Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
nápady na darček pre najlepšiu kamarátku

Nakupovanie originálnych a užitočných darčekov môže byť poriadnou výzvou, zvlášť keď vyberáte špeciálny darček pre najlepšiu priateľku. Nielenže jej chcete darovať niečo výnimočné, čo hneď na prvý pohľad dokáže, že dobre počúvate jej potreby a želania, ale že jej chcete dať aj niečo naozaj kvalitné. Darček pre najlepšiu kamarátku by nemal byť len povinnou jazdou, ale skutočným pôžitkom. Aby ste tak dôležitej osobe vo vašom živote vybrali to správne a vyhli sa zbytočným omylom, máme pre vás užitočné tipy, ako tento výber čo najlepšie zvládnuť. Inšpirujte sa našimi nápadmi!

Očarujúce nápady na darčeky pre najlepšiu kamarátku

Hovorí sa, že skutočný priateľ zostáva aj vtedy, keď celý svet odišiel. Ak máte šťastie na takých priateľov, mohli by ste im dať najavo, ako veľmi si ich vážite. Aj vy máte pocit, že vaša najlepšia kamarátka je vám ako sestra? Práve preto si zaslúži pozornosť, ktorú jej môžete prejaviť darčekom.

Dobré kamarátky vám zostávajú po celý zvyšok života. Niekedy stačí, aby ste ju pozvali na jej obľúbený zákusok do útulnej kaviarne alebo jej poslali napečené muffiny do práce. Inokedy ju môžu potešiť kvety alebo malý darček, s ktorým vám radi pomôžeme. Lebo aj my máme naše najlepšie kamarátky a vieme, čo sa im páči. Odvďačte sa im nielen pekným slovom, vrúcnym objatím, ale aj originálnym darčekom, ktorý im vás vždy pripomenie. Pomôžeme vám vybrať ten najlepší! Pozrite si naše nápady na darčeky pre vašu kamarátku.

1. Darček k narodeninám pre najlepšiu kamarátku

Pracovný život je často náročný, práve preto sladké a upokojujúce vône môžu pomôcť vašej najlepšej priateľke relaxovať po stresujúcom dni. Preto je skvelým darčekom napríklad difuzér s éterickým olejom. Rôzne vône na mnohé príležitosti dokážu povzbudiť aj uvoľniť napätý organizmus a zlepšiť náladu. Voňavá levanduľa alebo svieži eukalyptus zmenia atmosféru v byte či dome za niekoľko minút. Vanilka zas navodí romantickú náladu.

2. Darček pre dobrý spánok 

Pomôžte vašej najlepšej kamarátke s kvalitným spánkom, vďaka tvarovanej maske na spanie. Namiesto toho, aby si odpočinula len so zavretými očami, môžete jej očiam dopriať očnú masku. Po zdriemnutí so spánkovými maskami zostanú jej oči oddýchnuté, svieže a bez opuchov. K beauty produktom môžete pridať pohodlný vankúš či deku, ktorá spríjemní nielen spánok ale aj relax doma na pohovke.

3. Darček pre milovníčky kávy

Darčeky do domácnosti sú taktiež skvelým nápadom. Ak má vaša najlepšia kamarátka rada kávu, prekvapte ju vhodným doplnkom. Môže ísť buď o mlynček na kávu alebo o prístroj na výrobu gréckej frappe kávy. Možno pije často ľadovú kávu a tak by sa jej hodili kocky z ocele, ktoré si uloží jednoducho do mrazničky a kedykoľvek vyrobí studený kávový nápoj. Potešíte ju aj napeňovačom mlieka alebo peknou súpravou šálok. A pokiaľ ešte nepočula o ľadovom kávovare, celkom isto ju ním prekvapíte. 

4. Podarujte jej kvety či izbovú rastlinu

Či už má vaša najlepšia priateľka cit pre živé kvety alebo umelé kvety v kvetináči, je stále dobrým nápadom jej podarovať krásnu rastlinu s kvetináčom, alebo len samotný kvetináč. Pokiaľ má rada umelé kytice či kvety, pampová tráva je stále trendy pre interiér!

5. Darček na meniny pre najlepšiu kamarátku

Ak vaša najlepšia priateľka často víta návštevy, určite sa jej bude hodiť špeciálna servírovacia doska na dobroty. Dizajnový kúsok v podobe taniera je dokonalým praktickým darčekom. Môže naň poukladať syry, hrozno, orechy či iné špeciality k vínu. Vyberte jej taký, ktorý sa len ťažko rozbije a vydrží aj divoké oslavy. Môžete pripraviť aj darčekovú súpravu. Keď k doske pridáte aj pekné poháre na víno, máte dokonalý darček pre najlepšiu kamarátku.

6. Darček pre správny pitný režim

Záleží vám na zdraví vašej kamarátky? Pravidelný pitný režim je základ. Kúpte jej štýlovú fľašu na vodu, alebo karafu na vodu, ktorá udržuje tekutinu studenú aj celé hodiny a navyše aj dobre vyzerá. Vyberte jej štýlovú farbu a dbajte aj na kvalitné prevedenie materiálov. Darovať fľašu je nielen vynikajúci spôsob ako prejaviť, že vám záleží nielen na jej zdraví, ale aj na životnom prostredí. Nemusí stále nakupovať predraženú vodu v plastových fľašiach, čím jej darujete aj dobrý pocit.

7. Darček pre knihomolky

Ak je vaša najlepšia kamarátka obľubuje čítanie, núdzu o darčeky mať určite nebudete. Ak viete aký druh kníh obľubuje najviac, tak by to pre vás nemalo byť náročné. U nás vo Westwing tiež nájdete zopár druhov kníh, ktoré nemusia slúžiť len na čítanie, ale môžu byť užitočné aj ako krásna dekorácia na poličku.

Ako vyrobiť darček pre najlepšiu kamarátku

Ak ste nenašli to pravé, nezúfajte! Perfektný darček môžete aj vlastnoručne vyrobiť. Máme pre vás praktické a kreatívne nápady na darčeky a ich výrobu, ktorú určite zvládnete. 

  1. Koláž z obrázkov a spoločných zážitkov – pozbierajte fotky zo spoločných dovoleniek alebo osláv, vytlačte ich a vyrobte tabuľu vašich spomienok.
  2. Dóza plná farebných cukríkov – naplňte zaváraninový pohár cukríkmi až po vrch. Nalepte štítok “Proti stresu” s odporúčaním postaviť na pracovný stôl.
  3. Zápisník s ručne napísanými pozitívnymi myšlienkami – každý má občas zlý deň. Vyčarujte jej úsmev na tvári tým, že jej napíšete zopár povzbudivých slov.
  4. Maľované tričko – môžete použiť farby na textil alebo fixky. Zahrajte sa na Picassa a pre vašu najlepšiu kamarátku vytvorte originálne umelecké dielo. 
  5. Ručne vyrobené mydlo, tuhý šampón alebo šumivá bomba – určite nájdete jednoduché návody, vďaka ktorým krok po kroku tento postup hravo zvládnete. 
  6. Personalizovaná pohľadnica s nálepkami – vezmite papier a nožnice a tvorte! Použiť môžete aj vtipné nálepky alebo vystrihnúť vlastné farebné kúsky a tvary. 

Pozrite sa na našu klubovú stránku Westwing a nenechajte si ujsť naše exkluzívne ponuky, vďaka ktorým bude váš domov ešte krajší!

Mať skutočne dobrého priateľa je ako objaviť štvorlístok. Je ťažké ho nájsť, ale o to vzácnejšie udržať si ho vo svojom živote. Preto by ste vašim priateľom mali venovať mimoriadnu pozornosť. Napríklad im z času na čas venovať malý darček. Spravíte tým radosť nielen vašej najlepšej kamarátke, ale aj sebe.

Výnimoční ľudia si zaslúžia výnimočnú starostlivosť. To platí predovšetkým pre vašich blízkych. Nezáleží, či vaša blízka osoba práve oslavuje sviatok alebo ste sa len dávno nevideli. Prekvapte ju niečím špeciálnym. O to viac si to bude vážiť, ak jej prejavíte city v momente, keď na darček nie je konkrétny dôvod. Aj obyčajný deň sa tak pre ňu môže stať výnimočným. Dajte jej najavo vašu náklonnosť práve darčekom.