Hľadať

Detské koberce

Zoradiť
54 Výrobkov
Zoradiť

Detské koberce: štýlové koberčeky do detského raja

Detské koberce sú neodmysliteľnou súčasťou izbičky pre najmenších a plnia v nej niekoľko dôležitých úloh. Detičky trávia hraním sa na zemi veľkú časť dňa a vhodne zvolený koberec im túto činnosť spríjemní. Farebný koberec pre deti s obrázkami podnieti ich predstavivosť a zútulní ich vlastný raj hier a spoznávania.

V ponuke Westwing sú pre vaše ratolesti pripravené koberce zo zdravotne nezávadných materiálov v prírodných farbách. Deti naše koberčeky milujú a my vám ručíme za to, že na nich budú s láskou spomínať aj v dospelosti. Vstúpte s nami do sveta detských kobercov a vyberte ten najkrajší koberec do detskej izby.

Aký koberec do detskej izby zvoliť?

Detské koberce pre vašich najmenších voľte podľa veľkosti, typu vlasu, materiálu a v neposlednom rade dizajnu koberca. Koberce do detskej izby menia chladnú a tvrdú dlážku na miesto na hranie sa. Odporúčame vám preto pokryť minimálne polovicu detskej izbičky kobercom, alebo zvoliť viacero menších koberčekov. Okrem kobercov, deti určite ocenia aj hracie deky a penové podložky, na ktorých môžu tráviť príjemné chvíle hraním sa.

Koberce do detskej izby môžete uložiť i na seba. Napríklad vybrať menší farebný koberec a uložiť ho na väčší koberec v solídnej farbe. Detské koberce z našej ponuky majú kratší vlas, ktorý je mäkučký, teplý a obstojí i v skúške detskými hračkami.

Pomocou detského koberca podmienite aj detskú fantáziu. Nájdete u nás koberce s rôznymi obrázkami a v rozličných tvaroch, ktoré si vaše dieťa zamiluje.

Detské koberce pre dievčatá a chlapcov

Naše detské koberce sú v prírodných farbách a sú určené rovnako pre chlapcov i dievčatá. Detské koberce pre dievčatá s mapou rozvinú ich predstavivosť rovnako, ako koberec pre chlapca so sovičkou jeho lásku k zvieratám. Najlepšou voľbou, ako vytvoriť pre vaše deti dokonalé miesto na rast je preto vybrať dva rozdielne koberčeky.

Pokiaľ máte deti, ktoré sa delia o izbu, rozdielne koberce im pomôžu vymedziť ich vlastný priestor. Deti ho potrebujú rovnako, ako dospelí a detský koberec je výbornou príležitosťou, ako im ho v tomto veku dopriať. Už stačí pridať len mäkké detské vankúše a hračky, a dokonalý detský raj je na svete.

Kúpte štýlový koberec do detskej izby online na Westwing

Naše detské koberce ponúkajú záruku kvality a bezpečnosti, garantované renomovanými výrobcami známych značiek. V prípade, že si vaše dieťatko koberec nezamiluje vám garantujeme až 100 dní na jeho výmenu.

Vyberte originálny detský koberec pre vaše ratolesti na Westwing a doprajte im to najkrajšie detstvo.