Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
Markéta Frank a jej domov

Markéta Frank a jej domov: Dnes vás pozývame na návštevu k Markéte Frank. Tým, ktorí sledujú sociálne média, netreba Markétu predstavovať. Markéta Frank je známa blogerka a youtuberka, ktorá keď sa stala prvýkrát mamičkou, pre svoje dievčatko pripravila kútik so všetkými nevyhnutnosťami pre bábätko. Viac vám o ňom prezradí ona sama!

Farebné ladenie detského kútika

Farebne sme kútik ladili do jemných a svetlých farieb, prevláda biela, jemne ružová farba a šedá.

Oceňujem aj praktickosť kútika a možnosť následného využitia časti nábytku a doplnkov v iných miestnostiach na iné účely.

Malý priestor, veľký efekt

Markéta Frank radí: Detský kútik nemusí byť veľký

Nie každý má samostatnú izbu, ktorú môže využiť ako detskú izbu. Nie je to však potrebné, najmä na začiatku života vašej ratolesti. V spálni alebo obývacej izbe môžete zariadiť detský kútik. Nemusí byť veľký. Je dôležité, aby bolo k dispozícii dostatok miesta na všetky potrebné veci.

Útulné hniezdo a čo na to hovorí Markéta Frank

V detskej izbe má vládnuť útulná, hrejivá atmosféra. Vytvoríte ju pomocou mäkkých kobercov, ozdobných vankúšov v jemných pastelových farbách a doplnkov s rozprávkovými motívmi. Nezabudnite na pohodlný kus sedacieho nábytku umiestnený vedľa postele, ktorý ocení predovšetkým matka. Postupom času môžete ho využiť inak, napríklad ako stolík alebo podnožku.

Praktický tip

Nezabudnite vybaviť detský kútik nástennými policami a nádobami na uloženie detských doplnkov. Najlepšie je umiestniť ich nad prebaľovací pult – nielenže budú dobre vykonávať svoju funkciu, ale zaujmú dieťatko počas prebaľovania. Ak na ne potrebujete umiestniť lampu, vyberte ozdobný model, ktorý upúta detské oči.

Inšpirujte sa aj vy krásnými doplnkami do detskej izby, ktoré si aj Markéta Frank u nás vybrala. Zaregistrujte na Westwing a vyberte si z najlepších ponúk, ktoré vám pomôžu vytvoriť si svoj vysnívaný domov!