Trendy v bývaní 2022

Naši špecialisti na interiérový dizajn vám ukážu, čo je na každom dizajnovom trende v roku 2022 výnimočné a ako ho elegantným spôsobom integrovať do vášho domova. Objavte množstvo rôznych trendov v interiérovom dizajne v roku 2022, ktoré vás inšpirujú k úplnej premene alebo prepracovaniu vašich štyroch stien.

Interiérové trendy 2022

Vašim veľkým cieľom buduúci rok je prerobiť váš interiér? Alebo chcete len urobiť u vás doma malé zmeny? Pripravili sme pre vás zopár článkov v kategórii interiérové trendy 2022, kde sa dozviete ako zariadiť byt a jednotlivé miestnosti, aké materiály vybrať pre nasledujúci rok a aké interiérové farby budú trendy pre rok 2022.

Kuchyne 2022

Kuchyňa je dôležitou súčasťou domova. V tejto miestnosti nielen varíme, ale aj trávime dostatok času s rodinou a s priateľmi. Ak plánujete kuchyňu renovovať alebo sa zamerať len na drobné detaily, poradíme vám čo vybrať do kuchyne, aby ste sa cítili pohodlne a ukážeme vám, ktoré sú trendy kuchyne 2022.

Moderné kúpeľne 2022

Nové trendy pre kúpeľne sa objavia aj v roku 2022. Moderné kúpeľne 2022 sú štýlové, očarujúce a dodajú kúpeľni šmrnc. Pozrite sa na naše nápady a inšpirujte sa farbami, materiálmi či doplnkami do vašej kúpeľne.

Moderné obývačky 2022

Obývačka vám poskytuje priestor na oddych a spoločný čas strávený s rodinou a priateľmi. Ak plánujete renovovať obývačku alebo urobiť zopár malých zmien, ukážeme vám, ktoré trendy by ste v roku 2022 nemali prehliadnuť. Inšpirujte sa teraz a pozrite sa aké sú moderné obývačky 2022.

Spálňa snov

Najosobnejšou miestnosťou v byte či dome je spálňa. V spálni trávime relaxačný čas a preto posteľ a celkové zariadenie spálne by nám malo navodzovať príjemný pocit. A preto by ste si mali vytvoriť spálnu snov podľa svojich predstáv. Ako taká spálňa snov vyzerá? V našom článku o trendoch spálne pre rok 2022 vám ukážeme tie najlepšie tipy a nápady ako si vytvoriť oázu pokoja.

Moderné podlahy a moderné tapety na stenu

Moderné trendy v rámci doplnkov ako sú tapety či podlahy vás taktiež neminú. Chceli by ste mať doma nádherne ozdobené steny? Tapety sú znova v móde! Aké trendy tapiet vás čakajú v roku 2022? To sa dozviete v našom článku moderné tapety na stenu. Podlaha tiež určuje nádych v každej izbe a urobí na človek celkový dojem pri vstupe do miestnosti. Aké sú najkrajšie trendy podláh sa dozviete v článku moderné podlahy.

Detská izba inšpirácia

Detská izba je tiež miesnosť, ktorá si zaslúži zariadenie a vybavenie podľa súčasných trendov. Zariadenie detskej izby vyberajte hlavne s tým účelom, aby bolo praktické a aj by sa vaše dieťa v ňom cítilo čo najpohodlnejšie. Ale ak chcete aby aj detská izba vo vašom interiéri vyzerala čo najlepšie, máme pre vás vytvorené inšpirácie do detskej izby pre rok 2022. Pozrite sa na náš článok detská izba inšpirácia.

Farba roka 2022

Tak ako každý rok, aj rok 2022 vám prináša nové trendy v o blasti interiérových farieb. Kombinácia farieb je dôležitá nielen pre to, aby ste išli módou, ale aj aby ste sa vo vašej domácnosti cítili pokojne a uvoľnujúco. Farba roka 2022 je krásna a optimistická farba, ktorá sa ľahko kombinuje s inými odtieňmi. Aká to je vám prezradíme v našom článku farba roka 2022.

Prírodné materiály sú v roku 2022 v popredí

Dnes je čoraz viac potrebné sa orientovať na udržateľnosť a preto je typické používanie prírodných materiálov v interiéri či exteriéri. Typické prírodné materiály, ktoré sa často používajú v domácnostiach sú rôzne druhy dreva, juta, ratan či ďalšie organické textúry ako je kameň či travertín. Nechajte sa inšpirovať prostredím okolo seba a využite praktické tipy, ktoré vám prináša Westwing.

Futurizmus

Futurizmus je štýl bývania, v ktorom sa spája ďaleká budúcnosť so súčasnými modernými prvkami a tento štýl je obľúbeným pre rok 2022. Co tento štýl obnáša a ako si ho môžete zakomponovať do vášho príbytku, vám poradia naši štylisto vo Westwing.