „rastú“ spolu s batoľaťom. Opadnú vám tak starosti postieľku častokrát meniť a vy sa môžete naplno venovať vášmu dieťaťu. Z našej ponuky je ďalej veľmi obľúbený detský stôl so skrytou tabuľou. Tá podnieti kreativitu vášho dieťaťa od veku 18 mesiacov, kedy detičky začínajú kresliť.

 • Detské hračky by mali byť podľa metódy Montessori ľahko prístupné, aby si z nich deti samé vybrali. Vytvorte preto ideálny kútiku na hranie s našimi detskými policami. Pri ich organizácií vám prídu vhod otvorené bedničky na knižky a úložné koše z prírodných materiálov pre jednoduchšie uskladňovanie hračiek.

 • Detská psychika je oveľa citlivejšia na farby a dekorácie do detskej izby, ako tá naša. Na stránkach Westwing nájdete preto dekorácie v upokojujúcich farbách zo zdravotne nezávadných prírodných materiáloch. Máme pre vás hravé nástenné girlandy a kolotoče nad postieľku pre chlapcov i pre dievčatá. Zábavnou nástennou dekoráciou pre vaše deti budú aj populárne nástenné metre a nálepky so zvieratkami. Každý malý človiečik by mal mať v svojej izbičke vyhradenú zónu, ktorá mu dá pocit komfortu a bezpečia. Vytvoriť ju môžete jedným z našich teepee stanov z organickej bavlny.

 • Do detskej izbičky patria mäkučké textílie, ktoré sú zdravotne nezávadné a príjemné na dotyk. Ako noví rodičia budete potrebovať prebaľovací pult a nespočetné množstvo diek, periniek, spiacich vakov a detských osušiek. Pohodlie vášmu dieťatku dopraje aj hniezdo na spanie z organickej bavlny. Mäkké plyšové hračky a pohodlný detský koberec na hranie zaručia zdravý vývoj vašich detí. Naše penové podložky a detské deky na hranie majú zase tú výhodu, že ich môžete ľahko umyť.

 • V neposlednom rade je dôležité detskú izbu vhodne osvetliť. Všetko, čo k tomu potrebujete nájdete v kategórií detské lampy. Nástenné svetelné dekorácie v tvare zvieratiek, hviezdičiek alebo mesiaca v okamihu premenia detskú izbu na čarovné miesto na spánok. Každý kút izbičky ďalej osvetlite stolovými a podlahovými lampami, aby sa dieťa vo svojom svete cítilo bezpečne.

 • Naši interiéroví stylisti preto pre vás okrem zariadenia a hračiek pripravili aj samostatnú kategóriu pre detský riad a príslušenstvo. Misky, poháre, prestierania aj podbradníky z našej ponuky sú v krásnych farbách a ozdobené dekoráciami zvieratiek a iných obrázkov. Vaše dieťatko tak bude počas jedenia dostatočne zabavené a vydrží dlhšie sedieť na jedálenskej stoličke. Všetok riad je vyrobený zo zdravotne nezávadných materiálov a rozmermi presne sadne do malých detských rúčok.

 • Tipy a rady pri výbere nábytku a doplnkov do detskej izby

  Pri výbere detského nábytku a doplnkov sa vždy uistite o zdravotnej nezávadnosti vecičiek pre dieťa. Všetky produkty z ponuky Westwing sú vyrobené z bezpečných materiálov pre vašu maximálnu spokojnosť. Bez obáv tak môžete vybrať doplnky pre svoje deti aj darčekové súpravy pre bábätko budúcim rodičom. Vyberte si preto u nás všetko, čo do detskej izbičky potrebujete. Od kobercov, cez nábytok až po dekorácie a hračky. Spokojný budete vy a zaručene aj vaše deti. Nezabudnite ani na pohodlné kreslo, ktoré vytvorí v detskej izbičke relaxačnú zónu.

  Okrem zariadenia do detskej izby pre vás máme moderný nábytok a nadčasové doplnky aj do ostatných miestností v byte. Využite množstvo výhod nakupovania na Westwing a spravte aj zo svojho príbytku ten najkrajší domov pre celú rodinu.