Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Záhradné dekorácie

103 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Záhradné dekorácie, ktoré vytvoria jedinečnú atmosféru

Radi trávite čas v záhrade? Aby ste si spríjemnili atmosféru, budete potrebovať záhradné dekorácie, ktoré pomôžu zdôrazniť váš charakter a celkovú pohodu, ktorá vo vašej záhrade vládne. Práve vďaka nim si vytvoríte jedinečný priestor na relax.

Ozdoby do záhrady sú predmety, ktoré môžete pridať do svojej záhrady, aby ste ju upravili podľa svojho vkusu. Môžu to byť napríklad fontány, sochy, kamenné obklady, súsošia, hodiny, alebo súpravy na grilovanie a posedenie. Inými ozdobami do záhrady môžu byť aj rôzne druhy rastlín a kvetov, včelí úly, hniezda pre vtáky, alebo kvety na záhradných múrikoch.

Nájdite si jedinečné doplnky do záhrady

Najlepšie záhradné dekorácie sú tie, ktoré sa hodia do vášho priestoru. Vo Westwing nájdete nielen širokú škálu doplnkov do vašej záhrady, ale aj inšpiráciu priamo od interiérových dizajnérov. Ako si ju najkrajšie ozdobiť?

 • Využite štýlové vonkajšie svietidlá, napríklad lampáše alebo lampy na záhradný stôl, ktoré vytvoria čarovnú atmosféru pre celú záhradu.

 • Súprava svietnikov, rôzne sviečky či fakle alebo napájadlá pre vtáky vytvoria nielen funkčnú a užitočnú dekoráciu ale aj krásny dojem pre každého kto bude vo vašej záhrade tráviť čas.

 • Ak hľadáte ozdoby do záhrady podľa určitých materiálov, u nás vo Westwing nájdete aj rôzne drevené dekorácie do záhrady alebo kvalitné kamenné dekorácie do záhrady.

 • Tieto doplnky do záhrady sú vhodné aj ako dekorácie na terasu či dekorácie na balkón. Pomôžu vytvoriť relaxačnú atmosféru a prispôsobiť priestor vašim požiadavkám.

  Vyberte si záhradné dekorácie v internetovom obchode Westwing

  Využite príležitosť a objavte s nami rôzne záhradné doplnky, ktoré vytvoria jedinečnú atmosféru vo vašej záhrade, terase či balkóne.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969