Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Oslava

Je zopár dôležitých sviatkov a osláv, ktoré oslavujeme každým rokom a mali by sme sa na ne dobre pripraviť.  Každý dôvod na oslavu je predsa dobrý a aj tá najmenšia príležitosť by mala byť starostlivo pripravená: od pozvaných hostí, dekorácií, jedla a hier. Doprajte sebe aj svojim hosťom nezabudnuteľné dojmy a krásne spomienky vďaka našim tipom!

Organizácia osláv: čo pripraviť na oslavu?

Príprava a organizovanie oslavy  je určite jednoduchšie, keď viete, ako na to. Pre zjednodušenie celého proces, vám poradíme kde začať a čo pripraviť na oslavu. Pozrite si náš zoznam aj tipy pri organizovaní osláv u vás doma.

Pozvánky na oslavu

Odoslanie pozvánok na oslavu by mal byť prvým krokom pri začatí s plánovaním oslavy. Pozvánky na oslavu môžu byť formálne ale aj neformálne. Aký štýl zvolíte vy, je na vás, my vám každopádne prinášame inšpirácie, ako si vyrobiť pozvánky na oslavu sami, ale aj čo do nich napísať.

Pohostenie na rodinnú oslavu

Organizujete obed, večeru či určitú oslavu v kruhu rodiny? Pomôžeme vám pri jej plánovaní. Pohostenie na rodinnú oslavu je jednou z najdôležitejších súčastí rodinnej oslavy. Či je to už oslava narodenín alebo záhradná párty, na prestretom stole nesmie chýbať menu na oslavu a okrem štýlových dekorácií taktiež menovky na oslavu. Nápady ako ich zhotoviť a aranžovať na stole pre vašich rodinných hostí, vám poskytneme v našich článkoch. Neváhajte a pozrite sa na naše inšpirácie.

Detská oslava nápady

Organizovanie detskej oslavy je niekedy náročnejšie ako plánovanie oslavy pre dospelých. Každý rodič si totiž želá, aby ich dieťa bolo čo najviac spokojné a aby mali radosť a úsmev na tvári pri oslave. Ako ju detailne naplánovať, vám poradíme v našom článku. Pozrite si teda detská oslava nápady a inšpirujte sa, ako vytvoriť nádherný deň pre vaše ratolesti.

Organizovanie krstín

Krstiny sú jednou z dôležitých udalostí po narodení bábätka. Odohráva sa väčšinou pár týždňov po narodení a niekedy je to stresujúca udalosť pri príprave, hlavne preto, lebo pre maminku je všetko úplne nové keď sa bábätko narodí. Práve preto vám chceme našimi tipmi, ako zorganizovať krstiny bez stresov, pomôcť. Pozrite si naše rady a nápady, ako na oslavu tohto výnimočného dňa.

Prekvapenie na výročie

Blíži sa deň výročia s vašou milovanou osobou? Premýšľate, aké prekvapenie na výročie by ste prichystali pre svoju polovičku? Chceme vás inšpirovať nápadmi, ako prichystať milé a romantické prevapenie a ako stráviť čas v tento krásny deň!

Halloweenska párty

Halloween je obľúbený americký sviatok, ktorý sa postupom času dostal aj na Slovensko. Kostýmy, strašidelná atmosféra, príprava hallowenskej párty a zábava s kamarátmi a známymi. Niet sa čomu čudovať, že sme si tento sviatok obľúbili aj my. Halloweenska párty sa vyznačuje zaujímavou dekoráciou a preto vám prinášame tipy ako ju pripraviť, ako vyzdobiť váš domov strašidelnou výzdobou a ako ju naplánovať. Uvidíte, že na túto noc len tak vaši hostia nezabudnú.

Vianočné sviatky: vianočná párty a silvestrovské pohostenie

Aj vy zbožňujete Vianoce? Tie sa nezaobídu bez pohostenia a vianočnej párty. Vianočná párty patrí medzi tie najobľúbenejšie akcie v roku. Ak premýšľate, že by ste nejakú vianočnú oslavu zorganizovali u vás doma, máme pre vás praktické rady a tipy. Pomocou nich budete vedieť, čo pripraviť na oslavu a ako správne prichystať oslavu a taktiež vianočné a silvestrovské pohostenie.