Inšpirácia

Inšpirácia - zariadenie v interiéri

Inšpirácia vo Westwing – vitajte v našom svete Westwing! Dizajn interiéru a inšpirácie sú témy, ktoré sú nám blízke. Nenašli ste svoj vlastný štýl zariadenia interiéru? Inšpirácia a nápady je niečo čo neustále hľadáte? V našich článkoch nájdete odpovede na tieto a ďalšie otázky, nápady na darčeky a praktické rady o domácnosti, interiérovom dizajne a životnom štýle. Príjemnú zábavu pri objavovaní našich inšpirácií!

Zariadenie v interiéri

Magazín

Robíme z každého domova krásny domov! Našim cieľom je ponúknuť Vám pohľad na interiérový dizajn ako nástroj na skvalitnenie životného priestoru, ktorý vyčarí úsmev na tvári každého člena rodiny.


Rady a nápady do interiéru

Rady a Nápady

Aby ste sa cítili ako doma, zariadte si byt s veľkou nehou a správnou dávkou lásky a vášne. Dnes vám k tomu pomôže niekoľko užitočných tipov a nápadov v našich článkoch. Naši špecialisti pripravili praktické rady vrátane domácich majstrov, upratovania alebo domácich úprav! Presvedčte sa sami!

červeno-biele darčekové balenie na Vianoce
Darčeky pre mužov
Darčeky pre ženy
Nápady na darčeky
slávnostne prestretý stôl
Plánovanie svadby
recyklovateľný pohár na kávu
Upratovanie domácnosti - vysávanie
urob si sám svietniky
inšpirácie na Vianoce


výzdoba do interiéru

Výzdoba

Sú to zrkadlá, vázy a vankúše, ktoré dodajú každej miestnosti jedinečnú a jedinečnú atmosféru! Vložte fantáziu do svojho bytu a užite si jeho štýlový vzhľad!

dekorácie do interiéru
jarné dekorácie na stole
Jesenné dekorácie v interiéri
kvetinová výzdoba v byte
jednoduché obrazy na stene
Svadobná výzdoba
Veľká noc
vianočná výzdoba na stole


Zariadenie Interiéru

Zariadenie Interiéru

Zariadenie interiéru a výzdoba domu alebo bytu nie je len o navrhovaní, zdobení alebo zariaďovaní miestností. Vytvára tiež jedinečnú atmosféru a pohodlie, vďaka ktorým existujú štyri kúty domova. Máte ťažkosti s hľadaním toho pravého štýlu pre svoje izby? Inšpirujte sa s nami!

Farebné stoličky

Pri zariaďovaní vášho interiéru vás zaujíma, ako ho zariadiť, aby bol útulný a zároveň krásny. Za týmto účelom budete čeliť mnohým rozhodnutiam a otázkam, ktoré sa týkajú štýlov interiérového dizajnu, výberu nábytku a farieb. Interiérové farby sú jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri usporiadaní miestností, pretože vytvárajú nielen atmosféru miestnosti, ale ovplyvňujú aj našu pohodu. Zistite, ako to urobiť, pomocou našich tipov a trikov!

moderný štýl bývania
Zariadenie detskej izby
schodište v dome
Zariadenie kancelárie
Zariadenie kuchyne
Zariadenie kúpeľne
Ako zariadiť obývačku: krok za krokom
moderné zariadenie predsiene v béžových farbách
Zariadenie spálne