Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Urob si sám

Ručne vyrobené produkty či dekorácie sú oveľa špeciálnejšie ako tie kúpené v obchode. Či už ide o interiérové ​​dekorácie, nábytok alebo bytový textil – všetko si môžete vyrobiť alebo ozdobiť sami. U nás nájdete množstvo nápadov pre vaše “urob si sám” projekty. Dúfame, že sa vám naše návrhy budú páčiť!

Urob si sám nápady!

Vždy ste chceli pre svoj domov vytvoriť niečo špeciálne a jedinečné? Niečo, čo nikto iný nebude mať? Žiadny problém – pomôžeme vám vyzdobiť interiér a urobiť ho ešte krajším.

Máme pre vás pripravené rôzne nápady a DIY návody a postupy, ako si vytvoriť jedinečné kúsky do vášho interiéru. Začnime s najobľúbenejšiou tématikou – Vianoce!

Vianočné dekorácie urob si sám

Vianočná výzdoba je prvým krokom pri príprave na Vianoce. Každý z nás sa teší na čaro tohto obdobia, ale určite nie každý z nás je ochotný investovať veľa peňazí do vianočnej výzdoby. Výzdoba nemusí byť spojená s veľkými výdavkami. DIY dekorácie ušetria veľa peňazí, pretože namiesto míňania na drahé doplnky do bytu si ich môžete vyrobiť sami.

Vianočné dekorácie vyrobené doma dodajú miestnosti originálny, jedinečný charakter a ich príprava je skvelou príležitosťou, ako využiť svoju kreativitu. Ručne vyrobené dekorácie,či už sú to vianočné dekorácie na stôl, vianočná výzdoba na okná alebo vianočné dekorácie pred dvere,  určite vám prinesú veľa spokojnosti a radosti.

Vianočné tvorenie s deťmi

Výroba vianočných ozdôb nemusí byť len pre dospelých, určite vám odporúčame zapojiť do výroby vianočných dekorácií aj svoje ratolesti. Je mnoho ozdôb, s ktorými vám pomôžu aj malé deti. Napríklad výroba vianočných gúľ je jednou z najľahších DIY projektov. Výroba vianočných anjelikov je opäť najobľúbenejšou aktivitou pri príprave na vianočné sviatky.

Vianočné ozdoby z papiera – výroba

Vianočné dekorácie z papiera sú taktiež čoraz populárnejšie, najmä ak chcete vytvoriť niečo jednoduchšie a pri tom aj zapojiť svoje deti pri tvorbe vianočných ozdôb. Vianočné ozdoby z papiera – výroba – táto aktivita určite spojí celú rodinu. Preto vám chceme ukázať množstvo nápadov na vianočné inšpirácie a nápady, ktoré rozžiaria váš domov!

Adventné vence výroba

Adventný veniec je najtypickejšou dekoráciou na Vianoce. Každý z nás chce mať krásne vyzdobenú domácnosť, rovnako ako uctiť si vianočné tradície a krásny čas v kruhu rodiny a blízkych. K takýmto tradíciam patrí aj výroba adventného venca a preto sme pre vás pripravili článok adventné vence výroba a postup, kde vám ukážeme ako si vyrobiť svoj vlastný adventný veniec.

Snehuliak z dreva

Chceli by ste si tento rok vytvoriť nejaké vianočné dekorácie pred dvere alebo vymyslieť niečo originálne? Prinášame vám teda inšpiráciu a to snehuliak z dreva, ktorého výroba nie je vôbec náročná.

Šité vianočné ozdoby 

Máte šikovné ruky a ste kreatívny typ? Čo tak trocha zaexperimentovať s vlastnoručne vyrobenými dekoráciami? Pozrite si naše články na háčkované vianočné ozdoby alebo šité vianočné ozdoby. Určite sa inšpirujte našimi nápadmi nielen na tradičné, ale aj krásne moderné vianočné ozdoby na stromček.