Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
Svadobné auto

Povedzte všetkým, že ste svoji! Neviete, ako na to? Svadobná výzdoba na auto to povie za vás. Plánovanie svadby zahŕňa rôzne podstatné detaily. Medzi inými sú to aj doplnky na svadbu, bez ktorých sa táto významná životná udalosť nezaobíde. Mladomanželia si predsa zaslúžia, aby boli stredobodom pozornosti. Svadobná výzdoba na auto zaručí, že o nich bude vedieť celé mesto, obec alebo všetci susedia. Poďte s nami preskúmať, ako môžete skrášliť vaše auto. V hre je dokonca aj vintage svadobná výzdoba alebo pokojne aj rustikálny štýl!

Ako si vybrať auto na svadbu?

Svadobná výzdoba na auto by mala byť niečo extra. Mali by ste mať rozhodne limuzínu, ktorá nikdy nevýjde z módy. Kvety na svadbu určite patria a keď už nimi dekorujete, nezabudnite aj na auto. Ten moment, kedy krásna nevesta vystupuje z auta a ohromí celú spoločnosť, si zapamätá každý. Mal by byť preto jedinečný, vrátane doplnkov, výzdobu nevynímajúc. Možností máte veľa, my vám ponúkame tie, ktoré sú teraz obľúbené a aktuálne. 

Auto si môžete prenajať cez konkrétne špecializované služby. Odporúčame, aby vám s výberom pomohol svadobný plánovač alebo koordinátor. Zohľadnite aj to, aby sa limuzína či vozidlo zhodovalo so štýlom, v ktorom sa celá svadba nesie. Aby vintage svadobná výzdoba korešpondovala nielen so šatami nevesty a ženícha, ale aj s výberom typu auta. Rozhodnúť sa môžete aj pre vlastné auto, ktoré bežne používate. Dbajte na čistotu a lesk. Svadobná výzdoba na auto je potom v poradí až druhý krok. 

Na čo si dať pozor pri príprave výzdoby auta

Veľmi závisí od typu vozidla. Ak ide o prenájom limuzíny, spýtajte sa vodiča na prípadné obmedzenia výzdoby. Vyhnete sa neplánovanému príplatku za upratovanie alebo poškodenie. Ak je to auto, ktoré patrí vám alebo svadobčanom, neváhajte trochu viac experimentovať. Nepoužívajte však materiály, ktoré by mohli poškodiť povrchovú úpravu auta. Určite nepoužívajte šľahačku a čokoľvek s obsahom cukru, mohlo by to poškodiť lak. Pokiaľ ide o plechové dózy za autom, postupujte opatrne. Môžu na ceste iskriť, čo môže byť nebezpečné. Dobrou správou je, že existuje veľa ďalších materiálov, ktoré sa dajú vhodne použiť. Svadobná výzdoba na auto môže byť zhotovená z kvetov, aj z umelých materiálov. Zaujímavo pôsobí folklórna výzdoba, pokiaľ svadba nesie tieto tradičné prvky. 

Svadobná výzdoba na auto: 7 rád a nápadov

Ako sa hovorí, fantázii sa medze nekladú a pri výzdobe to platí dvojnásobne. Dôležité je, aby sa to páčilo najmä vám. Možno využijete služby dekoratéra alebo dizajnéra, možno to však zvládnete hravo aj sami. Základom je, nebáť sa experimentovať.

1. V jednoduchosti je krása

Všetko, čo sa týka svadby, je častokrát prehnané a veľkolepé. Vyhnite sa nadrozmerným objektom, preplnenému exteriéru aj interiéru, či veľkému množstvu farieb a tvarov na aute. Menej je častokrát viac a dobre urobíte, ak zvolíte menej rôznorodé veci. 

2. Vintage svadobná výzdoba na auto

Ak ste si zvolili vintage svadbu, nezabudnite aj na adekvátne zladenú výzdobu v tomto štýle. Ošúchaná patina, drevo alebo iné retro prvky evokujú príjemné emócie. Prírodné tóny a lá provensálsky štýl môžu podčiarknuť čaro daného výnimočného okamihu. Pôsobia veľmi romanticky, a možno aj preto sa k nim tak veľa párov prikláňa.

3. Motív “just married” nikdy nevyjde z módy!

Na svadobných fotografiách sa objaví tento nápis takmer určite. Nezabudnite ho preto pripevniť radšej stuhou alebo šnúrkou. Lepidlo veľmi neodporúčame, aby ste náhodou nepoškodili lak na aute. Aj zadné okno auta môžete zaplniť práve týmto milým nápisom. Ľahko sa pripne alebo odopne a zväčša je napísaný elegantným písmom.

4. Kvetinová výzdoba, ktorá dosiahne ten dokonalý prvý dojem!

Využite na výzdobu aj stuhy a satén, ktoré dodajú vášmu autu elegantný vzhľad. Môžete si vyrobiť vlastné malé mašle zo saténových stúh, ktoré sú širšie ako bežné stužky. Tieto mašličky pokojne umiestnite na rôzne miesta na aute alebo nimi môžete doplniť kyticou kvetov, aby sa efekt znásobil.

5. Doplnky na svadbu: rustikálny štýl

Jedinečná svadobná výzdoba auta je napríklad aj štítok v tvare srdca. Pridajte k nemu mená novomanželov spolu s dátumom ich svadby. Doplňte minimálne kvetinové detaily po stranách srdca, čím vytvoríte dokonalú dekoráciu pre vintage svadbu alebo aj slávnosť v rustikálnom štýle.

6. Svadobná výzdoba s balónikmi

S balónmi s motívom lásky nikdy nič nepokazíte a tento druh dekorácie na svadbu jednoducho patrí. Nafúknite balóny rôznych tvarov a farieb a zaistite ich pomocou špagátu k vozidlu. Takisto ich môžete aplikovať dovnútra auta a novomanželov nimi vtipne pobavíte.

7. Netradičná svadobná výzdoba

Ak sú mladomanželia netypický pár, aj ich výzdoba by mala byť netradičná, nemyslíte? Čo tak vyzdobiť auto namiesto bielej farby čiernou? Môžete im do auta nastrčiť humorné dekorácie, prípadne pripraviť ohňostroj, ktorý by normálne nečakali. 

Svadobná výzdoba na auto: 6 krásnych a ukážkových nápadov

Je toľko krásnych inšpirácií, z ktorých si môžete vybrať, že sa možno nebudete vedieť rozhodnúť. Máme pre vás originálne tipy, ako by mohli vyzerať práve tie vaše dekorácie na auto.

1. Svadobná výzdoba na auto z hodvábneho papiera

Pokúste sa vyrobiť kvety z hodvábneho papiera alebo mašle z organzy a vrecoviny. Nebojte sa byť kreatívni a myslieť aj na drobné detaily. Pôsobia milo a na fotkách budú vyzerať veľmi efektne. 

2. Vlastné iniciálky 

Existuje veľa elegantných alternatív. Stierače na oknách sú skvelým miestom, kde môžete umiestniť výzdobu bez rizika poškodenia laku. Okná sú takisto vhodnou plochou, kam môžete aplikovať iniciály manželského páru a dátum svadby. Drobný tip: po nalepení skúste pomocou kreditnej karty jemne vyhladiť všetky bubliny.

3. Mašle s kvetmi

Ak stále nemáte nápad na ozdobenie svadobného auta, tu je ďalšia z našich obľúbených variant. Decentné biele mašle, zdobené kvetmi, môžete pripevniť na zadnú stranu zrkadiel alebo na kľučky od dverí. Keď sa auto pohne, budú nápadne viať vo vetre.

4. Farebná girlanda zo živých kvetov

Ak sa vaša svadba koná na jar alebo v lete, prečo si nezvoliť svadobnú výzdobu auta s kvetmi? Originálna farebná girlanda je určená presne na svadby v teplejších mesiacoch. Pripevnite ju na prednú časť vozidla, opatrným zaviazaním šnúrky okolo spätných zrkadiel.

5. Vlajka na auto pre novomanželov

Dizajnovo jednoduchá vlajka je skvelým spôsobom, ako dať najavo, že v aute sa práve vezú mladomanželia. Jednoducho pomocou svorky ju pripevnite k oknu a máte hotovo! Vlajka bude pôsobiť luxusne, ale aj originálne. 

6. Fixky na sklo 

Na písanie správ na okná automobilu môžete použiť tekutú kriedu, fixky na sklo alebo samolepky na okná. Niektorí ľudia dokonca používajú leštidlo na topánky, ktoré je však potrebné po niekoľkých hodinách odstrániť, inak by mohlo zničiť auto. Vždy nezabudnite písať veľké a jasné písmená, aby ich ľudia mohli prečítať aj z diaľky.

Existuje veľa vecí, ktoré by ste mali vziať do úvahy, pokiaľ ide o svadobné dekorácie auta, vrátane svadobnej témy, farieb a dokonca aj sezóny. Veríme, že vďaka našim tipom bude vaše rozhodovanie jednoduchšie!

Bezplatná registrácia na Westwing: nenechajte si ujsť naše exkluzívne ponuky, vďaka ktorým bude váš domov ešte krajší!