Plánovanie svadby

Aj vy si želáte svadbu, ktorá začína úspešným plánovaním a končí spokojnou nevestou a ženíchom. My vám pomôžeme s plánovaním svadby od úplného začiatku až do konca. Poradíme vám, kedy je potrebné začať plánovať svadby, odporučíme vám taktiež miesta a na čo nezabudnúť pri plánovaní svadby.

Plánovanie svadby je jednou z najúžasnejších situácií v živote každého z nás. Plánovanie svadby nie je však jednoduché a určite je výhodné vedieť kde a ako začať a postupovať. Preto vám chceme tento pri plánovaní a organizácii uľahčiť. Pripravili sme pre vás zopár článkov, kde vám poskytneme rady a nápady, vďaka ktorým budete mať všetko dokonale pod kontrolou!

Svadobný plánovač

Zvyčajne sa svadba plánuje rok dopredu, čo sa každému môže zdať ako dostatok času zorganizovať všetko potrebné okolo svadby. Ale niekedy sa to nezdá a ten čas dokáže ubehnúť ako voda! Preto vám chceme tento proces uľahčiť. Pipravili sme pre vás svadobný plánovač a zoznam všetkého na čo nesmiete pri plánovaní zabudnúť! Takisto je dôležité vedieť čo vybaviť po svadbe.

Rozlúčka so slobodou

Pred svadbou je zvykom nevesty či ženícha zorganizovať rozlúčku so slobodou. Každý má iné zvyky a očakávania. Rozlúčka so slobodou je aktivita, na ktorú sa tiež patrí pripraviť. Je na vás ako si ju naplánujete, každopádne veríme, že vám naše tipy a inšpirácie na tento skvelý deň pomôžu.

Miesta na svadbu

Plánovanie svadby začína s výberom miesta na svadbu. Výber by preto nemal byť náhodný, ale mal by spĺňať niekoľko kritérií. Na čo je dôležité myslieť a čo všetko môže a má byť súčasťou svadobnej hostiny? Pripravili sme pre vás zoznam štýlových miest na Slovensku, ktoré sú ideálne na svadbu. Uvidíte, určite nejedno miesto vás očarí.

Či je to už svadba v kostole, svadba na úrade alebo iné nezvyčajné lokality ako napríklad svadba v prírode, svadba v stodole, každý z vás si príde na svoje. Neváhajte a ponorte sa do detailov našich inšpirácií!

Svadobný príhovor

Súčasťou svadobnej hostiny je aj svadobný príhovor. V dnešnej dobe už nie je striktné pravidlo, kto musí na svadbe predniesť príhovor. Je to len na vás ako sa rozhodnete. Zvykom je, že s príhovorom začne otec nevesty, potom sa slova ujme ženích, nevesta sa môže pridať a na záver je to niekto so svadobčanov, väčšinou je to svedok. Dôležité je, aby sa navodila príjemná a uvoľnená atmosféra.

Program na svadbu

Vynikajúci program na svadbu je zárukou zábavy a pohody na svadbe. Preto je podrobné plánovanie svadby tak dôležité. Aby sa hostia nenudili a aby zažili niečo výnimočné, môžete pre nich pripraviť svadobné hry, či iné aktivity kde sa zabavia aj malé ratolesti. Náš svadobný plánovač  vám s organizáciou programu určite pomôže.

Svadobné menu

Jednou z najdôležitejších vecí na svadbe je chutné svadobné menu! Doprajte sebe aj vašim hosťom skvelý zážitok a pôžitok z jedla a nechajte si vopred veľmi dobre poradiť. Ci je to hlavné jedlo, dezert, bufetový stôl alebo svadobné torty, výber je dôležitý. Pozrite sa na naše rady a tipy, ako na to!

Svadobná výzdoba

Svadba je veľkým krokom do budúcna a preto by sme si mali dať záležať nielen na jej plánovaní, ale aj výzdobe. Svadobná výzdoba a doplnky na svadbu sú dôležitou súčasťou svadobnej hostiny. Či je to vintage svadba alebo iný štýl, poradíme sa ako vhodne vybrať svadobnú výzdobu. Tak nazrite do našich článkov a nechajte sa inšpirovať, ako vytvoriť vysnívanú svadobnú výzdobu.

Blahoželanie k svadbe

Blahoželanie k svadbe je a asi aj bude stále in a dôležité. Rôzne pohľadnice s gratulačným textom a iné typy pozdravov s prianím vhodne doplnia dar mladomanželom. Ako by blahoželanie k svadbe malo vyzerať a čo by v ňom malo byť, vám poradíme v našich článkoch.