Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
malé praktické darčeky do domácnosti

Narodeniny, meniny či iné významné dni poskytujú počas celého roka skvelú príležitosť blysnúť sa pred vašimi priateľmi a rodinou niečím zaujímavým. Doniesť originálne darčeky do domácnosti je skutočne nielen praktické, ale aj vhodné riešenie. Ak chcete vedieť, čo priniesť so sebou vašim hostiteľom, zistite si vopred, čo preferujú a čím ich dokážete potešiť. Majú dom alebo byt? Privítali by drobné doplnky alebo radšej väčší a hodnotnejší kúsok? V oboch prípadoch máme pre vás tipy, ktorými svojich blízkych určite nadchnete. Inšpirujte sa spolu s nami!

Darčeky do domácnosti: top 5 podľa Westwing

Ak sa pozriete na tie správne miesta, nájdete veľa inšpirácií. Jedinečné darčeky do domácnosti sú častokrát ukryté v detailoch. Aby sme vám pomohli, našli sme pre vás tie najlepšie nápady na darčeky, ktoré potešia každého v rodine. Rozšírte si možnosti, vďaka ktorým sa budete vedieť presne trafiť do cieľa. A hoci darčeky do domácnosti nemusia mať obrovské rozmery, môžu vás vďaka nim aši priatelia či príbuzní milovať. 

1. Veľké črepníkové rastliny

Kvety a izbové rastliny má takmer každý rád. Vaši známi či rodina nemusia byť práve najšikovnejší záhradkári, aby z nich dokázali mať radosť. Umenie je v nenáročnosti. Vyhnite sa rastlinám, ktoré si vyžadujú nadmernú starostlivosť, či už ide o bytové rastliny alebo o kvety do záhrady. Ak ste sa rozhodli darovať kvety do bytu či kvety na balkón, nezabudnite ich umiestniť do atraktívneho črepníka spolu s milým venovaním.

2. Obrazy a fotorámiky

3. Darčeky ku kolaudácii

Ak niekto z vašich známych oslavuje presťahovanie alebo kúpu nového bytu, oslávte to s nimi! Podarujte vhodný darček ku kolaudácii. Môže to byť niečo od maličkosti, ako napríklad krásna dizajnová váza, alebo väčší a drahší kúsok ako koberec alebo konzolový stolík. Výber je len na vás!

4. Praktické darčeky do domácnosti

Darčeky do domácnosti nemusia byť len pekné na efekt, ale môžu spĺňať aj praktické atribúty. Reč je najmä o drobnostiach do kuchyne, malých elektronických pomocníkoch alebo darčekových poukážkach. Aby ste neminuli cieľ, zistite si, čo domácnosť potrebuje. Poraďte sa s niektorým z členov rodiny a napasujte želanie na presne určenú vec. A máte to! Inšpirácie na doplnky do bytu, ako napríklad doplnky do kuchyne, dekorácie do spálne či dekorácie do obývačky nájdete v našich článkoch, stačí si pozrieť naše články dekorácie do bytu.

Westwing poukážky

5. Vtipné darčeky

Dovolíme si tvrdiť, že v tomto prípade je teba dotyčnú osobu alebo rodinu dobre poznať. Skúste sa vyhnúť nemiestnym žartom, ak si nie ste istí, či ich pochopia. V opačnom prípade by ste mohli spôsobiť sebe aj obdarovaným sklamanie. Ak však poznáte humor danej rodiny, smelo sa pustite do vtipných darčekov. Tie môžu mať podobu tričiek s nápismi, prípadne rohožky pred vchodové dvere alebo hrnčekov s trefným mottom. 

TIP: Ak ste kúpili maličkosť a hľadáte kreatívny a ekologický spôsob ako zabaliť darček, pozrite si video ako zabaliť darček použitím textílie.

Darčeky do domácnosti pre každého

Tí, ktorí obľubujú interiérový dizajn

Pre tých, ktorí obľubujú interiérový dizajn, sme pripravili tipy na darčeky, ktoré im pomôžu ešte viac zdokonaliť a zútulniť ich domov. Ak hľadáte darček pre niekoho, kto obľubuje dizajn, môžeme vám ponúknuť rôzne originálne a štýlové predmety, ktoré ich potešia.

Darčeky pre domácich miláčikov

Ak majú vaši priatelia alebo rodina radosť zo štvornohého člena domácnosti, vyhrali ste v lotérii. Darčekov pre dmácich miláčikov nikdy nie je dosť. Začať môžete krmivami, pamlskami či inými dobrotami. Taktiež sa im môžu hodiť doplnky na oblečenie, peliešky alebo hračky. Môžete im zaplatiť výcvikový kurz alebo strihanie v salóne pre chlpáčov. Ak majú vaši blízki rybičky, potrebám do akvária sa budú určite tešiť.

Darčeky pre najmenších

Rodiny a známi s deťmi ocenia darčeky pre deti. Môže ísť zároveň o dobrý darček pre celú rodinu, pretože bude určite praktický a užitočný. Príkladom je napríklad kvalitná stolička pre batoľa, ktorá sa stane súčasťou kuchyne. Poobzerajte sa po doplnkoch do kúpeľne, ako sú hračky a pomôcky do vody. Po dohode s domácimi môžete kúpiť aj dekoráciu do detskej izby či vhodné hračky v závislosti od veku a povahy dieťaťa.

Univerzálne darčeky pre mužov aj ženy

Pre tých, ktorí majú radi univerzálne darčeky, sme pripravili výber produktov, ktoré sa hodia ako pre mužov, tak pre ženy. S našou širokou ponukou darčekov nemusíte tráviť hodiny hľadaním toho správneho darčeka pre každého. Máme pre vás mnoho skvelých nápadov, ktoré sa hodia pre každého.

Vybrať skutočne užitočné darčeky do domácnosti dá zabrať iba vtedy, ak rodinu a známych dobre nepoznáte. Ak však viete, čo majú radi, spravíte radosť nielen im, ale aj sebe.

Načerpajte ďalšie zaujímavé a kreatívne nápady na darčeky:

Bezplatná registrácia na Westwing: nenechajte si ujsť naše exkluzívne ponuky, vďaka ktorým bude váš domov ešte krajší!