Hľadať

Doplnky do kuchyne

Zoradiť
400 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Doplnky do kuchyne: štýloví a praktickí pomocníci

Každá žena túži po krásnej kuchyni, ktorá je dobre zorganizovaná a navyše pôsobí elegantne. Ako to však docieliť? Pri varení potrebujeme dostatok priestoru a rôzne doplnky do kuchyne. Na prílišné dekorovanie v nej preto často neostáva miesto. My však pre vás máme riešenie! Vyberajte si z bohatej a štýlovej ponuky Westwing, v ktorej nájdete kuchynské potreby od výmyslu sveta.

Kuchynské potreby: čo všetko by nemalo v kuchyni chýbať?

Westwing pre vás pripravil výber štýlových, kvalitných a hlavne praktických kuchynských doplnkov, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Aké kuchynské doplnky tu môžete nájsť?

Kuchynské doplnky: všetko potrebné k vareniu

Máme pre vás všetko od nádherných mís a cedidiel, cez kvalitné panvice až po kuchynské váhy. Okrem tradičných pomôcok na varenie akými sú súpravy nožov a variech u nás nájdete aj valčeky na cesto či kuchynské váhy v retro dizajne. Keď často a s láskou varíte, doprajte si dizajnérske a funkčné kuchynské náradie. Rovnako sa môže stať skvelým darčekom pre každého, kto rád pečie.

Okrem iného nájdete v našej ponuke aj štýlové dosky na krájanie z dreva či mramoru. Vďaka ich dizajnovému prevedeniu ich už nemusíte schovávať do zásuviek. Sú praktické a zároveň plnia aj dekoračnú funkciu.

Pokiaľ máte kuchyňu štedrých rozmerov, nechajte na kuchynskej linke vyniknúť dizajnové kuchynské spotrebiče v rôznych štýloch. Rýchlovarné kanvice a hriankovače majú jednoznačne vďaka častému používaniu miesto na kuchynskej linke. Ak si vyberiete hriankovač a kanvicu z rovnakej série, vaša kuchyňa bude vždy pôsobiť čisto a zorganizovane.

Kuchynské doplnky: všetko potrebné pre poriadok v kuchyni

Sofistikovaná gazdinka sa pozná aj vďaka detailom, akými sú dózy na potraviny či dávkovače mydla a saponátu na umývanie. Vyberte si organizéry do kuchyne, vďaka ktorým už nikdy nenájdete na vašej kuchynskej linke nedbalo pohodené hubky na riad či iné kuchynské doplnky. Pomocou rôznych nádob a boxov budú vaše potraviny prehľadne uskladnené a vždy po ruke.

Kuchynské doplnky: dizajnové a funkčné kúsky

Pri vytváraní vašej kuchyne snov nezabudnite ani na štýlové koreničky, skladovacie dózy a nádoby vo vysokej kvalite. Náš elegantný stojan na koreniny v čierno-zlatom prevedení ušetrí miesto a zorganizuje každú modernú kuchyňu. Ručne fúkané dávkovače na olej a ocot s čistým priehľadným dizajnom potešia každého nadšenca minimalizmu.

Úložné dózy v tradičnom dizajne svetlej farby s čiernymi retro nápisom okrášlia vidiecku aj retro kuchynskú linku. Nezabudnite ani na funčné a dizajnové skladovanie pečiva. Praktické chlebníky či košíky na pečivo sú jednoznačnou súčasťou každej kuchyne.

Nakupujte praktické doplnky do kuchyne online na Westwing

Naša ponuka prešla pozorným okom interiérových stylistov a kontrolou kvality. Naše kuchynské doplnky tak už nikdy nemusíte skrývať za dvierka kredenca a môžete ich vystaviť hrdo na obdiv do otvorenej vitríny. Vyberte si z našej širokej ponuky praktických a dizajnových doplnkov do kuchyne, ktoré zaujmú vašu pozornosť už na prvý pohľad.