Hľadať

Párty doplnky

Zoradiť
53 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Párty doplnky pre vašu štýlovú a dokonalú oslavu

Pripravujete narodeninovú párty, alebo tajnú oslavu ako prekvapenie k pracovnému povýšeniu? Párty doplnky z ponuky Westwing vám pomôžu vyčariť tú pravú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok!

Na párty pre dospelých predsa plastové poháre a papierové taniere nemajú čo hľadať. Ukážte svojim hosťom, ako veľmi vám na nich záleží a doprajte im kvalitné poháre na víno či kokteily. Netradičné ručne fúkané poháre na šampanské navyše ukážu váš dobrý vkus a vyzdvihnú výnimočnosť situácie.

Na každej sofistikovanej párty nesmú chýbať ani doplnky so zmyslom pre detail. Zaujmite preto papierovými servítkami s výstižným nápisom. Rovnako si môžete zaobstarať profesionálne barové potreby. Premysleným detailom sú aj zábavné uzávery na fľaše napríklad s papagájmi. Vaši hostia a hlavne dámy ocenia aj ekologické a štýlové slamky na pitie zo skla alebo kovu.

Žiadna dobrá párty však nie je len o nápojoch, chýbať nesmie ani chutné jedlo. Naservírujte ho na našich servírovacích tanieroch, misách, etažérkach a tortových podnosoch, ktoré rozhodne využijete aj pri iných príležitostiach v roku. Pre ľahšiu obsluhu využite jeden z našich servírovacích vozíkov alebo konzolový stolík.

Obľúbené lampiónové a svetelné reťaze sa postarajú o slávnostnú výzdobu, prenosné stmievateľné lampy s reproduktorom o intímne osvetlenie a hudbu. Svojich hostí môžete prekvapiť aj rôznymi aktivitami v podobe spoločenských hier človeče, šachy alebo domino. A na záver sa poďakujte svojim hosťom za návštevu darčekom v papierovej taštičke od nás. Pretože vo Westwing, rovnako ako vy, myslíme úplne na všetko.

Objavte rozmanité výrobky v ponuke Westwing, ktoré vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľnú oslavu či párty.