Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
Dezert, kvety a iné darčeky pre ženu

Valentínsky darček pre ženu rozhodne nemusí stáť stovky eur, aby vašu milovanú polovičku potešil. Valentín je jeden z najkrajších sviatkov v roku, pretože ním oslavujeme náš špeciálny vzťah k niekomu blízkemu. Aký je teda vhodný darček, aby ste ukázali svoje city a to, ako veľmi si svoju partnerku vážite? Úmysel a čas strávený výberom darčeku je rovnako dôležitý, ako samotný darček. Darček od srdca vždy poteší, ale ani plánovanie nie je na škodu. Poradíme vám, ako pri výbere darčeku postupovať a pripraviť pre vašu ženu to najkrajšie prekvapenie.

Ako vybrať valentínsky darček pre ženu?

Valentín je veľmi osobná a intímna oslava vzťahu medzi dvomi ľuďmi. Valentínsky darček pre ženu sa líši od darčeka na narodeniny, alebo na Vianoce. Zabudnite na praktické dary a vyberte darček, ktorým vašu ženu rozmaznáte. Teraz je ten správny čas ukázať jej, aká je pre vás dôležitá. Pri výbere vám pomôžu kritéria, podľa ktorých sa môžete rozhodnúť aký valentínsky darček pre ženu zvoliť.

Špeciálne pre ňu

Darček na Valentína by mal byť jednoznačne osobný. Pri výbere darčeku vždy vychádzajte z individuálneho vkusu a osobnosti vašej partnerky. Ak má rada prírodu, dobrým nápadom sú tiež eko darčeky, ktoré potešia a zároveň chránia životné prostredie a sú šetrné aj k prírodným zdrojom.

Romantický odkaz

Aj jednoduchý darček alebo spoločná aktivita bude vhodná na Valentína ak k nim pripojíte romantický odkaz. Nezabudnite na tento detail, keďže Valentín je predovšetkým o vyjadrení citov.

Luxusný a exkluzívny

Na Valentína nedávajte svojej polovičke žiadne praktické dary do domácnosti. Výnimku tvorí jedine profesionálny kávovar. Valentín je oslavou vašej životnej lásky, doprajte jej preto exkluzívny dar, akým je šperk alebo kozmetika či luxusnejšie doplnky v podobe hodvábneho šálu alebo kvalitnej kabelky.

Nadčasová elegantnosť

Darček na Valentína, pokiaľ to nie sú kvety, čokoláda alebo parfum, by mal byť trvácny a nadčasový. Aby sa z neho mohla vaša polovička tešiť po dlhé roky.

Okrem darčeku venujte aj svoj čas

Na Valentína je dôležité stráviť spoločne čas, vyhradený len pre vás dvoch. Aj keď veľa pracujete, venujte svojej partnerke toľko nerušenej pozornosti, koľko len môžete.

Na Westwing nájdete tie najkrajšie valentínske darčeky. Nenechajte si ujsť naše exkluzívne ponuky a zaregistrujte sa už dnes na na našej stránke Westwing!

Najlepšie nápady na valentínsky darček pre ženu

Pripravili sme pre vás zoznam tých najlepších valentínskych darčekov, ktoré potešia každú ženu. Nezabudnite na osobné venovanie a darček bude dokonalý.

Nevšedná kytica

Kvety, čokoláda a pohľadnica s romantickým vyznaním sú valentínskou klasikou. Kytica či umelé kytice sú hrou na istotu, čo ju takto ozvláštniť a spraviť osobnejšou tým, že do nej ukryjete aj zopár maličkostí? Napríklad rúž či lesk na pery, náušnice, parfum alebo jemný šperk. Kytica z nevädnúcich ruží, ktoré ostanú navždy čerstvé je taktiež krásne vyznanie lásky.

Ku krásnej kytici budete potrebovať štýlovú vázu, vyberte si z nasledujúcich od Westwing

Aký šperk je ten pravý?

Šperk od muža má pre ženu vždy špeciálny význam. Ak sa rozhodnete tento Valentín potešiť svoju polovičku šperkom, venujte pozornosť tým, ktoré už nosí. Uprednostňuje zlato, alebo striebro? Dlhé náušnice, kruhy alebo nenápadné perly? Uprednostňuje vaša partnerka výrazné náhrdelníky alebo decentné retiazky? Všetky tieto veci zvážte a vyberte pre ňu šperk, ktorý bude ladiť s jej štýlom.

Hodvábny župan a posteľné obliečky

Hodvábny župan alebo luxusné hodvábne obliečky sú taktiež dobrým nápadom na valentínsky darček pre ženu. Týmto darčekom jej dáte najavo, že vám záleží na jej pohodlí a vaše city sú úprimné.

Kozmetika vždy poteší

Pripravte pre ženu pekný dar v podobe balíčku jej obľúbenej kozmetiky na tvár aj telo. Môžete doň zahnúť aj vonné oleje, vonnú sviečku a penu do kúpeľa. Tento darček dokonale zrelaxuje telo aj myseľ a poteší ženu po náročnom dni.

Najlepší valentínsky darček pre ženu: wellness deň

Každá žena ocení čas pre seba. Ako valentínsky darček pre svoju partnerku môžete naplánovať deň v kúpeľoch s masážou, manikúrou a pedikúrou, masážou tváre alebo procedúrou podľa jej vlastného výberu.

Doplnky do bytu, po ktorých vždy túžila

Túži vaša polovička po obrovskom zrkadle do vstupnej haly alebo kozmetickom stolíku v spálni? Alebo by ju potešil mäkký koberec pri posteli, luxusné kreslo na čítanie alebo štýlový košík na časopisy? Každý kúsok do bytu, ktorý skrášli váš priestor, prijme žena s vďakou a veľkým nadšením.

Kreatívny a nezvyčajný valentínsky darček pre ženu

Nikto nepozná vašu partnerku lepšie, než vy. Využite túto výhodu a naplánujte pre ňu darček, na ktorý sa nezabúda. Spoločná aktivita vás zblíži a dá vašej partnerke pocit, že čas strávený s ňou je pre vás priorita. Spoločný výlet do hôr, online kurz varenia, hodina latinských tancov, kŕmenie zvierat v zoo, ochutnávka vína alebo spoločné fotografie s profesionálnym fotografom sú všetko skvelé nápady na valentínsky darček pre ženu. Má vaša partnerka rada parfumy? Nájdite pre ňu kurz miešania vôní. Viazanie kytíc alebo spoločná hodina výroby a maľovania keramiky sú taktiež zábavné aktivity pre páry. Spoločné aktivity sú taktiež vhodný darček pre muža na Valentína.

Tipy na personalizovaný valentínsky darček pre ženu

Ženy vždy ocenia čas a nápad, ktorý ste vložili do výberu alebo výroby darčeku.

  • Svoju polovičku môžete prekvapiť kolážou vašich fotografií v tvare srdca, alebo rovno nástennou galériou vo vašom byte.
  • Retiazka alebo hodinky s vygravírovanými iniciálkami alebo odkazom len pre ňu jej taktiež vyčaria úsmev na tvári.
  • Foto kniha s fotkami z vašich výletov s opismi toho, čo všetko ste spolu zažili je krásny darček pre obidvoch z vás.

Ako prekvapiť vašu nežnú polovičku

  • Okrem daru prekvapte svoju nežnú polovičku už od rána a to najlepšie raňajkami v posteli. Potrebujete k tomu len pekný podnos a nezabudnite ani na vázu s kvetmi.
  • Prekvapiť ju môžete aj tým, že sa postaráte o vaše deti, kým si ona vychutná kúpeľ pri sviečkach.
  • Nemusíte byť šéfkuchár, aby ste prichystali valentínsku večeru, hoc aj v domácom prostredí. Večeru objednajte z vašej obľúbenej reštaurácie a vy sa postarajte o romantickú atmosféru.
  • A k nej patrí tlmené svetlo, vonné sviečky, nevtieravá hudba, krásne prestretý stôl a dokonale vychladené šampanské. A špeciálne a osobné prekvapenie bude dokonalé! 

Ručne vyrobená valentínska pohľadnica

Naše video vám ukáže ako kreatívne vytvoriť romantický valentínsky pozdrav. Ak si na takúto prácu netrúfate, poproste známosť vo vašom okolí, aby vam pomohla pri tvorbe takého krásneho pozdravu.

TIP: Ak nie ste predsa “kreatívny typ”, stačí ak si stiahnete jednu z naších Westwing Valentínskych pohľadníc a vytlačíte ju na kvalitný papier. Je to milá drobnosť, ktorú môžete podarovať vašej polovičke spolu s darčekom.

Niekedy stačí len počúvať, aby ste objavili ten pravý valentínsky dar pre vašu partnerku. Býva vašej manželke v noci zima? Hrejivá deka alebo termofor sú malé darčeky s veľkým efektom. Sťažuje sa vaša partnerka na zamotané náhrdelníky? Vyberte pre ňu praktický stojan na šperky. Aj zdanlivo malé dary ukážu, že ju naozaj vnímate a chcete spraviť jej život čo najlepším. A venovať pozornosť každodenným maličkostiam je to správne miesto, kde začať.

Veríme, že sme vás inšpirovali a pomohli sa zorientovať v tom, aké darčeky sú na Valentína tie pravé a potešia väčšinu žien.