Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Jarné dekorácie

Jar je ročné obdobie kedy všetko kvitne a hýri farbami a preto aj váš domov si zaslúži krásnu, vkusnú a zároveň aj štýlovú jarnú výzdobu. Ktoré dekorácie sú vhodné pre váš štýl bývanie a ktoré sú trendy pre tento rok vám poradíme my vo Westwing!

Jarná výzdoba pre interiér a exteriér

Príroda sa prebúdza, kvety rozkvitajú a jar sa nezadržateľne blíži a s ňou sa rozmnožuje aj pestrosť prírody. Ako využiť kvety a jarnú atmosféru a zakomponovať ju do dekorovania vášho príbytku? Pripravili sme pre vás nádherné nápady ako si skrášliť interiér jarnými dekoráciami. Krásne jarná výzdoba u vás nemôže chýbať!

Jarné dekorácie na stôl

Jar je nádherným obdobím kedy všetko pôsobí sviežo a radostne a tak isto by mala vyzerať jarná výzdoba u vás doma. Veľa z nás zdobí určité časti v domácnosti a stôl nemôžeme vynechať! Preto vás chceme inšpirovať rôznymi tipmi, ako zakomponovať jarné dekorácie na stôl s okolitou jarnou výzdobou vo vašej domácnosti. Pozrite sa s nami na naše tipy a inšpirácie.

Inšpirácie pre jarné dekorácie pred dom

Ak máte váš vchod obkolesený zeleňou, príroda sa o jarné dekorácie postará sama. Ak takéto štastie nemáte, nezúfajte! Pripravili sme pre vás rôzne nápady, ako si skrášliť váš vchod, či už do domu alebo do bytu. Pozrite sa na naše inšpirácie pre jarné dekorácie pred dom a skrášlite si vstup do vášho príbytku už túto jar!

Jarná výzdoba na okná

Výzdoba a zariadenie interiéru je dôležité a s príchodom jari vám určite prinesie radosť! Jar sa blíži a s ňou aj príprava výzdoby v interiéri ale aj v exteriéri. Jarná výzdoba na okná upúta každého, kto prejde popri vašom dome, preto sa posnažte si okná vyzdobiť čo najkrajšie. Pozrite sa na naše rady a inšpirácie ako krásne vyzdobiť okná na jar.

DIY dekorácie: jarná výzdoba okien z papiera

Aj vy chcete využiť kreativitu pri dekorovaní vášho príbytku na jar? Jarná výzdoba okien z papiera je pomerne jednoduchá na vytvorenie, dokonca sa dobre pri nej zabavíte! Využite svoj vlastný čas cez víkend a inšpirujte sa našimi nápadmi a vytvorte si vlastnú papierovú výzdobu na okná.

Jarné kvety z papiera pre deti

Deti rady tvoria a vymýšľajú rôzne výtvary ako aj dekorácie do vášho príbytku.  rady vymýšľajú a tvoria. Zabavte sa spolu s vašimi ratolesťami a vytvorte si krásne jarné kvety z papiera pre deti, ktoré sú ozaj jednoduché na výrobu. Vaše deti z nich budú nadšené!