Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Rozhovory s blogermi

Hľadáte inšpiráciu alebo užitočné informácie z oblasti interiérového dizajnu, DIY či životného štýlu? Tak ste na správnom mieste! Aby sme vám pomohli pri hľadaní a zodpovedaní všetkých vašich otázok, vytvorili sme sekciu orientovanú na zaujímavé blogy, ktoré sa oplatí čítať.

Vybraní blogeri vás prostredníctvom rozhovorov zasvätia do tém zariadenia interiéru, podelia sa o svoju vášeň pre dizajn či ponúknu tipy pre domácich majstrov. Pohodlne sa usaďte a objavte spolu s nami blogy o interiérovom dizajne, ktoré vám pomôžu načerpať nové inšpirácie.

Čo je to blog o interiérovom dizajne?

Blogy o interiérovom dizajne ocenia predovšetkým tí, ktorí hľadajú inšpiráciu pri zariaďovaní alebo zdobení svojho domova. Tvorcovia týchto blogov sú profesionáli rôzneho druhu: dizajnéri, architekti či jednoducho milovníci krásnych vecí, ktorí svoje vedomosti a dobrý vkus sprístupňujú verejnosti prostredníctvom článkov. Ich blogy sa venujú mnohým témam: od rekonštrukcie  až po samotnú výzdobu, od nápadov na vlastnoručne vyrobené dekorácie až po techniky udržiavania poriadku v domácnosti.

Súčasťou sú aj inšpiratívne fotografie a návody, ako vdýchnuť starému nábytku nový život, či ako kombinovať farby a štruktúry. Práve blogeri -neúnavní, zvedaví, vášniví, hovoriaci o svojich projektoch, sú vzácnym zdrojom nových inšpirácií a aktuálnych trendov.

Čo ponúkajú blogy o interiérovom dizajne?

  • Inšpirácie na interiérový dizajn
  • Najnovšie trendy
  • DIY nápady
  • Tipy na rekonštrukciu
  • Výukové programy pre domácich majstrov
  • Informácie o veľtrhoch a udalostiach z oblasti dizajnu
  • Projekty a práce interiérového dizajnéra

Náš výber blogov o interiérovom dizajne

V tejto časti rozhovorov sme vybrali blogy o interiérovom dizajne, ktorých autori sa snažia neustále inšpirovať pri skrášľovaní každodenného života. Nájdete medzi nimi aj blogy, ktoré sa zaoberajú rôznymi oblasťami životného štýlu a umelcov, ktorí vyjadrujú svoj talent v oblasti dizajnu. Spýtali sme sa ich tvorcov na pôvod ich blogov, ich obľúbené trendy a na to, čo ich najviac inšpiruje. Dúfame, že tieto rozhovory obohatia vaše vlastné nápady a poskytnú vám ešte viac inšpirácií.