Hľadať

Komody do spálne

Zoradiť
76 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Komody do spálne: úložného priestoru nie je nikdy dosť

Komody majú široké zastúpenie a nachádzajú sa v takmer každej miestnosti domu alebo bytu. Najobľúbenejšie sú však v spálňach, kde majú hneď niekoľko úloh. Tou hlavnou je poskytnutie úložného priestoru na oblečenie, spodnú bielizeň, uteráky či menšie doplnky. Komody do spálne majú spravidla kompaktné rozmery a štýlový dizajn. Miestnosť skvelo dopĺňajú a skrášľujú. Ladiť ich môžete s iným nábytkom, doplnkami alebo posteľou.

Typy komôd do spálne

Skrinky do spálne so zásuvkami sú najlepšie na uskladnenie rôznych doplnkov a menšieho textilu do spálne. Zásuvky sú väčšinou hlbšie a jednoducho sa zasúvajú aj po tom, ako ich naplníte.

Bielizníky sú určené na odkladanie čistej posteľnej bielizne, prípadne samotných vankúšov a paplónov. Otvárať sa môžu zvrchu, prípadne zboku, ako klasické skrinky.

Konzolové komody sú úzke a majú malú plochu a preto sú ideálne do malej spálne.

Vysoké komody s dvierkamisú skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú úložný priestor v spálni, ale nemajú až tak veľa priestoru. Vysoké komody sú totiž vyššieho rozmeru, ale sú užšie. Sú podobné konzolovým komodám, ale sú o niečo vyššie a poskytujú viac úložného priestoru.

Moderné komody do spálne sú tým najlepším kúskom ako štýlovo doplniť vašu spálňu. Vo Westwing nájdete moderné komody v rôznych farbách a štýloch.

Komody do spálne v internetovom obchode Westwing

Ponuka Westwing je určená pre úplne každého, nehľadiac na štýl vašej spálne. Desiatky farebných prevedení a materiálov vás presvedčia o tom, že si z našej ponuky aspoň jeden kúsok vyberiete.

Z farieb sa vám určite zapáčia biele komody do spálne, ktoré sú jednoduché a elegantné. Vyzerajú dobre v každom štýle a jednoducho sa kombinujú s iným nábytkom. Ak by ste chceli niečo tmavšie, vo Westwing nájdete aj čierne komody, zelené či tmavo-hnedé komody. Tieto odtiene sa kombinujú rovnako jednoducho ako biela.

Okrem farieb si môžete vyberať aj rôzne materiály. Drevo patrí k najrozšírenejším, pretože je odolné a vydrží roky. Drevené komody sa hodia do každého štýlu a nájdete ich v kombinácii s inými materiálmi, napríklad so sklom, prírodným vláknom alebo kovom.

Pri nakupovaní nezabúdajte ani na výhody, ktoré s Westwing získate:

  • rýchle doručenie
  • známe a renomované značky
  • možnosť vrátenia tovaru do 100 dní od nákupu
  • dizajnové a štýlové kúsky
  • možnosť nákupu hotových štylizácií v Shop the look
  • Každá spálňa si zaslúži trendy nábytok, ktorý ju skrášli a dodá jej na praktickosti. Doplňte ju peknou nízkou komodou, jednoduchým bielizníkom alebo elegantnou vitrínou. Je len na vás, aké farebné alebo materiálové prevedenie zvolíte.

    Nazrite do sveta nábytku a praktických komôd Westwing a vytvorte si spálňu, v ktorej sa budete cítiť veľmi dobre.