Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Jeseň

Hovorí sa, že krásna dekorácia zdôrazňuje a odráža vkus majiteľa domu či bytu. Učite s tým súhlasíme aj my, nakoniec sú to často detaily, ktoré dodávajú dušu jednotlivým miestnostiam, vďaka ktorým sú skutočne živé. Jeseň je ročné obdobie, ktoré hýri farbami a preto aj váš príbytok si zaslúži krásnu, vkusnú a zároveň aj štýlovú jesennú výzdobu. Existuje množstvo typov a štýlov, ktoré vám umožnia vytvoriť novú atmosféru domova. Ako postupovať a hľadať nápady na dekoráciu? Poradíme vám!

Jesenné dekorácie: trendy pre rok 2022

Jeseň je inšpiráciou pre každého kto sa rád venuje výzdobe interiéru. Jesenné dekorácie vo forme šišiek, gaštanov, lístia rôznych farieb, tekvíc a mäkkého textilu sú základom jesennej dekorácie. Ukážeme vám rôzne tipy, ako si krásne vyzdobiť interiér v jeseni.

Jesenné dekorácie na balkón

Či už máte veľký alebo malý balkón, nemali by mu chýbať štýlové jesenné dekorácie na balkón, ktoré ho zútulnia a dodajú mu teplo domova. Vytvorte si svoju oázu pokoja, kde si môžete oddýchnuť pri šálke dobrej kávy.

Jesenné dekorácie na stôl

Jeseň so svojimi krásnymi farbami je skvelým obdobím v roku, kedy sa môžete pohrať s dekoráciou a jesenné dekorácie na stôl sú jej súčasťou. Nenechajte si ujsť rady a nápady na štýlovú výzdobu stola v tomto krásnom ročnom období.

Jesenné vence na dvere

Vence ako dekorácia na dvere už nie je iba súčasťou vianočnej výzdoby.  Medzi krásne jesenné dekorácie patria aj jesenné vence na dvere, ktorými vyzdobíte váš domov aj zvonku. Vence sú vhodné aj ako jesenná výzdoba na okná. Na prípravu vencov môžete využiť aj prírodné materiály v interiéri alebo jesenné kvety alebo gaštany.

Jesenné dekorácie z listov

Každé ročné obdobie ponúka neuveriteľné množstvo inšpirácií pre dekorovanie vašej domácnosti. Jesenné dekorácie sú ozdobou každého domova a farby jesene dodajú teplú energiu. Preto sme pre vás pripravili skvelé nápady na rôzne dekorácie, ako sú napríklad jesenné dekorácie z listov, ako aj jesenné dekorácie z prírodných materiálov.

Jesenné dekorácie z papiera

Jesenné dekorácie z papiera sú skvelým nápadom pre tých, ktorí chcú zapojiť kreativitu a vytvoriť zaujímavé jesenné dekorácie plné nádherných farieb typických pre toto ročné obdobie. Jesenné dekorácie z papiera rozveselia každú domácnosť a hlavne môžete do tejto zábavy zapojiť aj vaše deti.

Halloween dekorácie 

Nielen Vianoce alebo Veľká noc sú príležitosťou na to, aby ste svoj domov ozdobili krásnou dekoráciou, ale aj jeseň je ročné obdobie, ktoré ponúka veľa možností ako vyzdobiť váš domov. Tvorba halloween dekorácie je obľúbenou činnosťou všetkých členov domácnosti a zapojiť môžete aj vaše ratolesti a vytvoriť originálne jesenné dekorácie pre deti. Halloween tekvica je typickou ozdobou v tomto období je a preto vám ukážeme ako vyzdobiť tekvicu a tak isto ako vytvoriť krásne jesenné dekorácie zo šišiek alebo jesenné dekorácie z gaštanov.