Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Dekorácie do bytu

Okrem nábytku sú dekorácie do bytu kľúčom k úspechu v interiérovom dizajne. Použitím správnych bytových dekorácií môžete každej miestnosti dodať osobitý charakter. A preto sme pre vás zostavili sprievodcu dekoráciami do bytu s prihliadnutím na ich najdôležitejšie aspekty. Využite naše tipy pre štýlové dekorácie do bytu!

Dekorácie do bytu vo vašom interiéri

Výzdoba interiéru je celkovo náročná úloha, pretože každá izba v byte či dome má iné funkcie. A preto by sa pri zariaďovaní interiéru mali brať do úvahy rôzne prvky dizajnu.

Obývačka je miestom oddychu a relaxácie. V tejto miestnosti je najdôležitejšie pohodlie a útulnosť interiéru, takže dekorácia obývačky by mala zdôrazniť jej atmosféru. Vyberte si útulné látky a materiály, jemné osvetlenie a jemné farby.

Funkčnosť v kuchyni je zásadná. Výzdoba tejto miestnosti by mala byť nielen dekoratívna, ale aj praktická! Tento efekt dosiahnete ozdobením kuchyne kuchárskymi knihami, elegantnými doskami na krájanie alebo štýlovými skladovacími nádobami.

Naši odborníci na výzdobu interiéru pripravili aj ďalšie návody, ako si vyzdobiť svoj domov. Prezrite si naše články a objavte optimálne riešenia pre váš interiér.

Doplnky do bytu

Doplnky do bytu sú určite dôležitou súčasťou zariadenia interiéru a výbavy domácnosti. Rôzne dekorácie do bytu či doplnky zvýraznia vkus a štýl bývania a zariadenia. V nasledujúcich článkoch vám poradíme ako správne zvoliť doplnky do bytu podľa vášho štýlu.

Kúpeľňové doplnky

Kúpeľňa hraje dôležitú úlohu v každom interiéri. Je to miestnosť kde strávime každé ráno a každý večer, poskytuje nám osvieženie, čistotu, relax a preto si zaslúži byť vkusná a útulná. K tomuto nám pomôžu krásne a štýlové kúpeľňové doplnky, ktoré dodajú ozajstný šmrnc vašej kúpeľni. Poradíme vám, ako ich správne vybrať a skombinovať s celkovou kúpeľnou.

Dekorácie do obývačky

Útulnú atmosféru dokážu v obývačke vyčarovať krásne doplnky a dekorácie do obývačky. Bez ohľadu na to, či ide o dekorácie na stôl do obývačky alebo obrazy do obývačky, zariadenie obývačky a dekorácie do bytu dokážu premeniť aj bežný priestor na útulné miesto. Ukážeme vám zopár nápadov na štýlové dekorácie do obývačky.

Doplnky do kuchyne

Čo sa týka doplnkov a dekorácií v kuchyni, je taktiež dôležité, aby aj tie vyzerali vkusne a štýlovo. Vybavenie kuchyne by malo ladiť s doplnkami a a preto zvoľte také doplnky do kuchyne, ktoré budú v súlade s vašim štýlom kuchyne a zariadenia. Či je to rustikálna kuchyňa alebo škandinávsky štýl kuchyne, s našimi nápadmi si určite prídete na svoje.

Dekorácie do spálne

Spálňa je miestnosť, kde relaxujeme a naberáme nové sily do druhého dňa. Hoci je to izba, do ktorej často nevstúpi návšteva, mala by byť zariadená útulne a štýlovo. Je dôležité, aby ste sa v nej cítili príjemne a preto vám pomôžeme pri výbere doplnkov do spálne a ako vhodne kombinovať dekorácie do spálne s vašim zariadením.

Dekorácie do detskej izby

Detská izba pre dievčatá či detská izba pre chlapca by mala byť nielen útulná, pohodlná, hravá, ale aj farebne a štýlovo zladená. Preto je aj v detskej izbe dôležité zaobstarať doplnky a dekorácie do detskej izby, ktoré celkovú izbu skrášlia a dodajú jej príjemnú atmosféru.

Záhradné dekorácie

Nielen dekorácie do bytu, ale aj záhrada je miestom, ktoré si zaslúži krásne záhradné dekorácie a doplnky. Ukážeme vám pár tipov a inšpirácií ako si zariadiť záhradu vkusne a útulne, aby ste sa aj vonku cítili príjmne.