Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Trendy v bývaní 2022 & 2023

Naši špecialisti na interiérový dizajn vám ukážu, čo je na každom dizajnovom trende v roku 2022 a 2023 výnimočné a ako ho elegantným spôsobom integrovať do vášho domova. Objavte množstvo rôznych trendov v interiérovom dizajne v roku 2022 a 2023, ktoré vás inšpirujú k úplnej premene alebo prepracovaniu vašich štyroch stien.

Interiérové trendy 2022 &2023

Vašim veľkým cieľom buduúci rok je prerobiť váš interiér? Alebo chcete len urobiť u vás doma malé zmeny? Pripravili sme pre vás zopár článkov v kategórii interiérové trendy 2022 a 2023, kde sa dozviete ako zariadiť byt a jednotlivé miestnosti, aké materiály vybrať pre nasledujúci rok a aké interiérové farby budú trendy pre rok 2022 a 2023.

Kuchyne 2022

Kuchyňa je dôležitou súčasťou domova. V tejto miestnosti nielen varíme, ale aj trávime dostatok času s rodinou a s priateľmi. Ak plánujete kuchyňu renovovať alebo sa zamerať len na drobné detaily, poradíme vám čo vybrať do kuchyne, aby ste sa cítili pohodlne a ukážeme vám, ktoré sú trendy kuchyne 2022.

Moderné kúpeľne 2022

Nové trendy pre kúpeľne sa objavia aj v roku 2022. Moderné kúpeľne 2022 sú štýlové, očarujúce a dodajú kúpeľni šmrnc. Pozrite sa na naše nápady a inšpirujte sa farbami, materiálmi či doplnkami do vašej kúpeľne.

Moderné obývačky 2022

Obývačka vám poskytuje priestor na oddych a spoločný čas strávený s rodinou a priateľmi. Ak plánujete renovovať obývačku alebo urobiť zopár malých zmien, ukážeme vám, ktoré trendy by ste v roku 2022 a 2023 nemali prehliadnuť. Inšpirujte sa teraz a pozrite sa aké sú moderné obývačky 2022.

Spálňa snov

Najosobnejšou miestnosťou v byte či dome je spálňa. V spálni trávime relaxačný čas a preto posteľ a celkové zariadenie spálne by nám malo navodzovať príjemný pocit. A preto by ste si mali vytvoriť spálnu snov podľa svojich predstáv. Ako taká spálňa snov vyzerá? V našom článku o trendoch spálne pre rok 2022 a 2023 vám ukážeme tie najlepšie tipy a nápady ako si vytvoriť oázu pokoja.

Moderné podlahy a moderné tapety na stenu

Moderné trendy v rámci doplnkov ako sú tapety či podlahy vás taktiež neminú. Chceli by ste mať doma nádherne ozdobené steny? Tapety sú znova v móde! Aké trendy tapiet vás čakajú v roku 2022 a 2023? To sa dozviete v našom článku moderné tapety na stenu. Podlaha tiež určuje nádych v každej izbe a urobí na človek celkový dojem pri vstupe do miestnosti. Aké sú najkrajšie trendy podláh sa dozviete v článku moderné podlahy.

Detská izba inšpirácia

Detská izba je tiež miesnosť, ktorá si zaslúži zariadenie a vybavenie podľa súčasných trendov. Zariadenie detskej izby vyberajte hlavne s tým účelom, aby bolo praktické a aj by sa vaše dieťa v ňom cítilo čo najpohodlnejšie. Ale ak chcete aby aj detská izba vo vašom interiéri vyzerala čo najlepšie, máme pre vás vytvorené inšpirácie do detskej izby pre rok 2022 a 2023. Pozrite sa na náš článok detská izba inšpirácia.

Farba roka 2022 

Tak ako každý rok, aj rok 2022 a 2023 vám prináša nové trendy v o blasti interiérových farieb. Kombinácia farieb je dôležitá nielen pre to, aby ste išli módou, ale aj aby ste sa vo vašej domácnosti cítili pokojne a uvoľnujúco. Farba roka 2022 je krásna a optimistická farba, ktorá sa ľahko kombinuje s inými odtieňmi. Aká to je vám prezradíme v našom článku farba roka 2022.

Prírodné materiály sú v roku 2022 a 2023 v popredí

Dnes je čoraz viac potrebné sa orientovať na udržateľnosť a preto je typické používanie prírodných materiálov v interiéri či exteriéri. Typické prírodné materiály, ktoré sa často používajú v domácnostiach sú rôzne druhy dreva, juta, ratan či ďalšie organické textúry ako je kameň či travertín. Nechajte sa inšpirovať prostredím okolo seba a využite praktické tipy, ktoré vám prináša Westwing.

Futurizmus

Futurizmus je štýl bývania, v ktorom sa spája ďaleká budúcnosť so súčasnými modernými prvkami a tento štýl je obľúbeným pre rok 2022 a 2023. Co tento štýl obnáša a ako si ho môžete zakomponovať do vášho príbytku, vám poradia naši štylisto vo Westwing.