Hľadať

Nápady na darčeky

Zoradiť
674 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Darčeky: objavte originálny darček pre vašich najbližších

Hľadáte darčeky pre vašich najbližších? Neviete sa rozhodnúť, čomu by sa skutočne potešili? Vsaďte na praktické a originálne darčeky do interiéru, ktoré si určite nájdu svoje obľúbené miesto v domácnosti oslávencov. Takýto nápad poteší nielen mamu a otca, ale aj partnera, partnerku či kamarátov. Každý si predsa rád skrášli a štýlovo doplní interiér! Ďalšou skvelou výhodou je, že takéto nápady na darčeky môžete využiť neobmedzene počas celého roka.

Tipy na darčeky: široký výber darčekov na rôzne príležitosti

V internetovom obchode Westwing nájdete širokú škálu dekorácií a doplnkov do domácnosti, ktoré sa hodia ako darček na akúkoľvek príležitosť. Slávi niekto z vašich blízkych narodeniny či meniny? Alebo bude dôvodom na oslavu nejaké okrúhle výročie? Hľadáte tipy na vianočné darčeky? Alebo to bude len malá pozornosť z lásky? Nech už je dôvodom vášho pátrania po originálnom nápade akákoľvek udalosť, určite si u nás vo Westwing vyberiete

 • Darčeky na narodeniny
 • Narodeniny sú výnimočným dňom v živote každého a preto si táto udalosť bezpochyby zaslúži nejaké štýlové prekvapenie. Aké darčeky na narodeniny zaručene potešia?

  Doplnky či už to bude nejaký štýlový dekoračný predmet vystihujúci charakter oslávenca alebo praktický doplnok do domácnosti, určite vyčaruje úsmev na tvári. A čo tak dekorácie na stenu? Aj malá závesná dekorácia bude krásnou spomienkou na tento veľkolepý deň. Svietniky, lampáše a sviečky sú nádherným darčekom nielen pre romantické duše. V štýlových prevedeniach vkusne zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Dizajnérske doplnky opäť nádherne oživia akékoľvek zariadenie a každého očaria svojím originálnym prevedením.

 • Darčeky na svadbu a na výročie
 • Tento druh darčekov by mal oslávencom vždy krásne pripomenúť ich spoločne prežité chvíle a život, ktorý spolu zdieľajú. Čo by sa na takúto príležitosť mohlo hodiť? Dekorácie na stenu, ktoré sa môžu zavesiť, prípadne umiestniť na nábytok, sú určite dobrou voľbou. Pekne vyzerajú jednotlivo ako aj v celej súprave. Spomienky zhmotnené v obrazoch či fotografiách patria medzi skutočne vrúcne darčeky na svadbu či výročie.

 • Darčeky na Valentína
 • Deň plný lásky, ktorý oslavujeme na Valentína, si tiež zaslúži svoju pozornosť, a predovšetkým je to naša milovaná polovička, ktorú chcete potešiť darčekom z lásky. Valentínske darčeky môžu byť väčšie, pričom veľakrát postačí aj originálna drobnosť. Maličkosti v podobe dekoratívnych predmetov, riadu do kuchyne alebo textílií do obývačky a spálne určite potešia každého! Tradičný motív srdca na dekorácii vaše gesto ešte umocní.

 • Vianočné darčeky
 • Najčarovnejšie sviatky roka si každoročne vyžadujú aj dobré nápady na vianočné darčeky nielen pre rodinu, ale aj pre kamarátov a známych. Pekný bytový doplnok alebo dekorácia so zimným, sviatočným motívom vždy vyčarujú úsmev na tvári. Interiérový dizajn ponúka výborné tipy na darčeky na Vianoce.

  Nájdite vhodný darček pre každého člena rodiny vo Westwing

  Počas celého roka sa nájde množstvo dôvodov na oslavu a takéto udalosti spolu s ich oslávencami si určite zaslúžia patričnú pozornosť. Široká a pestrá ponuka nábytku a bytových doplnkov na Westwing je ako stvorená pre skvelé darčeky. Vo Westwing nájdete kvalitné výrobky, ktoré potešia nielen originálnym dizajnom, ale aj svojou funkčnosťou a praktickým využitím v domácnosti. Okrem toho tu objavíte taktiež dizajnové kúsky od renomovaných značiek, ktoré sa hneď stanú hviezdami v interiéri. Či už hľadáte darček pre ženu, muža alebo darčeky pre deti – výber je natoľko široký, že si tu každý príde na svoje bez ohľadu na vekovú kategóriu!

  V prípade, že si nie ste istí konkrétnym výberom, ale viete, že štýlový bytový doplnok by určite potešil, výborným nápadom na darček je aj darčeková poukážka, ktorú si budete môcť vytlačiť, alebo dať zaslať poštou. Stačí len vybrať hodnotu, k tomu vybrať krásnu obálku a je to!

  Nie je nič krajšie ako vidieť radosť v očiach obdarovanej osoby. Vyberte ten pravý darček zo širokej ponuky bytových doplnkov vo Westwing so zárukou vysokej kvality, rýchleho doručenia a ďalšími skvelými výhodami online nakupovania!