Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Magazín

Magazín interiérového dizajnu má cieľom spríjemni chvíle každému čitateľovi. Správne riešený interiérový dizajn zvyšuje kvalitu vášho bývania, optimalizuje rozloženie jednotlivých prvkov, či už ide o dispozičné riešenie, riešenie elektrorozvodov, prípadne ďalších káblových rozvodov, správne a účinné rozloženie osvetlenia, výber materiálov, farebnosti, nábytkových prvkov alebo doplňujúcich zariaďovacích predmetov.

Magazín interiérového dizajnu

Túžite po útulnom domove, ktorý v sebe skrýva aj maximálnu funkčnosť? Poradiť si so správnym rozmiestnením nábytku, svetiel, obrazov a iných doplnkov nie je vždy jednoduché.  Preto sa poraďte a nechajte sa inšpirovať našim magazínom.

Interiér je miesto, kde dnes ľudia trávia väčšinu času. Jeho vzhľad, vybavenie, osvetlenie interiéru a materiály ovplyvňujú naše zdravie, a to ako fyzické, tak i psychické. Zle nasvetlenie kancelárie môže spôsobiť problémy so zrakom, neergonomické zariadenie kuchyne úrazy, i napríklad nevhodne zvolená výmaľba môže rozladiť našu náladu, a napríklad aj spôsobiť depresie.

Zariadenie spálne

Obľúbenou miestnosťou vo vašom interiéri je spálňa. Zariadenie spálne je dôležité, či už je to moderná spálňa, škandinávska spálňa alebo spálňa v štýle vintage. 

Zariadenie obývačky

Obývačka je miestom, kde zvyčajne trávite čas odpočinkom po práci alebo si radi posedíte so svojimi známymi. Páči sa vám moderná obývačka, škandinávska obývačka alebo rustikálna obývačka? Poradíme vám aké prvky by ste mali mať, aby sa obývačka stala vašou obľúbenou miestnosťou.

Zariadenie kuchyne

Pri plánovaní kuchyne by ste mali brať do úvahy nielen praktickosť zariadenia, ale aj ich štýl. Kto by nemal rád veľký stôl, ktorý bude slúžiť našim blízkym na rodinnú večeru alebo kuchynskú dosku, ktorá sa ľahko udržuje v čistote? Radi vám s tým pomôžeme.

Štýly interiéru

Hľadáte inšpiráciu pre svoj domov, ale neviete, kde začať? Existuje veľa rôznych štýlov v interiéri, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri zarovnávaní vášho domu, od škandinávskeho štýlu až po provensálsky štýl interiéru

Urob si sám – DIY

V súčasnosti veľa z nás trávi čoraz viac času doma a rieši domáce projekty, ako napríklad výrobu vlasntých dekorácií do interiéru, alebo vianočné dekorácie, medzi ktoré patria obľúbená dekorácia z imela alebo vianočný veniec.

Životný štýl

Ako je už známe, zdravé návyky majú veľký vplyv na životný štýl každého z nás. K zdravému životnému štýlu môžeme prispieť rôznymi spôsobmi:

  • Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom
  • Zdravá životospráva – k tomu vám pomožu aj naše skvelé nápady na fresh džúsy
  • Pohyb, ktorý ja základom zdravia v každom veku

Magazín interiérového dizajnu – nešliapnete pri zariaďovaní svojho interiéru vedľa! Naši skúsení dizajnéri v tomto odbore vás prevedú jednotlivými krokmi pri zariaďovaní interiérov či pri čiastočnej alebo celkovej rekonštrukcii.